TÜRK MİLLETİNE SARİH MEKTUP - Av. Gökalp Kayacan

30 Mayıs 2019 Perşembe


Devlet-i/Millet-i ebed müddet mefkuresinin nihai mümessili mahiyetindeki mümtaz Türk Budun’una arz olunur:
 Ey Mübarek Milletim, Cihangir Türk Devleti’nin bütün dinamiklerini mobilize hale getirmeni hassaten istirham ederim, zira; Aralık 2019, Türkiye Cumhuriyeti için fevkalade kritik bir tarihtir!
Teröristbaşı Gülen’in, ‘Moon’/‘Kesnizani’ (hepsi CIA atölyesinin mamülüdür) türevi terör örgütü hala faal vaziyettedir ve kendisine alan açmaya devam etmektedir. 15 Temmuz 2016 tarihli hain teşebbüs esnasında galebe umut ettiği halde, ‘Türk Sillesi’ne maruz kalan ve akamete uğrayan takkeli/takunyalı/takiyyeci teröristler, maalesef ki tamamen tasfiye edilebilmiş değildir.
Türk Silahlı Kuvvetleri’ne mensup meczup müridanı, her ne kadar askeriye bünyesinden ihraç edilmiş olsa da, kripto kodlular hala deşifre olunamamıştır. Dahası dinbaz teröristlerin yerlerine yapılan yeni tayinler esnasında, ekstra hassasiyet gösterilmemiştir ve bu mansıplara Amerikancı/Natocu/Gladyocu zabitan atanmıştır.
Milli İstihbarat Teşkilatı dahilindeki hücre tipi örgütlenmeler ifşa edilememiştir ve bahse konu birimlerin faaliyetleri takibata alınamamıştır. Şayia/rivayet odur ki, şu an vazife başında olan ‘MİT Bölge Başkanları’ arasında kripto kodlu hainler/çaşıtlar bulunmaktadır. 
Okyanus ötesinin, Türkiye Cumhuriyeti için en sui senaryosu şu şekildedir:
1-23 Haziran günü tekrarlanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde, ‘proje adam’ İmamoğlu’nun mağlubiyeti mevzubahis olur ise; ‘hür dünya’ demagojisi/mugalatası ile ‘demokrasi rafa kaldırıldı’ şeklinde vaveyla koparılacaktır, dolayısıyla ‘İkinci Gezi Parkı Provokasyonu’ tertip edilecektir.
2-Sayın ERDOĞAN’ın; Türkiye Cumhuriyeti’ni ‘demir yumruk’ ile idare ettiği hususu işlenerek sonuna kadar istismar edilecektir ve sözüm ona diktatöryal(!) temayülleri/eğilimleri olduğu vurgulanarak meşruiyeti münakaşa konusu haline getirilecektir. 
3-Bir vakittir izhar olunduğu üzere, FED marifetiyle Türkiye Cumhuriyeti’nde döviz manipülasyonu için operasyon yapılacaktır ve Kasım ayının ilk günlerinde dolar kurunun 10 TL bandına yükselmesi sağlanacaktır.
4-S 400 Füze Sistemi’nin Türkiye Cumhuriyeti’ne teslim edilmesi ile birlikte, ülkemize matuf muhtelif ambargolar tahakkuk olunacaktır ve kuvvetle muhtemeldir ki, ABD Senatosu F 35 jetlerinin satışını veto edecektir.  
5-Türk Donanması’nın Doğu Akdeniz’de başlattığı sondaj çalışmaları sabote edilecektir ve tahminim odur ki ‘mavi vatan’da sıcak temas zuhur edecektir. Keza Irak ve Suriye dolaylarında devamlılık teşkil eden operasyonel yetkinliğimiz sekteye uğratılmak istenecektir. (Ey Türk Genci, aslına rücu et ve bir vakit Bağdat’ın/Şam’ın Osmanlı Vilayeti, Akdeniz’in Türk Gölü olduğunu hatırla!) 
6-Haziran ile Aralık ayları arasındaki süreçte, zemin ve zaman etüdünü sağlayan, kaotizmi/türbülasyonu hakim kılan ve ‘12 Eylül Zihniyeti’nin tabiriyle şartları olgunlaştıran(!) malum mihrak ölümcül hamlesini yaparak 15 Temmuz 2016’nın intikamını almaya çalışacaktır.
Böyle bir keyfiyet halinde, bütün Ülküdaşlarım hayat memat mücadelesi vermek suretiyle, Balgat’a siper olmalıdır ve SON KALEYİ KÜFFARA TESLİM ETMEMELİDİR!
Velhasılı kelam “Büyük Devletler; kendi ülkelerindeki hainleri bulurlar ve imha ederler, başka ülkelerdeki hainleri bulurlar ve ihya ederler.” Türkiye Cumhuriyeti olarak tez vakitte özümüze dönmek ve tarihi mirasımıza sahip çıkmak mecburiyetindeyiz ki yine ve yeniden uluğ bir devlet haline gelmemiz mümkün olsun!
“Ey Türk; üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Senin ilini ve töreni kim bozabilir?
TİTRE VE KENDİNE DÖN !
 Kanında imparatorluk kurma kudreti mevcut, UNUTMA! 


  

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI