'ALTIN KOZA' İÇİN BEYİN FIRTINASI

'ALTIN KOZA' İÇİN BEYİN FIRTINASI

26. Adana Uluslararası Altın Koza Film Festivali 23-29 Eylül 2019 tarihlerinde yapılacak.Adana’nın kültür sanat hayatına yön veren çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcisi, Büyükşehir Belediyesi’nin bürokratlarıyla bir araya gelerek, nasıl bir  festivali istediklerini dile getirdiler.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ındavetiyle, Adana’nın kültür sanat hayatına yön veren sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, bu yıl 26’ıncısı düzenlenecekUluslararası Adana Altın Koza Film Festivali için bir araya geldi. Altın Koza A.Ş’de düzenlenen toplantıda festivalin hazırlık çalışmaları ile uygulama takvimi hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Toplantıda festival organizasyonunun daha etkili, amacına uygun gerçekleştirilmesi ve halkla daha fazla buluşması için neler yapılabileceğine dair beyin fırtınası yapıldı.

Çok sayıda başlık ele alındı

Programda Adana’nın ünlü yazlık sinemalarında festival süresince gösterimlerin yapılması, festival yayınlarının dağıtım ağının genişletilmesi, festival mekanları arasında Büyükşehir Belediyesi tarafından ücretsiz araç seferlerinin konulması, söyleşi ve sinema atölyelerinin artırılması, dezavantajlı mahallelerde festival etkinliklerinin yapılması, çocuklara yönelik sinema etkinliklerinin düzenlenmesi gibi konu başlıkları irdelendi. Toplantıda dile getirilen hususlar, değerlendirmeye tabi tutulmak üzere kayıt altına alındı. 

 

Reklam Alanı

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER