CHP'Lİ ÖZERDEN CTB'YE ZİYARET

CHP'Lİ ÖZERDEN CTB'YE ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Aydın Özer, Chp Adana İl Başkan Yarımcısı Şeniz Yüzgeçcier, Chp İlçe Başkanı Ayhan Bitirgeç, Chp Ceyhan Gençlik Kolları Başkanı Ceren Tekbaş ve Ceyhan Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Mehmet İnce Korkmaz ve Cumhuriyet Halk Partisi Ceyhan Teşkilatı üyeleri Ceyhan Ticaret Borsasını ziyaret etti. Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aydar, Borsamız Meclis Başkanı Ali Cem Sandıkçı, Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Ferruh Arslan, Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Sekreter Yeliz Aydar ve Borsamız üyeleri hizmet binasında bir araya geldiler.

Ceyhan Ticaret Borsası Yönetimine Teşekkür Ederim.

  Ziyarette konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Aydın Özer, Partim ve Şahsım olarak Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımıza, Meclis Başkanımıza ve Yönetim Kurulu üyelerine sıcak ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum dedi. 

Ceyhan İlçemize Yakışır Modern Borsa Kompleksi  

  Gerçekleşen ziyarette Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Aydar, Meclis Başkanımız Ali Cem Sandıkçı ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Aydın Özer ile ‘‘Kurulmasını Planladıkları, Bölgemize, Ülkemize, Tarıma ve Ekonomiye Can verecek, Yeni Borsa Hizmet Binası hakkında bilgi paylaşan Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Aydar, Burada Ceyhan’ımıza ve Üyelerimize layık Modern Borsacılık faaliyetlerine yakışır bir borsa Kompleksi’ni kuracaklarını ifade etti.


 

 Ziyaretin devamında Ceyhan İlçemizin Tarım ve Ekonomik durumu, Sorunları ve Çözüm önerileri ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulundular. 

 Çalışmalarında Başarılar Dileriz

Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aydar, Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili ve Çevre Komisyon Üyesi Aydın Özer ve beraberindeki heyete ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek çalışmalarında başarılar diledi. 

Reklam Alanı

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER