DEĞİŞ ARTIK YETER! - GÖZDE SABIRLI

17 Şubat 2021 Çarşamba

Ay büyürken yeni haftaya daha hızlı ve coşkulu başlayacaksınız. Kendinizi kolayca ifade ederek zekânızı ve yeteneklerinizi akılcı şekilde kullanacaksınız. İletişimde ve düşüncelerinizi faydalı şekilde kullanma konusunda ilginç fırsatlarla karşılaşacaksınız. Yabancılarla ilgili gelişmeler, eğitsel işler, akademik uğraşlar açısından sürprizlere açık bir haftadayız, güzel haberler gelecektir. Yıl içinde 3 kez etkileşime girecek olan Satürn&Uranüs karesinin ilk partil ayağı 17 Şubat’ta gerçekleşecek.

Bu nedenle 17-19 Şubat tarihleri arasında istikrar bulmakta zorlanacağınız sarsıcı değişiklikler, huzurunuzu kaçıran bazı koşullar gündeme gelecektir. Geçmişi muhafaza etmek ile geleceğe yönelmek arasında çelişkiler yaşayabilirsiniz. “Değiş artık yeter!” tadında isyankar durumlarla karşılaşabilirsiniz. Beklenmedik durumlar, ani gerilimler ve dalgalı sarsıcı olaylar ortaya çıkabilir. Sabit fikirli olmaya ve değişime direnmemeli, yeniliğe açık bir şekilde esnek olmalısınız. Değişime direnmek yerine değişimin bir parçası olmayı kabul etmeli ve deneyimlemelisiniz. Yaşamınızda kalıplaşmış, paslanmış, miadı dolmuş ve sizi engelleyen düşünceleri bırakmalı ve hatta yarattığınız düzeni değişimin somut bir parçası olarak daha yeni modellerle değiştirmeye yönelik adımlar atmalısınız. En güzel yenilikler sizinle olsun, yeni haftanız mutluluklar içinde yaşansın.

İYİ HAFTALAR!
BURÇ ASTROLOJİSİ 

Koç ve Yükselen Koç 

Bu dönemde çevresel koşullarınız değişebilir. İlişkilerinizi ve ortaklaşa konuları ilgilendiren değişik rüzgarlar içinde savrulmadan beklemeli, olayları iyice gözlemleyerek değerlendirmelisiniz. 19 Şubat civarı daha tutarlı olmaya bakmalı, karşıtlıklar karşısında yapıcı olmaya çalışmalısınız. Ziyaretler, görüşmeler, ikili diyaloglar açısından hızlı bir hafta yaşayacaksınız.

Boğa ve Yükselen Boğa 

İş ve çalışma ortamınızı ilgilendiren konulara bu hafta daha fazla enerji harcayacaksınız. Sağlık ve düzen konularını titizlikle gözden geçireceksiniz. 17 Şubat civarı ani durumlar ve kontrol dışı olaylar yaşayabilirsiniz. Yaşantınızdaki değişimleri kolay kabul etmeyeceğiniz bu dönemde istikrar ve düzeni sağlamakta zorlanabilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler 

Seyahat, eğitim, medya, yabancılarla yapılacak işler, ticaret, hukuk ve gelecek planlarınızda yenilenmelere karşı direnç gösterdiğiniz bir dönemden geçiyorsunuz. Bu hafta tam olarak değişmesi gerekenler karşınıza çıkacak ancak direnmek yerine değişmesi gerekenleri değiştirmeye yönelik kabule geçin. İnatlaşmayın, inkar edici tutumlarda göstermeyin. Değişimi efendi efendi kabullenin. 19 Şubat yakınlarında daha rahat organize olarak birden fazla işin üstesinden geleceksiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç 
Ailenizi, evinizi ve yerleşiminizi ilgilendiren konularda yeni haftada önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Bazı dengeler değişirken, daha geniş düşünebileceğiniz imkânlarla karşılaşacaksınız. Hedeflerinizde daha hızlı ve cesur davranacaksınız. 17 Şubat civarı çift durumlar, huzursuzluklar ve karşıtlıklar ortaya çıkabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan 
Zihinsel açıdan aktif bir dönemden geçiyorsunuz. Yakın çevrenizde hareketlilikler, kardeşlerle ilgili konular gündeme gelebilir. İş alanlarınızda değişime direnebilir, üstlerinizle ilgili şok edici haberler alabilirsiniz. Değişen koşullara ayak uydurmalı, direnç göstermemeye çalışmalısınız. 19 Şubat civarı gruplar, arkadaşlıklar içinde pozitif gelişmeler yaşayacaksınız.

Başak ve Yükselen Başak

Maddi konular, birikimler ve harcamalar açısından imkânları daha rahat yönetebileceğiniz koşullar içinde olacaksınız. İş yeteneklerinizi daha etkin bir şekilde kullanmaya çalışmalısınız. 18 Şubat civarı evlilik, ortalıklar içinde bazı karşıtlıklar ortaya çıkabilir. Kriz çıkaran durumlar karşısında daha soğukkanlı olmaya çalışmalısınız.

Terazi ve Yükselen Terazi

Bu dönemde bireysel konularda önemli girişimlerinizle, şahsi isteklerinizle meşgul olacaksınız. Olayları yönetme ve yönlendirme açısından daha başarılı olacaksınız. Aşkta, çocuklarla ilgili konularda bazı zorlanmalar, sorunlar yaşasanız da başkaldıran tavırlar göstermemelisiniz. 19 Şubat sonrası günlük hayatınızın düzeni, sağlıkla ilgili konular yaşantınızda daha fazla önem kazanacaktır.

Akrep ve Yükselen Akrep 

Gizlilik yaratan durumlar, saklanılması gereken konular yaşantınıza bugünlerde huzursuzluklar getirebilir. İlişkilerde ve ortaklı işlerde bilinçsiz hareket etmemelisiniz. Evinizi, özel hayatınızı ve yerleşiminizi ilgilendiren konularda inatçılıktan, ayak diretmelerden kaçının. Direnç göstermeyin. 19 Şubat civarı daha önlemci davranarak soğukkanlı hareket etmelisiniz.
Yay ve Yükselen Yay 
Keyif veren konular, hobileriniz ve özel alanlarınıza vakit ayırabileceğiniz bir hafta yaşayacaksınız. Daha fazla iletişim, konuşma ve sosyal açıdan aktif olabileceğiniz zamanlar var. Eğitsel işler, görüşmeler, belirli tasarılar üzerinde daha çok düşünüp değerlendirmeler yapacaksınız. 17 Şubat civarı karşılıklı görüşmelerde dikkatli olmalı, tepkilerinizi abartmamalısınız.

Oğlak ve Yükselen Oğlak 

Ekonomik yönden dengesizlikler yaşarken istikrar sağlamakta zorlandığınız günlerden geçiyorsunuz. Parasal konularda aradığınız desteklerde daha çok dalgalanma, dağılma olabilir. Parasal kazançlarınızı, para kazanma yöntemlerinizi yeniden ele almalısınız. Döviz, borsa, altın vb. yatırımlar konusunda bu dönemde risk almamalısınız. Sorumluluklar ve unvanınızı ilgilendiren konularda sürpriz gelişmeler yaşayacaksınız.

Kova ve Yükselen Kova 

Yeni haftada hayat düzeninizin değişmesi yönündeki olaylara daha geniş perspektiften bakmalısınız. Eskisinden farklı davranmalı, değişimlere ayak uydurmalısınız. Uranüs 4.ev transiti iyiden iyiye yaşantınıza işlerken; hızlı gelişen olaylarla gelen yeni düzeninizi kabul etmelisiniz. Uzaklar, yabancılar, akademik gelişmeler ve medyaya ait konularda daha aktif ve pozitif olacaksınız. 18 Şubat sonrası parasal olarak verimli olaylar yaşayacaksınız. Parasal konularda yapacaklarınızı göreceğiniz atılımlarınızın karşılığını rahatlıkla alacaksınız.

Balık ve Yükselen Balık 

Bugünlerde sizi baskılayan, psikolojik açıdan etkileyen hassasiyet yaratan durumlarla meşgulsünüz. Kontrol edemediğiniz ya da size kabullenme getiren pek çok konu olabilir. Bu dönemde yaşadıklarınıza direnmek yerine yapılması gerekenleri en iyi şekilde yaparak çaba sarf etmeli ve akışa teslim olmalısınız. 19 Şubat civarı psikolojik olarak rahatlayacağınız olumlu gelişmeler yaşayacaksınız.

GÖKYÜZÜ DİLİNİN ÖNERİLERİ 

1 Film: Kız Kardeşler/ Emin Alper
1 Kitap: Toksik Zihin/Gad Saad
1 Albüm: Boy / U2
Gökyüzü Dilini Anlamaya Çalışın.
Işık izinde ışık gibi parlayın.
Yaşamı sevgiyle, farkındalıkla, anlayışla, umutla, yenilikle, şarkıyla, dansla, şiirle kucaklayın. Gökyüzü Dilini Takip Edin Ve Hayal Etmekten Hiç Vazgeçmeyin. Yıldızlarla kalın, sağlıkla kalın.

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI