"ŞEHRİN YÖNETİCİLERİ İLE İRTİBATI SIKI TUTACAĞIZ"

"ŞEHRİN YÖNETİCİLERİ İLE İRTİBATI SIKI TUTACAĞIZ"

Adana Ticaret Odası (ATO) Mayıs ayı olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı İsmail Acı Başkanlığında, meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.


Mayıs Meclis toplantısının gündemine geçilmeden önce TSK Güçlendirme Vakfı Genel Müdür Vekili Sadık Piyade tarafından başta ATO olmak üzere, Adana iş dünyası ve hayırseverler tarafından yapılan bağışlar nedeniyle bağışçılara madalyaları takdim edildi. Törende konuşan Piyade, “Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı, her biri savunma sanayimizde önemli alanlarda faaliyet gösteren 6 bağlı ortaklığı ve 7 iştiraki olmak üzere toplam 13 şirkette doğrudan pay sahibidir. Vakıf Bağlı Ortaklıklarının (VBO) yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirdiği şirket kuruluşları, satın alımları ve ortaklıklar yoluyla dolaylı olarak pay sahipliği bulunan şirket sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu çerçevede; bizlere destek olan Adana Ticaret Odası’na, iş insanlarımıza ve tüm hayırseverlere teşekkür ederiz.” dedi.
ATO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yücel Bayram ise son bir ay içinde gerçekleştirdikleri faaliyetleri meclis üyeleri ile paylaştı. Bayram, “Üyelerimizin sorunlarının çözümü konusunda daha hızlı yol alabilmemiz için her belediye bir irtibat kişisini görevlendirdi. Belediye kaynaklı sorunlarımızı artık bu irtibat kişileri üzerinden daha yakından takip edip sonuçlandırabileceğiz. Bu konuda şehrimizin tüm yönetim kadrosu ile irtibatı sıkı tutmaya kararlıyız.” dedi. 

 

Reklam Alanı

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER