“DAHA FAZLA ÇALIŞMALIYIZ”

“DAHA FAZLA ÇALIŞMALIYIZ”

Ceyhan Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Toplantısının 2020 Yılı 3 . Oturumu valilik toplantı salonunda, Vali Süleyman Elban’ın başkanlığında gerçekleştirildi.
Ceyhan OSB’nin alt yapı çalışmalarının değerlendirilerek yatırım taleplerinin incelendiği toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Vali Yardımcısı Zafer Öz, Ceyhan Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz, Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Adana Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kıvanç, Ceyhan OSB Müdürü Beyna Turgut Gürler ve ilgili kurumların temsilcileri katıldı.

“ÇALIŞMALAR TİTİZLİKLE YÜRÜTÜLÜYOR”
 
Vali Süleyman Elban, Ceyhan OSB’nin kurulması için tüm çalışmaların titizlikle yürütüldüğünü  belirtti. OSB'nin oluşumunda önemli ilerlemelerin olduğunu, tam anlamıyla faaliyete geçtiğinde bölgenin ekonomik alandaki gelişiminin yanı sıra istihdama da önemli katkılar sağlayacağını söyleyen Elban, “İlimizin sanayi ve teknoloji alanında daha fazla gelişmesi için bizler elimizi taşın altına koymalı,  kentimiz için daha fazla çalışmalıyız.” dedi. 

VALİ ELBAN ADASO’DA

Vali Süleyman Elban, Adana Sanayi Odası (ADASO)’nı ziyaret ederek burada Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kıvanç, Meclis Başkanı İsrafil Uçurum ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle de bir araya geldi. Gerçekleştirilen ziyarette “Rakamlarla Adana” adlı slayt sunumuyla Adana’nın ekonomisinin ve sanayisinin geliştirilmesine yönelik gerçekleştirilen faaliyetler ve çalışmalarla ilgili Vali Elban’a bilgi verildi. Aldığı bilgiler doğrultusunda bir değerlendirmede bulunan Vali Elban, ADASO’nun kentin önemli kuruluşlarından biri olduğunu dile getirip hem ülke ekonomisini hem de Adana’nın sanayisini ve ekonomisini daima geliştirmek amacıyla yapılan çalışmaların çok önemli olduğunu belirtti. Kentin ve bölgenin sanayisinin bulunduğu noktadan daha da ileriye taşınması amacıyla gerçekleştirilecek tüm projelerde Adana Valiliği olarak gereken desteği vermeye daima hazır olduklarını ifade eden Vali Elban, çalışmalarından dolayı ADASO Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kıvanç’a ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. 


 

Reklam Alanı

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER