Uludağ: Sarıçam’a Yatırımlarımız Aralıksız Sürüyor

 Uludağ: Sarıçam’a Yatırımlarımız Aralıksız Sürüyor

Sarıçam Belediyesi tarafından Orhangazi Mahallesi’nde yaptırılan Kapalı Semt Pazarı coşkulu bir kalabalığın katılımı ile açıldı. Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Sarıçam halkı her şeyin en güzeline layıktır. 3 değişik bölgede kapalı semt pazarları yaptık. Yapmaya da devam edeceğiz. Sizlerin vereceği destekle de daha çok güzel şeyler yapacağız.” dedi.

Sarıçam Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Sarıçam adayı Bilal Uludağ,  5 yıla yakın bir zamanda söz verdikleri hizmetlerin tamamı gerçekleştirdikleri ifade etti. Başkan Bilal Uludağ, “Sizlere verdiğimiz sözler arasında Kapalı semt pazarları da vardı. Bunu gerçekleştirmenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Sizlerin vermiş olduğu destekle önümüzdeki dönemde de daha güzel hizmetler sunmaya devam edeceğiz. Marka şehir Sarıçam hayalimizi gerçekleştirmede en önemli etkenlerden birisi de, kalıcı eserler inşa etmektir. Açılışını yapmakta olduğumuz Orhangazi Kapalı Semt Pazarı da bu eserlerden birisidir. Orhangazi mahallemizde kardeşlerimiz yolların ortasında, yağmurun altında alışveriş yapmak zorunda kalıyorlardı.  Bu eserle birlikte daha güzel, daha rahat bir ortamda alış veriş yapma olanağına kavuşuyoruz. Bizim hayalimizdeki Orhangazi, bizim hayalimizdeki Sarıçam; vatandaşlarının ihtiyaçlarını büyük oranda karşılamış, yaşanabilir modern bir şehirde ne varsa fazlasıyla Orhangazi de, Sarıçam da olmasıdır.” diye konuştu.


SÖZLÜ: “ÜRETKEN BELEDİYECİLİK YAPIYORUZ”

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü, konuşmasına Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’a yaptığı güzel hizmetler ve Kapalı Semt Pazarı için teşekkür ederek başladı. Hüseyin Sözlü, Sarıçam’la beraber her zaman Adana’yı daha da ileriye taşımanın çabası içinde olduklarını belirterek, hiçbir ayırım gözetmeden Adana için çalıştıklarını söyledi.

Hüseyin Sözlü, “Özellikle yol ve köprüler konusunda önemli adımlar atarak Adana’ya yakışır eserler kazandırdık. Adana’da 3 köprü bulunurken, biz son 5 yılda sadece Seyhan nehri üzerinde 5 adet köprü yapıyoruz. Yani üretken belediyecilik anlayışıyla çalışıyoruz.”dedi.


31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerin önemine de değinen Başkan Sözlü, Cumhur İttifakı’na sahip çıkılması gerekliliğini vurguladı. Sözlü, “AK Parti ve MHP İttifakı’nda gizli saklı hiçbir şey bulunmamaktadır. Buna hep birlikte sahip çıkmalıyız. Cumhur İttifakı’nın tüm ilçelerde ve Büyükşehir’i sizlerinde desteğiyle kazanacağına inancımız tamdır. Bu bir Beka meselesidir ve şakaya gelmez.


 

 

Reklam Alanı

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER