DOLUNAY ZAMANLARI - Gözde Sabırlı

11 Mart 2020 Çarşamba

 2 hafta önce gerçekleşen yeniay’ın hasadını sunan bir dolunay ile yeni haftaya başlayacaksınız. Dolunay zamanlarının genel mizacında her şey görünür olur, bir şekilde her şey öyle ya da böyle ortaya çıkacaktır. Bu ortaya çıkış enerjisinde hayatınızda pek çok şeyi muhasebe etmelisiniz.
Başak burcundaki dolunay haritasını analizlediğimde; iş&hizmet alanlarınızda önemli sonuçlar almanızı kolaylaştırırken; dolunay, çalışma ortamınızda düzeninizi yeniden sağlama yönünde bir fırsat kapısı açacaktır. İncelikli, dikkatli davranırsanız arzu ettiğiniz değişimlerin kapısından kolaylıkla geçerek, idealize ettiklerinize rahatlıkla kavuşacaksınız. Dolunay’ın ikili ilişkilere vurgusu; koşullar pek net olmasa da dolunay enerjisi sevgi temelli ilişkilere yeni imkanlar sunacaktır. Bir süredir düşüncelerinizde yaşanan karmaşa ve iletişimden kaynaklanan problemlerden sonra ilişkilerinize yeni bir tutumla bakıp, yeni değerlendirmeler yapacaksınız. Özellikle 11 Mart civarı ve sonrası daha fazla fırsatlar elde edeceksiniz. Maddiyat içerikli konularda ise Venüs Boğa konumu genel materyalist yapısıyla, birikimlerinizi daha rahat sağlamlaştıracaktır. İmkanlarınızı iyi bir şekilcilik yönünde değerlendirmenizde destek verecektir.

İYİ DOLUNAYLAR!

BURÇ ASTROLOJİSİ 

Koç ve Yükselen Koç
Dolunay sağlık, iş&hizmet alanlarınıza yönelik şenlikli operasyonlar yapacaktır. Telaşe olmadan bir çok işinizi düzene girdirmeye çalışmalısınız. Temizliğe ve hijyene daha özen göstererek bedensel&ruhsal şifalanmalar yapmalısınız. Beden&Ruh şifalanması için yeni düzenler ya da var olan rutinlerinizi değiştirmelisiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa
Dolunay, aşk yaşamınız adına güzel gelişmeler ve yaratıcı seçenekler ortaya çıkaracaktır. Duygusal meseleli ilişkinizi gözden geçirip daha iyiye ulaştıracak iletişim sorunlarınızı çözümleyeceksiniz. Yeter ki niyetiniz konusunda açık ve dürüst olun, dedikodu yapmaktan kaçının! Yaratıcılığınız yüksek olduğu bir haftadasınız, iyi değerlendirin!

İkizler ve Yükselen İkizler
Ev, yuva ve aile alanınızda gerçekleşen dolunay, ev düzeninizi yenilemeniz yönünde size kolaylıklar sunacaktır. İstediğiniz düzeyde tadilatlar yaptıracaksınız. İş hayatınızda  öfkeli ve yıkıcı tutumlar göstermediğiniz takdir de  keyifli zamanlar yaşayacaksınız.

Yengeç ve Yükselen Yengeç
Dolunay, yakın çevre bağlantılı konuları hayatınıza yansıtırken; yakın çevrenizle iyi diyaloglarda yardımlaşmalar artacaktır. Kardeşlerle ilgili konularda meşguliyetleriniz artacaktır. Ev ve ailevi konulara daha rahat odaklanacaksınız. 11 Mart sonrası ortaklı finansal işler, parasal konular üzerinden daha rahat harekete geçeceksiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan
Başak burcundaki dolunay, maddi içerikli konulara hassasiyet getirerek, harcamalarınızı kontrol etmenizi kolaylaştıracaktır. İş hayatınız ile ilgili konularda sorumluluklarınızı daha ciddi gözden geçirmelisiniz. Yakın çevreniz hareketlenecek, karşılıklı görüşmeler bu hafta önem kazanacaktır. 13 Mart civarı evinizi ve ailenizi ilgilendiren konularda daha sakin kalmaya özen gösterin.

Başak ve Yükselen Başak
Bu hafta burcunuzda gerçekleşen dolunay sizi bireysel çaplı konularda ve ilişkiler düzeyinde daha meşgul kılacaktır. Ailevi konularda ve evlilik hayatınızda sizi fedakarlığa sürükleyen koşullar ve belirsizlikler ortaya çıkacaktır. 12 Mart itibariyle yakın çevrenizde, kardeşler ya da komşularla ilgili hassasiyetlerle birebir ilgileneceksiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi
 Sizi daha hassas ve kırılgan bir ruha giyindiren dolunay enerjisinde, bir çok durumu kabullenme modunda değerlendirmelisiniz. Çalışma hayatınıza ya da sağlığınıza etki eden koşullar endişelerinizi arttırabilir. 11 Mart itibariyle daha rahat fırsatlar içinde olacaksınız. Ekstra gelirler sürpriz şekilde hayatınızı farklı yönde şekillendirecektir.

Akrep ve Yükselen Akrep
Dolunay, yaşamınıza yönelik gelecek beklentilerinizle ilgili konularda ciddi kararlar aldıracaktır. Doğru kararları alabilmek için iç sesinizi iyi dinlemelisiniz. Gereksiz endişelere yer vermemelisiniz. Ev hayatınız ile ilgili değişikliler açısından acele etmemelisiniz. 13 Mart itibariyle burcunuzda ilerleyen Ay etkisinde, sizin için bireysel bazlı önemli bir konuda değişikliklere start vereceksiniz.

Yay ve Yükselen Yay
Kariyer hayatınızda süpriz taşıyıcı etkide çalışacak olan dolunay enerjisinde harika bir hafta yaşayacaksınız. Mesleki konular ve ünvanınızla ilgili konularda temiz bir şöhret yakalayacağınız gelişmeler elde edeceksiniz. Gruplar, arkadaşlıklar ve sosyal alanda hareketlilikler yaşayacaksınız.

Oğlak ve Yükselen Oğlak
Burcunuzda ilerleyen Jüpiter’in Dolunay’a adeta gülümseme şeklinde açılar yollaması, size arkadaşlıklar ve yakın çevreniz tarafından neşe sağanağı yaşatacaktır. Bu hafta iyimserliğiniz tam takır vaziyette huzurlu olmanızı sağlayacaktır. Mali konularda yaptığınız hataları bu hafta daha iyi anlayarak, düzeltme yoluna gideceksiniz. Aşk yaşamınızda sürpriz gelişmeler yaşayacaksınız.

Kova ve Yükselen Kova
Dolunay mali konularda çeşitli fırsatlar çıkararak, yeni gelirler kazanmanızı kolaylaştıracaktır. Gelir&Gider dengesizlikleri, mali açıdan iyileşen koşullar yönünde dengelenecektir. Bazı durumların hakkını verdikçe, hakkını gözettikçe kazanacaksınız. Sorumlu olduğunuz konularda bu hafta daha hızlı ilerlemeler yaşayacaksınız. 11 Mart itibariyle düşünce bazlı hatalarınızı daha iyi algılayarak, sorumluluk içeren bir konuda daha fazla çaba sarf edeceksiniz.

Balık ve Yükselen Balık
Karşıt burcunuzda gerçekleşen dolunay bu dönemde karşılıklı konular, evlilik ya da kimi zaman karşıtlık içeren bir konu hakkında sizin bam telinize basar gibi hassas durumlar getirecektir. Ortaklı finansal konularda daha endişeli olabilirsiniz. Dağılmadan düşüncelerinizi toparlamaya çalışmalısınız. 11 Mart sonrası, kendinizi geliştirmek ya da yeni şeyler öğrenmek adına daha kararlı olacaksınız.

GÖKYÜZÜ DİLİNİN ÖNERİLERİ
1 Film: Seberg / Benedict Andrews
1 Albüm:Manic/ Halsey
1 Kitap: Ay Peşinde/ Refik Halid Karay
Gökyüzü Dilini Anlamaya Çalışın!
Işık izinde ışık gibi parlayın!
Sevgiyle, farkındalıkla, umutla, yenilikle, müzikle, dansla, şiirle, anlayışla..
Gökyüzü Dilini Takip Edin ve Hayal etmekten hiç vazgeçmeyin.
Yıldızlar yağsın üzerinize, yıldızlarca sevgiler!
  

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI