AY, TUTUM TUTUM TUTULUYOR! - Gözde Sabırlı

10 Ocak 2020 Cuma

Ay Yengeç burcunda bu gece 22:11 sularında tutum tutum tutulacak! “Tutulmayın, tutunmayın, tutmayın, tuttuğunuzu kopartın” akışında bir enerji hakim olacak. Bu enerjiyi daha akılcı yönüyle kullanmaya çalışın. Duygularınız kabar kabar kabarsa da duygu&akıl dengenizi korumaya özen gösterin. 2020 senesinin İlk Ay Tutulmasını teknik açıdan değerlendirdiğimde; tutulma enerjisinde bir ekip gibi organize çalışan Plüton, yıkıcı yönde köklü değişiklikleri mecburiyetlerle dayatacaktır. Mecbur kaldığınız köklü değişiklikleri yapma yönünde adımlar atmalısınız. İdealist Neptün ise adeta pozitif enerji portalıyla Ay’ı destekleyecek. Kuşkusuz duygularınızın sel olup aktığı, hayallerinizin bir hayal şeridi gibi canlandığı olaylar yaşatacaktır. Özetle, mecburi dayatmayla yaratılan baskı ve yıkıcılık sizi hayallerinizi gerçekleştirmeniz  adına bir çıkış yoluna girdirecektir. Kayıp gibi görünen bir çok durumun size kazanç olarak geldiğini göreceksiniz. Her şeyde bir hayır olduğunu anlayacaksınız. Doğum haritanızda; balık burcunun 16 derecesi ve Oğlak burcunun 22 derecesi hangi eve düşüyorsa, o konularla ilgili istediğinizi yapın ve başınıza gelen ilk sonuç kötü görünse de sizin hayrınıza olduğunuzu deneyimleyeceksiniz. Tutulmadan; öncü burç gruplarından 8-14 Nisan,9-14 Temmuz,11-17 Ekim ve 8-15 Ocak doğumlular yoğun etki alacaklar!

BURÇ ASTROLOJİSİ

Koç ve Yükselen Koç

Ay Tutulması; ailevi&ev hayatınıza yönelik konulara, hassasiyetlere, anne kimliğinize ve duygusal tepkilerinizi değerlendirmeye yönelik güçlü bir enerji getirecektir. İç dünyanız ile daha rahat bir muhasebe yapacaksınız. Gizli durumlar açığa çıkacaktır. Yakın çevre çaplı düzen, iş ortamı ya da sağlığınızı ilgilendiren meşguliyetler yaşayacaksınız.

Boğa ve Yükselen Boğa

Ay tutulması; yakın çevrenizle ilgili değişiklikler, kardeşler, anlaşmalar ve zihinsel uğraşlar, düşünceler&fikirler açısından parlak farkındalıklar getirecektir. Hayatınızda olup biten her şeyi bir varsayımcılık yoluyla değerlendirebilirsiniz. Gelirler ve giderlerle ilgili hızlı gelişmeler yaşayacaksınız.

İkizler ve Yükselen İkizler

 Ay tutulması, maddi birikimleriniz açısından beklemediğiniz açılımları getirecektir. Parasal alanda önemli sonuçlar elde ederek, bütçe kapsamlı değerlendirmeler yaşayacaksınız. Bireysel yeteneklerinizi daha iyi kullanmaya ve geliştirmeye çalışmalısınız. Evlilik hayatınızda karşıtlık içeren negatif olaylara karşı, daha özenli tutumlar göstermelisiniz. Dengesizlikten uzak durun!

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Burcunuzda gerçekleşen Ay Tutulması bireysel konular, beden&ruhsal sağlığınız açısından çok özel gelişimler sunacaktır. Niyetlerinizi ve dileklerinizi aşırı hırsla değilde daha masum duygularla istemeye özen göstermelisiniz. Kendinizin farkında olun, ayakta uyumayın!

Aslan ve Yükselen Aslan

Ay Tutulması; size bir dönemin bittiğini yeni bir devrin başladığına dair sinyaller gönderirken; yaşamınızın sürdürebilirliğini kendi iç huzurunuzla sağlayacaksınız. İş yaşantınızın farklı kurallarına, günlük hayatınızın farklı ritüellere göre şekillenmesine diretmeyin! Geçmişten ders alın, aynı hataları tekrar etmeyin. İş hayatınızdaki rakiplerinizi küçümsemeyin, dalga geçmeyin. Unutmayın ki sap döner, keser döner; gün gelir, hesap döner...!

Başak ve Yükselen Başak

Ay tutulması; gelecek hayatınız ile ilgili planlar, hayallerinizle eşleşen umutlarınız açısından hassas durumlar getirecektir. Hayatın size sunduklarına minnet ve şükranla sahiplendiğiniz zamanlardasınız. Kendinize ve iç sesinize inanın, başka insanların yaşamınıza karışmasına izin vermeyin! Tutulmanın en şanslı adayı sizsiniz, farkındalıklı olun! Sağlam şanslar yakalayacaksınız, karlısınız:)

Terazi ve Yükselen Terazi

Ay tutulması; size üretken enerjiler sunarken mesleki sorumluluklar, ünvanınız, statünüz ile ilgili mecburi dayatmaları bizzat yaşayacaksınız. “Mecburen mecburen mecburiyetten” enerjisi sizi daha cüretkar yapacaktır. Bir aile ya da ev kurmaya yönelik bereketli olaylar yaşayacaksınız. İletişim bazlı konuşmalar ve görüşmeler açısından daha sakin kalmaya çalışın!

Akrep ve Yükselen Akrep

 Ay Tutulması; sizi yabancılarla ilgili konularda, hayata bakış açınızda, yazılı medya&görsel medya vb. mevzularda cesur adımlar attıracaktır. Gölge yanınızı kucaklayarak aydınlığa yol alacaksınız. İyi hissedeceksiniz. Gelecek hayatınıza yönelik planlarda başkalarından önemli destekler alacaksınız.

 Yay ve Yükselen Yay

 Ay tutulması; eşinizin maddi durumu, ortaklı  parasal konular, yatırımlar, alacaklar, sigorta ve vergiyle ilgili size farkında olmadığınız yeni kapılar açacaktır. İş hayatınızda etiketiniz ve sorumluluklarınız açısından oldukça faal olacaksınız. Mars’tan aldığınız güçle de daha ışıltılı enerjilerde ışıl ışıl dikkat çekeceksiniz. Girişkenliğiniz ön plana çıkacaktır.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

 Ay tutulması; size baskı altında karar vermeye çalıştığınız olaylarla ilgili bir kabullenme enerjisi getirecektir. Kırılganlığınızı ve gücünüzü yepyeni bir bakış açısıyla değerlendireceksiniz. İlişkilerinizde genel olarak denge&uyum arayışında olacaksınız. Evlilik ya da anlaşmalar açısında ektiklerinizi verimli bir hasad şölenine çevirerek biçeceksiniz. Eşiniz ya da partnerinizi daha çok önemsediğinize dair davranışlarda bulunun. Alabilmenin verebilmek kadar önemli olduğunu unutmayın.

Kova ve Yükselen Kova

Ay tutulması; iş, sağlık ve düzen gibi konulara yeni güncellemeler atmanız yönünde size uyarıcı olaylar getirebilir. Zamanınızı alan konular ve düzeninizi etkileyen durumlarla ilgili dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde bir itiraf ya da bir farkediş durumuyla meşgul olabilirsiniz. Eşiniz ya da sevgilinize itiraflarınızı cesur bir yüreklilikle dile getirmelisiniz. Aksi takdirde karşı cinsten gelen mesaj şu yönde olacaktır; Ya adam gibi sev! Ya da çek git ve unut! Tutumunuzu ve tavrınızı artık değiştirin, perspektifinizi değiştirin.

 

Balık ve Yükselen Balık

Ay Tutulması; size risk almaya açık pozisyonlar getirecektir. Sevdiklerinizle ilgili konularda hassasiyetler ortaya çıkacaktır. Aşk hayatınıza yönelik mevzularda önemli sonuçlar alacaksınız. Yaşamsal beklentileriniz açısından daha gerçekçi olacaksınız. Olumsuz gibi görünenin içindeki ışığa doğru cesaretle yürüyün, korkmayın siz kazançlı çıkacaksınız. Ev ve ailenize yönelik konularda daha pratik ve aktif olacaksınız.

 

GÖKYÜZÜ DİLİNİN ÖNERİLERİ

1 Film: Little Women/Greta Gerwing

1 Kitap: Sanat ve İnsan/Irwin Edman

1 Albüm:Blue&Lonesome/The Rolling Stones

Gökyüzü Dilini Anlamaya Çalışın!

Işık izinde ışık gibi parlayın!

Sevgiyle, farkındalıkla, umutla, yenilikle, müzikle, dansla, şiirle, anlayışla..

Gökyüzü Dilini Takip Edin ve Hayal etmekten hiç vazgeçmeyin.

Hayal gücü adına esenlikler sizi bulsun.

Yıldızlar yağsın üzerinize, yıldızlarca sevgiler!

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI