BAŞAK DÖNGÜSÜ: ATOM KARINCA - Gözde Sabırlı

21 Ağustos 2019 Çarşamba


Bu hafta gökyüzünde ateş elementinin yoğunluğu giderek azalırken, gezegensel kombinasyonlarda toprak elementinin hükümdarlığı nam salacaktır.
  Toprak elementinin Başak döngüsünde; iş&hizmet alanınızda, kariyer basamaklarınızda, sağlık konularında, günlük rutinlerinizde bir atom karınca gibi hareket edeceksiniz. Disiplinli, çalışkan, detaycı, titiz ve eleştirel yönünüz daha çok ortaya çıkarken; mükemmeliyetçi olacaksınız. Duygularınızı bir kenara bırakırken; mantığınızı tıkır tıkır devreye girdireceksiniz. Toprak elementinin vakur, temkinli, makul ve gerçekçi bakışında hayata daha bir ciddi duruşla sarılacaksınız. Sorumluluklarınızdan zevk alarak, iş hayatınız gözbebeğiniz haline gelecektir. Çalışarak zevk almayı, girişimlerinize yönelik eylemleri ön plana çıkarmayı tercih edeceksiniz. Estetik ve görsel anlamda ilgi çeken veya gösterişli olmak yerine daha sağlıklı, fit, hijyenik olmaya çalışarak; sadeliği seçerek fazlalıkları hayatınızdan çıkaracaksınız.
Analitik zekanızı daha fazla ortaya çıkartarak sağduyulu ve mantıklı davranışlarda bulunacaksınız. Aşk ilişkilerinizde daha mantıklı ve seçici olup, ince eleyip sık dokuyarak iletişim kuracaksınız. Abartıdan uzaklaşacaksınız. Toprak enerjisinde gezegen birikimlerini doğru bir şekilde kanalize ederseniz; yaşam hasadınızı faydaya dönüştürürsünüz. 21 Ağustos’da gezegensel orb kavuşumlarının enerjisinde; eğitsel uğraşlar, ticari alışverişler, özel anlaşmalar ve maddi kazançlar açısından şans elde edeceksiniz. 23 Ağustos ve sonrası iş ve kariyer hayatınıza yönelik konularda görev odaklı olup, işlerinizi çok yönlü ele alarak analitikçi ruhunuzu ortaya çıkartmalısınız. Fanatik ve doğmatik düşüncelere kapılıp; gereksiz tartışmalara girmemelisiniz.

BURÇ ASTROLOJİSİ
Koç ve Yükselen Koç

Duygularınızı ve düşüncelerinizi işinize gücünüze akıtarak, sorumluluklarınıza konsantre olacaksınız. İş ilişkilerinizi güçlendirip, projelerinizi daha iyi karşınızdakilere daha rahat aktaracaksınız. 21 Ağustos ve sonrası mali konularda kazanç elde edeceksiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa

Bu hafta zihninizin labirentlerinden çıkıp, ruhunuzun tapınaklarına girmelisiniz.Münzevi enerjilerde inzivaya çekilip, hayatınızda bilinçlenme yolunda ruhunuzu can kulağıyla dinlemelisiniz.  Nefsinizi dinlemeden, içinizden gelen sese kulak vererek sükunet ve inziva içinde bedeninizi dinlendirmelisiniz. İç benliğinizin sesinde, gizli bir tecrit ruhsal atmosferinizi canlandıracaktır.

İkizler ve Yükselen İkizler

Gelecek beklentilerinize odaklandığınız haftada disiplinli ve dakik hareket edeceksiniz. Ev hayatınızla ilgili konularda meşguliyetler yaşayacaksınız. Evde zaman geçirmekten keyif alacaksınız. Gereksiz endişe, kaygı, vesveselere kapılmadan sezgisel çalışmalar ve rahatlatıcı meditasyonlar yapabilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Reklam, medya, sunum vb. çalışmalarda önemli gelişmeler yaşayabileceğiniz bir haftadasınız. Üretmenin ve verim kazanmanın keyfini çıkartacaksınız. İlişkiler, işbirlikleri açısından fikirsel anlaşmaya ve mantığa önem vereceksiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan

Mali konulara odaklanacağınız bir haftadasınız. Parasal mevzularda daha detaycı, hesapçı hareket etmelisiniz. Kazancınızı ve harcamalarınızı bir planlama doğrultusunda maliyet muhasebesinde değerlendirmelisiniz. İşbirliklerinde ise menfaatleriniz doğrultusunda hareket edeceksiniz.

Başak ve Yükselen Başak

Bu hafta romantizm voltranı yaşayacaksınız. Aşk romansı yaşayarak sevgi dolu hissedeceksiniz. Sevgilinizin ya da eşinizin süprizleri sizi sevinçten mutluluğa uçuracak. Burcunuzda biriken gezegenlerin enerjisiyle adeta yeniden doğmuş hissedeceksiniz. Yakın çevrenizle daha samimi diyaloglarda; fikir alışverişleri, bilgi paylaşımları yapacaksınız.

Terazi ve Yükselen Terazi

Bu hafta eyleme geçmek istediğiniz işlerde doğru planlar yaparak verimli hissedeceksiniz. Hafta ortası itibariyle kendi içinize yönelerek geçmiş hayatınıza detaylı bir şekilde odaklanabilirsiniz. Günlük rutinlerinizde gün akışında zaman kazanmak adına pratik planlar yapabilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep

Kariyer hayatınızdaki önemli mücadelelerden sonra bu hafta sosyalleşme rüzgarı yaşayacaksınız. Arkadaşlarınıza, dostlarınıza ve sosyal çevrenize zaman ayırarak keyifli hissedeceksiniz. Aşk hayatınızını ilgilendiren konularda süprizlere hazırlıklı olun.

Yay ve Yükselen Yay

Günlük rutinlerinize, sorumluluklarınıza adapte olacağınız bir döngüdesiniz. Emeklerinizin karşılığını alarak, hasad meyvelerinizi kolaylıkla toplayacaksınız. İkili ilişkilerde romantizmi eş zamanlı yaşayacağınız durumlar aniden ortaya çıkacaktır.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Yolculuklar, eğitimler, özel programlar için fırsat dolu bir haftadasınız. Günlük rutininizden koparak bol bol seyahat edebileceğiniz durumlar oluşabilir. 21 Ağustos sonrası parasal konularda önemli fırsatlar elde edebilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova

 İlişkiler evinizi etkileyen enerjiler kombinasyonunda harika konuşmalar yaparak, ilişkinizde derin bağlar kuracaksınız. Hafta ortası itibariyle kazançlar, ekstra gelirler evinizde önemli hareketlilikler yaşayacaksınız. İşlerinizde daha detaycı, mükemmeliyetçi ve organize hareket edeceksiniz. İşinizi ilgilendiren konularda daha iyi plan yapmalı ve dakik bir şekilde uygulamalısınız.

Balık ve Yükselen Balık

Bu hafta hayatınızda her türlü ilişki sizi etkileyecektir. Yakın çevre, sosyal çevre ve özel ilişkilerinizde yenilenmeler yaşayacaksınız. Özellikle ikili ilişkilerinizi ilgilendiren konularda duygusallığı bırakıp, mantıklı kararlar alacaksınız. Parasal konularda beklemediğiniz yerlerden önemli kazanımlar elde edebilirsiniz. Sağlığınız açısından beslenme bazlı bağırsak sisteminize özen göstermelisiniz.

GÖKYÜZÜ DİLİNİN ÖNERİLERİ
1 Film:      
 ONCE UPON A TIME IN..HOLLYWOOD
                     Quentin Tarantino
1 Kitap:   Gökyüzüne Merdiven
                      Zecharia Sitchin
                   1 Albüm: “Daha Bi’ Aşık”/Ayla Çelik
    Gökyüzü Dilini Anlamaya Çalışın!
  Işık izinde ışık gibi parlayın!
  Sevgiyle, farkındalıkla, umutla, yenilikle, müzikle, dansla, şiirle, anlayışla 
  Gökyüzü Dilini Takip Edin Ve Hayal etmekten hiç vazgeçmeyin.
   Hayal gücü adına esenlikler sizi bulsun.
   Yıldızlar yağsın üzerinize, yıldızlarca sevgiler!

  
  

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI