ADANA CHP'DE İSTANBUL SEÇİMLERİ MESAİSİ

ADANA CHP'DE İSTANBUL SEÇİMLERİ MESAİSİ

 CHP Adana Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Dardağan, 31 Mart yerel seçimlerinde özellikle Büyükşehir Belediyeleri’nde aldıkları sonuçlarla vatandaşın umudu haline gelen partisinin önümüzdeki seçimlerde daha büyük başarılara imza atması için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi.


Çukurova Metropol Gazetesi İmtiyaz Sahibi Tanır Emre Özelgeçici, Ahmet Dardağan’ı makamında ziyaret etti. Yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler veren Dardağan, bu dönemde bütün yoğunluklarını 23 Haziran’da yenilenecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine verdiklerini ifade etti. Ekrem İmamoğlu’nun İstanbul seçimlerini tekrar kazanacağını dile getiren Dardağan, “Her şey güzel olacak.” dedi. 

“İstanbul’daki Adanalıları sandığa davet ediyoruz”

İmamoğlu’nun daha önce kazandığı seçimi 23 Haziran’da ikinci kez taçlandırmak için CHP Adana olarak seferber olduklarının altını çizen Dardağan, “İstanbul’daki Adanalı hemşehrilerimizin seçim gününde gidip oylarını kullanmalarını ve ‘müşahit’ olarak sandıklara sahip çıkmalarını bekliyoruz. Adanalı kardeşlerimizin İstanbul’da üzerlerine düşen görevi en güzel bir şekilde yerine getireceklerinden kuşkumuz yoktur.” diye konuştu.

‘Mahalle sorumlularının sayısını artırıyoruz’


Adana’da CHP olarak İstanbul’daki seçime yönelik faaliyetlerinin yanında kentte iktidar yürüyüşüne ilişkin hazırlıklarına devam ettiklerine işaret eden Ahmet Dardağan, şöyle devam etti: “Adana da ‘yarın seçim olacakmış’ gibi çalışmalarımızı büyük bir ciddiyetle sürdürüyoruz. CHP Seyhan İlçe olarak bu anlamda mahalle toplantıları ve ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Seyhan’da partililerimizle birlikte sokak sorumlularını belirliyoruz. Şu anda 200 yakın mahalle, 250 civarında okul sorumlularımız var. Bu sayıyı 2 binlere çıkarmayı hedefliyoruz. Bunun için çalışma arkadaşlarımızla gece-gündüz demeden büyük gayret sarf ediyoruz.”

“Başkanlara her türlü desteği vereceğiz”

Başta Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Seyhan Belediye Başkanı Akif Akay olmak üzere,  ilde seçimi kazanan diğer ilçe Belediye Başkanlarına her türlü desteği sağlayacaklarını vurgulayan CHP Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Dardağan, “Belediye Başkanlarımız halktan aldıkları yetkiyi en güzel şekilde değerlendireceklerini ve hayırlı hizmetler yapacaklarına dair inancımız tamdır. Elbette borç yükü, işsizlik gibi bir çok sıkıntıların bilincindeyiz. Biraz zamana ihtiyaç var. Bu zaman tamamlandığında Başkanlarımız yerelde mutlaka fark yaratılacaklar. Bu farkın 6 ay, 1 yıl içinde hissettirileceğine inanıyorum. Başkanlarımızın elbette eksikliklerini gördüğümüz konularda gidip uyaracağız. Bizden destek olarak ne isterlerse de elimizden geleni yapacağız.” şeklinde konuştu. 

 

Reklam Alanı

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER