OLAĞANÜSTÜ TAHSİS

OLAĞANÜSTÜ TAHSİS

Seyhan Belediye Meclisi, olağanüstü toplanarak,  hisseli bir alanı Aile Sağlık Merkezi yapılmak üzere İl Sağlık Müdürlüğü’ne tahsis etti. 

‘OY BİRLİĞİ İLE KABUL EDİLDİ’
Seyhan Belediye Meclisi, söz konusu maddeyi görüşmek üzere Başkan Akif Kemal Akay’ın yönetiminde olağanüstü toplandı. Toplantıda tek gündem maddesi olan; merkez Seyhan İlçesi, Akkapı (Dağlıoğlu) Mahallesi, 725 ada, 288 nolu 1.213,53 metre kare yüzölçümlü parselde (471, 55 metre kare) Seyhan Belediyesi adına kayıtlı hissenin Aile Sağlık Merkezi amacıyla kullanılmak üzere İl Sağlık Müdürlüğü’ne tahsis edilmesi; tahsis işlemi için yapılacak protokolde Belediye Başkanı’na yetki verilmesi ele alındı. Madde komisyondan geldiği şekliyle oy birliği ile kabul edildi.


‘BİRİMLERİN DESTEKLERİ ÖNEMLİ’
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, “Sağlık Müdürlüğü’nün özel istemiyle Bakanlığa acele gitmesi gereken bir konu için Meclisimiz olağanüstü toplandı. Madde meclis üyelerinin oy birliği ile geçti. Yaşadığımız süreçte toplumdaki tüm birimlerin birbirine yardımcı olması ve desteklemesi önemli. Bu anlamda gelen bu talebi hızlı bir şekilde yerine getirdik. Meclis üyelerine teşekkür ediyorum.” diye konuştu. Akay, toplantıda ayrıca, “Umarım bundan sonra muhalefetin verdiği önerge burada hep oy birliği ile kabul edilir.” temennisinde bulundu. 


 


 

Reklam Alanı

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER