ADANA’NIN KARİZMATİK VE YAKIŞIKLI BAŞKANLARI

ADANA’NIN KARİZMATİK VE YAKIŞIKLI BAŞKANLARI

31 Mart 2019 Yerel seçimleri çok şeye sahne oldu. 4 Nisan 2019 Perşembe telefonlarımızın Facebook sayfalarında Çukurova Belediye’sinde, Çukurova halkından artan bir teveccühle göreve devam onayı alan Sayın Soner Çetin’i, Ceyhan’da Ceyhanlıların 25 yıl sonra hasretlerini dindiren, CHP’ye Belediye seçimi kazandıran genç, çalışkan, enerjik acar başkan Kadir Aydar kutlamaya gelmişti.

Karizmatik, karizmatik olduğu kadar Çukurova’nın gülen yüzü Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, kendisini ziyaret ederek, hayırlı olsun diyen genç, yakışıklı ve bir o kadar da azimli olan acar başkan Kadir Aydar’ı bir ağabey sıcaklığında karşılayıp, genç başkana hep beraber, omuz omuza ve dayanışma içinde çalışacağız diyerek moral ve güç vermiştir.

Sayın Soner Çetin’i, daha yeni mazbatasını alacak olan genç başkana moral depolayarak Çukurova Belediyesi ve Çukurova halkının dayanışmasını ileterek Kadir Başkan’a çıktığı bu yolda başarılı olacağının teminatı oldu. Soner Başkan’a da yakışan buydu.

İnanıyorum İmamoğlu Belediye Başkanlığına yeni seçilen Kadir Karaköse’ye de, Tufanbeyli’de yeni seçilen Ahmet Aktürk’e de aynı anlayışla davranacaktır.

Yine inanıyorum ki Büyükşehir Belediye Başkanlığına tüm tahminleri alt-üst ederek 25 yıl sonra hasretimizi dindiren Sayın Zeydan Karalar bu arkadaşların tamamına kol-kanat gerecektir. CHP’li Belediyelerin başarılı olması için Zeydan Başkan planlamasını çoktan yapmıştır bile.

Diyeceksiniz ki, Sy. Akif Kemal Akay ve Seyhan Belediyesi’nden niye bahsetmiyorsun veya niye onu son bölüme aldın..

Sy. Akif Kemal Akay ve Seyhan Belediyesi öyle şanslılar ki... Daha 2014 yılında Seyhan Belediye Başkanlığına bu gün Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanan Zeydan Karalar’ın beş yıl orada hizmet yapmış olmasıdır. İşi bilen, yeni Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’da hizmete kaldığı yerden ve daha da üzerine konularak devam edebileceğini sloganlaştırarak Sy. Zeydan Karalar’ın Seyhan’a olan duygusal ve ilk göz ağrısı olma yakınlığını elde ederek diğer arkadaşlarından üç-beş adım öne geçti bile.

Kısaca Büyükşehir Belediyesi şemsiyesi altında CHP’li Belediyeler birlik ve dayanışma ruhuyla başarılı olduğu gibi çok uzun yıllarda belediyecilikte diğer partilere nal toplatacaklardır. 
 

Reklam Alanı

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER