MANŞETLER

 •  ÇÜMED’DE ‘ATAMA’ GURURU
  ÇÜMED’DE ‘ATAMA’ GURURU

  ÇÜMED Başkanı Dr. Cengiz Kurt ve Yönetim Kurulu üyeleri, Rektör Prof. Dr. Meryem Tuncel’i makamında ziyaret ederek, mezun kimliği ile plaket takdim ettiler. 


  ‘ATAMANIN ONURUNU YAŞIYORUZ’
  Çukurova Üniversitesi Mezunları Derneği (ÇÜMED) Yönetim Kurulu, Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Rektörü Prof. Dr. Meryem Tuncel’i makamında ziyaret etti. Dernek Başkanı Dr. Cengiz Kurt ve yönetim kurulu üyeleri Rektör Prof. Dr. Tuncel’e mezun kimliği ve plaket sundu. Çukurova Üniversitesi mezunu birçok akademisyenin farklı üniversitelerde Rektörlük yaptığını hatırlatan Dr. Cengiz Kurt, ancak ilk kez Çukurova Üniversitesi’ne kendi mezunu olan bir akademisyenin Rektör olarak atanmasının mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarını ifade etti.

  ‘ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK’
  Rektör Prof. Dr. Meryem Tuncel’in samimi yaklaşımından büyük mutluluk duyduklarını vurgulayan
  Dr. Cengiz Kurt, ÇÜMED olarak bu onur ve gururla her zaman kendilerine tam destek olacaklarını söyledi. ÇÜMED Başkanı Dr. Kurt, Çukurova Üniversitesi markasının daha iyi yerlere gelmesi için bugüne kadar yaptıkları çalışmaların artarak devam edeceğini sözlerine ekledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Meryem Tuncel ise Çukurova Üniversiteli olmaktan her zaman büyük gurur duyduğunu kaydetti. 

  ‘İŞBİRLİĞİ HALİNDE ÇALIŞACAĞIZ’
  Çukurova Üniversitesi’ni her alanda model bir üniversite yapmayı hedeflediklerine dikkat çeken Prof. 
   Dr. Meryem Tuncel, kentle ve sanayi ile kol kola olacak şekilde çalışacaklarını vurguladı. Çukurova Üniversitesi mezunu kimliğiyle her zaman gurur duyduğunu belirten Prof. Dr. Tuncel, bu markanın daha iyi yerlerde olması için tüm kurum ve kuruluşlarla birlikte çalışacaklarını aktardı. Tuncel, ayrıca başarılı çalışmalara imza atan ÇÜMED için gereken tüm desteğin verileceğini anlattı. Ziyaret Dr. Kurt’un, Rektör Prof. Dr. Tuncel’e mezun kimliği hediye etmesi ve anı fotoğrafı çekilmesiyle son buldu. METROPOL