‘Hizmet için gece gündüz çalışıyoruz’

‘Hizmet için gece gündüz çalışıyoruz’

İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu , İYİ Parti Adana Milletvekili M. Metanet Çulhaoğlu ile Aladağ İlçesi’nde ziyaretlerde bulundu.  Köy ve mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelen İYİ Parti heyeti adına konuşan İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu,  “İki yıllık bir sürede önemli aşamalar kaydettik. Partimizin kuruluşu ile birlikte TBMM’ inde 40 milletvekili ile temsil edilmesi, Cumhuriyet tarihimizde görülmemiş bir olaydır. Biz bunu vatandaşlarımızla başardık. Hiçbir zaman heyecanımızı yitirmedik. İlk günkü duygular içinde siz vatandaşlarımıza hizmet etmek için gece gündüz çalışıyoruz. Seçimden seçime değil; bu toplantıları ara vermeden sürekli yapacağız. Sizlerle kucaklaşmak, sorun ve dileklerinizi dinlemek ve bunlara çare üretmek için var gücümüzle çalışacağız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

‘Evine ekmek götürmeyen bir baba düşünün’

İYİ Parti Adana Milletvekili M. Metanet Çulhaoğlu’da şunları kaydetti:  “Doğru yolda insanlar yolunu kaybetmez. Yolumuz doğru yoldur, hak yoludur. Geçtiğimiz hafta Feke, Saimbeyli ve Tufanbeyli İlçelerimizi ziyaret ettik. Tüm vatandaşlarımızın sorunlarını dinledik. Beklentilerinin ne olduğunu öğrendik. Sorunları gidermek için buradayız. Bugün memleketimizde yaşanan ekonomik sorunlar hat safhadadır.  Yüzde 20’lerde olan enflasyon, yaşamı daha da yaşanamaz hale getiriyor. İşsizlik çok büyük bir sorun. Evine ekmek götüremeyen bir baba’yı düşünün; çok zor, çok acı...Sloganımız olan ‘Türkiye İyi Olacak’ sözü ile bu yol’a baş koyduk. 18 yıllık AKP iktidarı vatandaşlarımızın beklentilerini karşılayamadı. İçte ve dışta sorunlar büyük. İYİ Parti olarak bizler iktidara talibiz. Allah’ın izni ile bunu sizlerle başaracağız.” 


 

Reklam Alanı

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER