KIYAMETÇİ TAPINAKÇILARIN TEKNOLOJİK TAŞERONU, HAARP - Av. Gökalp Kayacan

11 Nisan 2019 Perşembe

   Novus Ordo Seclorum (Yeni Dünya Düzeni) teorisyenlerinin, kıyamet silahı olan HAARP(High Frequency Active Auroral Research Program); mikro/minör sinyaller ile tekraren şarj-deşarj vuruşları yaparak, maksimal/majör enerjiler ortaya çıkaran, bu enerjileri kontrol edebilen ve on binlerce kilometre mesafelere gönderebilen bir tekno sistemdir ve bu projenin merkezi Alaska’daki Gakona Askeri Üssü’nde yer almaktadır. (Bu mahalde 21 metre yüksekliğinde 180 adet kule üzerinde ‘cross dipol anten’ inşa edilmiştir, nedenine gelince Gakona yeryüzünün elektromanyetik alan çizgilerinin kesiştiği yerdir!)

‘HAARP’ ile ‘CERN’ birbiriyle irtibat ve iltisaklıdır ve de geliştirilen/güçlendirilen yeni ‘sistemizasyon’ ile: ABD;

1-Evrendeki bütün haberleşme/komünikasyon düzeneklerini denetleyecektir ve düşman olarak addettiği ülkelerin ‘uydu muhabere mekanizmaları’ nı işlevsiz hale getirecektir.

2-Kainatın her yerindeki meteorolojik keyfiyete müdahale edecektir ve buralarda iklim değişikliklerine sebebiyet verecektir, dolayısıyla hasım olarak gördüğü devletlerde sel veya kuraklık sağlayarak zirai/tarımsal imalata mani olacaktır ve dahi gıda/besin kıtlıkları meydana getirecektir, üstelik bahse konu bu ülkelerde popülasyona tabiri caizse kota koyacaktır.

3-RF sinyalleri ile beşeriyetin belleğinde hasar meydana getirecektir ve kitleleri istemine muvazi şekilde kanalize edecektir, haliyle dimağ, düşünce ve davranış yönetimini sağlayarak ‘yeni dünya düzeni’ nin evangel egemenler tarafından kontrol edilen, ‘tek millet/dünyalı’ unsurunu teşkil edecektir.

4-Yeraltının adeta tomografisini çekmek suretiyle petrol, doğalgaz, bor, toryum, monatomik, mineral ve benzerlerinin havzalarını tespit edecektir.

5-Artifisyel/suni afetlere(tsunami, zelzele, fırtına, kasırga, hortum, tayfun, sel, kuraklık vs.) sebep olacaktır, bu madde kapsamında olmak üzere Japonya’da 2011 senesinde vuku bulan tsunami ve Haiti’de 2010 yılında vücuda gelen deprem hassaten tetkik ve tahlil edilmelidir.

6-Elektrifikasyona tesir ederek güç kesintileri oluşturacaktır ve bu sayede düşmanlaştırdığı memleketlerin idari, içtimai ve iktisadi hayatını sekteye uğratacaktır.

7-Güneşin bütün ışınlarını ve/veya iyonosferdeki büyük akımları hedef alınan ülkelere odaklayarak/fokuslayarak nükleer infilaklara eşdeğer tesirler meydana getirecektir.

8-Kendi hava sahası üzerinde ‘uydu kalkanı’ oluşturacaktır, tabiatıyla bütün alemde kaotizmi hakim kıldığı halde, kusursuz(!) füzesavar sistemi ile her türlü badireden ırak kalacaktır.

9-Hedef devletlerin; radyo baz istasyonlarını parazitleme/mandallama metodu ile devre dışı bırakacaktır ve elektromanyetik frekanslarını miks edecektir, böylece elektronik cihazlarını ve siber silahlarını saf dışı bırakacaktır.

10-Ultra kısa dalga ve ELF vasıflı aygıtlar ile insaniyette mide bulantısına ve istifraya neden olacaktır ve kişilerin yer-yön tespiti yapan duyularını sakim hale getirecektir.

11-Yerkürenin her noktasındaki computer sistemlerini ve hatta bunların eklentileri mahiyetindeki disketleri ve donanımları imha edecektir.

12-Biyolojik olarak canlıların üreme, oryantasyon ve DNA özelliklerinde modifikasyon meydana getirecektir.

13-Kutuplardaki buzulları eritecektir ve daha vahimi ozon tabakasında devasa menfezler açarak fecaate neden olacaktır.

14- Atmosfer, Troposfer, Stratosfer ve İyonosfer tabakasına/katmanına müdahale edecektir ve ekolojik sistemi (ekosistem) sarsacaktır.

HAARP’ ın ve CERN’ in gözü-kulağı ise ECHELON ve NSA’ dır…

Mevcut makalenin komplo teorisi olduğunu tahayyül edenlere anekdot bağlamında; ABD’nin efsanevi istihbarat yapılanması olan NSA’ nın açılımı “no such agency/böyle bir teşkilat yok” şeklindedir, haliyle gizli servisini dahi kamufle eden bu nevi bir mihraktan HAARP ve CERN hususunda itiraf beklemek hezeyandır.   

EY MÜSLÜMAN TÜRK; memleketinde cereyan eden “İstanbul, Adana ve Van” zelzelelerini bir de bu perspektiften analiz etmek mecburiyetindesin. Sen; ilim, bilim ve teknoloji konularını ihmal ederek, iç politikaya matuf günlük palyatif hesaplar ile meşgul olurken, evangelist baronlar okyanus ötesinde İSLAM’ ın ve TÜRK’ ün mahvı imhasını planlamaktadır!

Bugün ihtarat, yarın icraat bana aittir!

Ahdim olsun ki, devranın düzenini değiştireceğim ve herkesi TÜRK’ e biat ettireceğim!

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI