Yürekleri büyük minikler

Yürekleri büyük minikler

Adana Özel Çam Anaokulu öğrencileri velileri ve öğretmenleriyle birlikte ihtiyaç sahiplerine yardım kolileri hazırlayıp Kızılay’a bağışta bulundular.

Özel Çam Anaokulu öğrencileri, Türk Kızılay’ının başlatmış olduğu ‘Küçük eller, büyük yürekler’ projesine destek olmak amacıyla Çukurova Kızılay Başkanı Yıldırım Özbek’i ziyaret edip ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunmak istediklerini ifade ettiler.

Adana’nın Çukurova ilçesine bağlı Mahfesığmaz Mahallesinde bulunan Özel Çam Anaokulu öğrencileri başlatmış oldukları bu yardım kampanyasıyla birçok kişiye örnek oldular. Yaşları küçük, yürekleri büyük öğrenciler sosyal sorumluluk projesi olarak velileriyle birlikte hazırlamış oldukları yardım kolilerini Kızılay’a teslim ettiler.Öğrencilerin bu yaşta yardım etme duygusuna sahip olmasının, bu amaçla böyle bir yardım kampanyası düzenlemesinin kendisini geleceğe dair umutlandırdığını belirten Özel Çam Anaokulu Kurucusu Rahime Çam, bu yardım sayesinde onlarca çocuğun yüzünün güleceğini dile getirdi.

Çam, “Biz Özel Çam Anaokulu ailesi olarak en değerlilerimiz, çocuklarımız ve velilerimizle birlikte hazırlamış olduğumuz yardım kolilerini Türk Kızılay’ına teslim ettik. Bu süreçte yanımızda bulunan velilerimize ve Çukurova Kızılay Başkanımız Sayın Yıldıray Özbek ve ekibine desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.”dedi.

 

Reklam Alanı

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER