'İHALEMİZİ ŞEFFAF BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRDİK'

'İHALEMİZİ ŞEFFAF BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRDİK'

 Adana Ticaret Odası, üyelerine daha modern ve günün ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde hizmet sunabilmek için başlattığı yeni hizmet binası yapımı sürecinde bir sonraki aşamaya geçti. "Yeni hizmet binasını Adana'mıza en kısa zamanda kazandıracağız" diyen Adana Ticaret Odası (ATO) Başkanı Atila Menevşe, yeni binanın özellikleri ve yapılan ihale hakkında bilgiler verdi. 
 
YENI BİR AŞAMA
ATO’nun kuruluşunun 125’inci yılında temelleri atılan ve geçtiğimiz haftalarda kaba inşaatı tamamlanan yeni hizmet binasının kısa bir zaman içerisinde Adana’ya kazandırılacağını bildiren ATO Başkanı Atila Menevşe, “Turhan Cemal Beriker Bulvarı üzerinde bulunan Odamıza ait araziye binamızı inşa etmek için başlattığımız çalışmalarımızda yeni bir aşamaya geçmiş bulunuyoruz. Çoğu gitti azı kaldı diyebilirim."dedi.

ADANA’YA YAKIŞACAK
ATO Başkanı Atila Menevşe, yeni hizmet binasının Adana’ya örnek bir yapı olacağını belirterek, şöyle devam etti: “Modern mimarisiyle, estetikte yeni bir boyutu, hizmet sunumunda yeni bir çizgiyi temsil edecek olan yeni binamız, Adana'da örnek bir yapı olacaktır.Hizmet binası ikmal inşaatı yapım işi için çıktığımız ihale ilanımız sonrasında, 8 firma başvurarak ihale dokümanını satın almıştı. Bunlardan 6 tanesi teklif dosyalarını ihale günü sundular. Teklif veren tüm firmaların yetkileri huzurunda, son derece şeffaf bir şekilde ihalemizi gerçekleştirdik ve en uygun teklifi sunan firma ile işe koyulduk. Yaptığımız ihale sonucunda hizmet binası ikmal inşaatı yapım işini üstlenecek firma Canfen İnşaat Anonim Şirketi olmuştur. Firma ile sözleşmemizi imzaladık. Bu hafta içerisinde yer teslimini de yapacağız. Hedefimiz en geç 400 gün içinde inşaatımızı tamamlamaktır. En ince ayrıntılarına kadar planlayarak daima en kusursuzu inşa etmek için çaba sarf ediyoruz."   

Reklam Alanı

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER