DEVRİM RUHU, KOLLEKTİF SES - Gözde Sabırlı

29 Ocak 2020 Çarşamba

Kollektifin sesi devrimci Kova burcundaki yeniayın ardından, düşünce ve fikirlerinizde daha marjinal yönlü hareket ederken önümüzdeki 2 haftalık dönemde görüşmeler, anlaşmalar ve ilişkilere yönelik konular ağırlık kazanacaktır. Sosyalist konulara duyarlılık artacaktır.

Yılın reformist Kova dönemi hayatınıza süprizleri daha önce hiç düşünmediğiniz ya da farkında olmadığınız kapılardan açarken yaşamın farklı seçenekleriyle karşılaşacaksınız. Yeter ki yeniayın enerjisini en verimli şekilde değerlendirmeye çalışın! 

Haftanın genelini etkisi altına alan Venüs&Mars çekişmesi eril&dişil enerjiyi ilişkiler alanınızda, deve kuşu tekniğindeymiş gibi ilişkiye zorlarken;partnerinize karşı sanki hiçbir şey olmamış gibi tutumlar gösterebilirsiniz. Kör tutumlar takınabilirsiniz.

Mars&Neptün sert kare baskısı ise enerjinizi alaşağı etmeye çalışsa da;Uranüsyen sarsıntılar ani hücumlu olayları getirse de; konfor alanlarınızı ve sınırlarınızı aşmanıza sebep olsa da günlük rutinlerinize pozitif motivasyon ile tutunmalısınız. Sağduyulu olmaya çalışmalısınız. Ani tepkilere mahal vermeyin, başkalarına yardım etmek adına mücadele edin. Olası sorunlara alternatifli radikal çözümler üretmeye çalışın.

İYİ HAFTALAR!

BURÇ ASTROLOJİSİ

Koç ve Yükselen Koç
 
İçinizde bir coşku dinamiti patlamış gibi iyimserlikler yaşayacağınız bir haftadasınız. Enerjiniz yüksek ancak kaygılarınız da yüksek! Enerjinizi yükselterek korumaya özen gösterin.11.ev konularını ön plana çıkartan yeniay enerjisi gruplar, arkadaşlıklar içinde hayatınıza daha keyifli durumlar getirecektir. Medya, akademik konular vb.durumlarla ilgili ani olaylar getirecektir.

Boğa ve Yükselen Boğa

Yeniayla birlikte yaşamınızda genel çaplı sorumluklar ortaya çıkacaktır.
İş hayatınızda kurumsal olarak bağlı olduğunuz konularda koşullar sizi daha kararlı olmaya zorlayacaktır. Kurumlarla ilgili değişiklikler ve otorite figürleriyle ilgili gelişmeler sizi hayli meşgul edecektir. 28 Ocak sonrası duygusal açıdan sizi etkileyen karşılaşmalar, görüşmeler ve ziyaretler olabilir. Aceleci düşüncelerle harekete geçmemelisiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler

Yöneticiniz Merkür sayesinde bu hafta iletişim dilinizi daha aktif kullanarak, üst yöneticilerinizi kolaylıkla etkileyeceksiniz. Diplomatik, yatıştıran enerjinizle iş çevrenizde ilgi uyandıracaksınız. Uğraştığınız konulara başkalarının katılımını kolaylıkla sağlayacaksınız. Aşkta ve hayatın keyif veren konularında canlılık yaşayacaksınız.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Süprizler ve beklenmedik gelişmeler içinde enterasan bir hafta yaşayacaksınız. Sorumlu olduğunuz konularda yeniden harekete geçeceksiniz. Yeniay’la birlikte sizi duygusal açıdan dönüştürecek durumlarla ilgileneceksiniz. Ev ve ailevi işler açısından daha fazla çaba göstereceksiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan
 
İş yaşamınızla ilgili stresleriniz sürerken, köklü değişimlere odaklanmalısınız.
Yeniay dikkatinizi ilişkilere, karşılıklı konulara ve önemli değerlendirmelere vermenizi kolaylaştıracaktır.  Nişan ya da evlilik kararı alabilirsiniz. 28 Ocak sonrası yakın çevrenizdeki gelişmeler, görüşmeler ve ziyaretlerle keyifli zamanlar yaşayacaksınız.

Başak ve Yükselen Başak

Yeniay vurgusu iş&çalışma hayatınıza ait değişiklikler, yenilikler ve hizmet olgusunu daha fazla önemsetecektir. Sağlık ve düzen konusunda daha hassas olacaksınız.
 Parasal konularda kazançlarınız üzerinde yatırım amaçlı düşüncelere çekilebilirsiniz.
  29 Ocak sonrası ortaklı bir alanda yeni değerlendirmelere gideceksiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi

 Ev ve aile yaşantınız ilgili konularla bu hafta hayli yorulacaksınız. Evdeki sorumluluklarınızın artışı sebebiyle gereksiz stres yapmamalısınız. Çocuklarla ya da sevdiklerinizle ilgili gelişmelerle birebir yakından ilgileneceksiniz. 28 Ocak sonrası daha gerçekçi ve dikkatli olmaya çalışın. Gereksiz fedakarlıklardan uzak durun!

  Akrep ve Yükselen Akrep

Bu hafta aşk hayatınızı sevgi çekimi altına alan olaylarda çok mutlu olacaksınız.
Anlayış&Şefkat çerçevesinden partnerinize daha özverili tutumlar göstereceksiniz.
Ailevi ilişkilerinizde aidiyet hissiyatını derinden yaşayarak ait hissedeceksiniz.Yakın çevrenizden, kardeşlerinizden destekler alacaksınız. 28 Ocak sonrası iş hayatınızda aşırı tepkiler ya da çekişme nedeniyle karışıklıklar çıkabilir. Uyanık ve sakin olmaya çalışın!

Yay ve Yükselen Yay

Mars’ın yakın markaj baskısında ani olaylara kolay tepki vermemelisiniz. Mars’ın yakıcı enerjisini daha çok koşu, yürüyüş ve yüksek tempolu sporlara yöneltmelisiniz. Hedef odaklı olduğunuz konularda motivasyonlu hareket etmelisiniz. 28 Ocak sonrası görüşmeler, ziyaretler ve ikili diyaloglar hayatınıza canlılık getirecektir. Bağımsız ve yenilikçi hissedeceksiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Yeniay ile birlikte maddi açıdan fırsatlar yakalayacağınız özel zamanlardan geçiyorsunuz. Yeteneklerinizi daha rahat ticari kazanımlara dönüştüreceksiniz. İş ilişkilerinizi daha iyi değerlendirmeye çalışmalısınız. Yakın çevrenizde bu dönemde kolaylıkla yardım ve destek göreceksiniz. Hobileriniz ile ilgili yaratıcılık ve üretkenliğiniz üst oktavda artacaktır.

Kova ve Yükselen Kova
 
Burcunuzda doğan yeniayla hayatınızın pek çok alanında daha girişimci ve hızlı davranabilirsiniz. Bireysel bazlı kararlı tutumlar içinde güzel başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu dönemde uzaklarla, yabancılarla ilgili gelişmeler, eğitim ya da akademik konularla ilgili durumlarda önemli sonuçlar elde edeceksiniz. Parasal işlerinizde daha özenli olmalı, fazla harcama yapmamalısınız. 29 Ocak sonrası konuşmalar, ziyaretler ve yakın çevrenizle ilgili konularda daha pratik ve hızlı tutumlar içinde olacaksınız.

Balık ve Yükselen Balık

Yeniay 12.evinizi enerjisi altına aldığı için bu dönemde hiç bir girişimde bulunmadan hazırlık içinde sessizce çalışmalısınız. Bu dönemde ortaklı işler, ilişkilere yönelik krizler gündeme gelse de sakinliğinizi korumalısınız. Aşk hayatınızda daha radikal ve gerçekçi olmalısınız. Sizi yıpratan koşullara göz yummamalısınız. Aşkın gözü kördür diyerek yaklaşımlarda bulunmayın. Kendi kadrinizi kıymetinizi bilin, önce kendinizi düşünün!

GÖKYÜZÜ DİLİNİN ÖNERİLERİ

 1 Film: Sound Of My Voice Zal Batmanglij
1 Kitap: Kutsal Ekonomi/Charles Eisenstein
1 Albüm:When We All Fall Asleep,Where Do We Go? /Billie Eilish

Gökyüzü Dilini Anlamaya Çalışın!
Işık izinde ışık gibi parlayın!
Sevgiyle,farkındalıkla,umutla,yenilikle, müzikle,dansla,şiirle,anlayışla..
Gökyüzü Dilini Takip Edin ve Hayal Etmekten hiç vazgeçmeyin.
Hayal gücü adına esenlikler sizi bulsun.
Yıldızlar yağsın üzerinize, yıldızlarca sevgiler!
   

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI