“REST” - Av. Gökalp Kayacan

2 Eylül 2020 Çarşamba

Dr. Cornelius Rhoads; Rockefeller Tıbbi Tahlilat Enstitüsü’ nün ve Rothschild Hanedanlığı’ nınnezaretinde, beşer deneklere ilk defa 1931 senesindeKANSER hücreleri zerk etmiştir, bilahare ABD Ordusu Biyolojik Silah Tesisleri’ ni teşkil etmiştir ve insaniyete verdiği ziyanın mükafatı(!) olarak ABD Atom Enerjisi Müessesesi’ nin riyasetine getirilmiştir. Akabinde aynı şahıs, yüzlerce siyahi Müslüman dindaşımızı FRENGİ analizlerinde kobay olarak kullanmıştır. Keza ilerleyen vetirede suni PELLAGRAhastalığını icat eden ilgili zat milyonlarca siyahi Müslüman kardeşimizin vefat etmesine sebebiyet vermiştir.

Pentagon; Nazi bilimadamlarını, confidential projelerde çalışmaları şartı ile ABD’ de istihdam etmiştir ve bu melunlara masuniyet ile birlikte kripto hüviyet temin etmiştir. Bunun üzerine, ABD Atom Enerjisi Komisyonu;ATOM BOMBASI imal etmeye muktedir olmuştur(neticesi herkesçe malumdur), devamında CIA tarafından istihbarat silahı olarak kullanılması için LSD kimyasal maddesinin analizlerine başlamıştır. Bu kimyevi madde ile gizli servis operasyonları esnasında, kaç kişinin sakat bırakıldığı kayıt dışıdır ve tespit edilememiştir.

ABD Armadası/Donanması, 1950 yılında Mezopotamya bölgesine artifisyel bakteri bulunduran bulut kütleleri sevk etmek suretiyle milyonlarca Müslümanın hastalanmasına ve dahi vefat etmesine neden olmuştur. Muayene edilen hastaların yekununda müşterek emare olarak ZATÜRRE mikrobu tespit edilmiştir.CIA hücre laboratuvarlarında; MKULTRA/MKSEARCH/MKOFTEN projesi ile zihin kontrolü için kullanılacak ilaçların test safahatını tamamlamakla birlikte imalatına başlamıştır. ABD Ordusu, 1956 yılında SITMA mikrobu taşıyıcısı olan sivrisinekleri ve KOLERA bakterisi bulunduran çekirgeleri Afrika Kıtası’ na bırakmak suretiyle milyonlarca Müslümanın katili olmuştur ve hatta bugün dahi olmaya devam etmektedir.ABD bir diğer laboratuvar eseri olan PORTAKAL GAZI’nı, Vietnam Harbi esnasında kullanmıştır ve bir milleti sadece beşeriyet olarak değil hayvaniyet ve nebatat olarak da imha etme teşebbüsünde bulunmuştur. Günümüzde dahi Vietnamlı bebekler maalesef kanser olarak tevellüt etmektedir. Vietnamlı askerlerin kontrgerilla savaşı yaptığı ormanlarda 2020 senesi itibarıyla hala bitki yeşermemektedir ve onlarca hayvan cinsinin nesli tükenmiş vaziyettedir.>

    Pentagon personeli Dr. Robert MacMahan, 5 sene içinde “bağışıklık sistemini ele geçiren ve ilaçla tedavisi mümkün olmayan sentetik virüs imal etmek için”, Amerikan Kongresi’ nden 1970 yılında 10 milyon dolar tahsisat/ödenek almıştır. Hemen ertesinde ise LÖSEMİ, AIDS/HIV, HEPATİT, HARDAL GAZI, SİNİR GAZI ve RADYASYON isimli genetik mühendislik vesilesiyle icat edilen hastalıklarve biyolojik silahlar peyda olmuştur. Aynı doktor, muhtelif vakitlerdeThe White House/Beyaz Saray’ a mahsustahsisat mesture/ örtülü ödenek tarafındanfinanse edilmiştir ve bu vesileyle hayatımıza DOMUZ GRİBİ, KUŞ GRİBİ, SARS ve MERS virüsleri girmiştir.

Covid-19 hususunu bir de şu perspektiften analiz etmek mecburiyetindesiniz: Biyolojik silahı ABD imal etmiştir, Wuhan’ da servis ederek en güçlü hasımları olan Çin’ i zan altında bırakmıştır, bütün kainatıpandemi furyası ile esir almıştır, kendilerine hesap sorulmasın diye en fazla can kaybını kendi vatandaşlarına verdirtmiştir ki bunların ekseriyeti siyahiler ve kendilerince devlete külfet teşkil eden fakirlerdir, haliyle DERİN AMERİKA; hem fazlalık olarak gördüğü kitleleri bizzat infaz etmiştir hem de bunu propaganda malzemesi olarak kullanmıştır ve kullanmaya HER SAFHADA devam edecektir…

Her türlü kudretine rağmen, şeytan’ ın (lucifer) imparatorluğu ABD, en geç 2038 tarihine kadar izmihlal edecektir, iblis’ in (deccal) bir diğer teşekkülü AB ise 2028 tarihini dahi göremeyecektir. 1970’ li yılların küresel denkleminde, Başbuğ TÜRKEŞ;“SSCB milenyuma kadar baki kalamayacaktır” kelamını zikretmiştir, hatta bu lafzından dolayı ütopik olmakla itham edilmiştir ve fakat tarih kendisini haklı çıkarmıştır. Bendeniz de siyasi literatürde yer alması bağlamında diyorum ki: ”Ne AB ve ne de ABD, 21. Yy.’ ın ortasına kadar payidar kalamayacaktır.”

    2053 tarihinde ise kainatta iki güç merkezi bulunacaktır; birisi İSLAM’ ın kalemi ve kılıcı, Mezopotamya’ nın yegane hakimi, Afrika’nın garantörü, Balkanların ve Kafkasların sahibi, Asya’nın muhafızı, Arabistan diyarının hamisiMilliyetçi TÜRKİYE, diğeri ise Yahudi sermayesinin ve İsrail’ in kontrolündeki Siyonist ÇİN olacaktır. Ve 2071 tarihine kadar Melhame-i Kübra/Armageddon Harbi, İSLAMİYET ile Siyonizm arasında vuku bulacaktır. Elhak zafer İSLAM’ ın olacaktır. Zira Peygamber Efendimizin(S.A.S.) müjdesi vardır ve Ümmet-i Muhammed, Osmanlı Devleti’nden sonra ikinci defa cihana mührünü, Türk Milleti eliyle vuracaktır.
Covid-19 hususunda milyarlarca beşer uyku halinde olsa da; “uyu fakat uyumayanları kontrol et ve uyanma günü için hazırlan” düsturu ile hareket eden ‘Ötüken/Ötügen Ruhlu Alpler’, memleket nöbetine devam etmektedir.

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI