Çağatay Akman, Adanalı sevenleriyle buluştu

Çağatay Akman, Adanalı sevenleriyle buluştu

Optimum’daki imza gününde önce  sevilen şarkılarını seslendiren Çağatay Akman, daha sonra

"Ben Nasıl Çağatay Akman Oldum" adlı kitabını  imzaladı.
 

 
 “Gece Gölgenin Rahatına Bak” şarkısı ile tanınan, ardından tüm yaşantısını,  "Ben Nasıl

Çağatay Akman oldum" adlı kitabı ile kaleme alan Çağatay Akman, Adanalı okurları ile

Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde bir araya geldi.
 

D&R ve Optimum işbirliğindeki imza gününde, sevenlerinin karşısına önce şarkıcı kimliği ile çıkan Çağatay Akman, “Gece Gölgenin Rahatına Bak” ve “Bizim Hikaye” adlı eserleri seslendirdi. 

 AVM’nin zemin katında oluşturulan platformda şarkılarını seslendirdikten sonra tüm yaşantısını anlattığı "Ben Nasıl Çağatay Akman oldum" adlı kitabını imzalayan Çağatay Akman, okurlarıyla fotoğraf çektirip, sohbet de etti.  

 Sohbetinde, kitabı ile  ilgili ayrıntıları da dile getiren Çağatay Akman, “Bana hep ‘nasıl bu noktaya geldin?,  Neler yaptın? gibi sorular  yöneltiliyordu. Ben de insanların benimle ilgili en çok merak ettiği bu konuları anlatmak uzun süreceği için kaleme aldım. Bu kitapta geçtiğim yollar ve benim hayatıma yön veren olaylar var. Umarım okuyanlar iyi yararlanır ve onları olumlu etkiler” diye konuştu. 

 Çağatay Akman, birçok gencin kendisine, “Sizi örnek alıyoruz” dediğini anımsatarak, onlara da şu mesajı verdi: 

 “İnandığınız yoldan asla dönmeyin, hayallerinizden vazgeçmeyin. Herkes inanarak, çalışarak çaba harcarsa hayallerine kavuşur. Bu mücadele yolunda sizi eleştirenlere, demorilize edenlere de kulak asmayın.” 

 “Gece Gölgenin Rahatına Bak” şarkısı ile tanındıktan sonra   “Sensin Benim En Derin Kuyum”, “Bizim Hikaye”, “Yüreğim Davacı” ve “Çek Silahını Daya Göğsüme” adlı şarkıları ile çıkışını sürdüren, ardından hayatını kaleme alan  Çağatay Akman’a sevenleri büyük ilgi gösterdi. 

 

Reklam Alanı

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER