FAYRAPLI ENERJİLER - GÖZDE SABIRLI

7 Nisan 2021 Çarşamba

Yeni haftada gökyüzü ateş enerjisiyle fayrap halde kozmik vites ayarını değiştirecek. Fayraplı enerjiler, gökyüzünde ateş elementinin daha harlı duruma gelmesi için adeta gezegenlere komut verir gibi çalışacaklar. Venüs’ün fayraplı enerjileri haftaya damgasını vuracaktır. Ateş elementi Koç’daki Venüs&Merkür uyumu, Venüs&Mars olumlu görünümü, Mars&Neptün karesinin etkilerini deneyimleyeceğiz. İkili ilişkiler açısından genel anlamda verimli bir hafta yaşayacağız. Yararlı ortaklıklar ve güçlü iş birlikleri kuracağız. Özgürlüğe ve özgünlüğe önem veren, saygılı insanları hayatımıza mıknatıs gibi çekeceğiz. İnsan ilişkilerimizde herhangi bir köstek görmeden destek alacağımız şanslı olaylar yaşayacağız. Parasal olarak bereketli ancak dürtüsel davranarak gereksiz harcamalara eğilimler olacaktır. 9-11 Nisan tarihlerinde Mars&Neptün karesinin olumsuz gölgesi bireysel gücümüzü zorlayacak cinsten olaylar getirecektir. Neptün şaşırtır, dağıtır. Mars ise enerjisini zararlı gösterecektir. Anlamsız bir şekilde kızgın ve öfkeli hissetmek, aldanma, aldatılma, yanılma, tuhaf rüyalar görmek vb.durumlar ortaya çıkacaktır. Spiritüel konular, okült mevzular, sanat ve müzik alanlarına yönelerek negatif enerjileri dağıtabiliriz. Kaotik, negatif enerjilerden uzak, huzurlu bir hafta yaşamanız dileğiyle İYİ HAFTALAR!

BURÇ ASTROLOJİ 
Koç ve Yükselen Koç 

Bu hafta işlerinize, gelirlerinize ve yapılması gereken sorumluluklarınıza odaklanacaksınız. Yeteneklerinizi, pazarlık gücünüzü daha komplekssiz ortaya çıkaracaksınız. İkili ilişkilerden yana şanslı hissedeceğiniz bir haftadasınız. Partnerizin ani sürprizleriyle mutlu hissedeceksiniz. Yakın çevreniz ile ilgili konularda kapanış getiren koşullarda kabullenmeler yaşayacaksınız.

Boğa ve Yükselen Boğa 

Dışsal koşullar, öngörülemeyen durumlar yeni haftada sizi tedirgin ve huzursuz edecektir. Riskli işlere girmemelisiniz. Bu dönemde parasal konularda ve birikimlerinizi kullanma yönünde daha dikkatli hareket etmelisiniz. Finansal mevzularda yanılgılara düşebilirsiniz. Aşk hayatınızda ve arkadaşlıklarınızda bu dönemde bazı pürüzler olacaktır. Yapıcı olmaya çalışın.

İkizler ve Yükselen İkizler 

Mars burcunuzda ilerlerken sizi daha atik ve girişimci yapacaktır. Cesur ve hızlı kararlarla hareket edeceksiniz. Gruplar, arkadaşlıklar içinde artan bir enerji ve hızlanan iletişim ağı meşguliyetlerinizi arttıracaktır. İş hayatınızda girişimleriniz konusunda gerçeklikten uzaklaşmayın. Yanlış yönlendirmelere kanmayın.

Yengeç ve Yükselen Yengeç 
Endişe içinde olduğunuz konular bu dönemde gündeminizi meşgul edebilir. Sorumluluklarınızla test edileceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda kendinizi rahatlıkla ortaya çıkartacaksınız. Göstereceğiniz cesaret sayesinde dikkat çekeceksiniz. Hukuki işlerle ilgili konularda uyanık olmaya bakın, herkese güvenmeyin.

Aslan ve Yükselen Aslan 
Eşiniz ya da partnerinizle ilgili konularda farkındalığınızın artacağı bir hafta yaşayacaksınız. Denge ve uyum arayışında olmaya bakın, olaylara daha toleranslı yaklaşın. Parasal işlerimizde sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Para alışverişleriyle ilgili yanıltıcı durumlarla uğraşabilirsiniz. Daha gerçekçi hareket edin.

Başak ve Yükselen Başak
Bu dönemde finansal alanda, ortaklı işlerde daha cesur davranmanız gereken durumlar ortaya çıkacaktır. Yakın çevreniz, kardeşlerle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Evlilikte ya da karşılıklı konularda bazı bitişler, sonlanmalar olabilir. Kabullenme gereken koşullar içinde kabule geçin. Israrcı olmayın.

Terazi ve Yükselen Terazi 
Son altı aydır yaşantınızda süregelen koşullarda değişiklikler var. Maddi konulara, gelirlere, giderlere dikkat etmelisiniz. Ev, toprak ya da gayrimenkul konularında daha ciddi şekilde sorumluluk almalısınız. Evinizde yaptığınız işler sizi yorsa da ev işlerinizi yarım bırakmamalısınız. 9 Nisan civarında iş ve çalışma koşullarınızı ilgilendiren durumlarda dağınıklıklar yaşanabilir.

Akrep ve Yükselen Akrep 
İş, hizmet ve çalışma konularında yenilikler, başlangıçlar ya da fiziksel açıdan sizi daha aktifleştiren gelişmeler yaşayacaksınız. Evraklar, belgeler ve sizi kafaca yoğun tutan durumlarla ilgileneceksiniz. Aşkta ve sevdiklerinizle ilgili konularda bazı kabullenmeler, hassasiyetler yaşanabilir. Bazı çift durumlar huzursuzluklar getirebilir.

Yay ve Yükselen Yay 

Aşkta, zihinsel alanda ve kendinizi ortaya koymak istediğiniz alanlarda daha hızlı ve cesur davranışlar göstereceksiniz. Kimi zaman gizli kalan konularla uğraşsanız da enerjinizi yapıcı yönde kullanmaya çalışın. 8 Nisan civarında evinizi, ailenizi ilgilendiren konularda daha duyarlı hareket edeceğiniz olaylar yaşayacaksınız. Bazı bitişler ya da kabullenmeler yaşayacaksınız.

Oğlak ve Yükselen Oğlak 

Yeni haftada ev hayatınızla ilgili daha hızlı adımlar atacağınız olaylar yaşayacaksınız. Yeni başlangıçlar ya da bitişler dikkat çekecektir. Mesleki açıdan önemli değerlendirmeler içine gireceksiniz. Şahsi girişimlerinizi hızlandıracaksınız. 8 Nisan sonrası ziyaretler, görüşmeler ve ikili diyaloglar açısından yoğunluklar yaşayacaksınız.
İş alanlarınızda yanlış yönlendirmelere açıksınız. Kimsenin sizi yanlış hamlelere yöneltmesine izin vermeyin.

Kova ve Yükselen Kova 

Hareketli, mücadeleci ve keskin enerjiler altındasınız. Yeni haftada özellikle sözlerinize, düşüncelerinize dikkat etmeli ani tartışmalara girmemelisiniz. Mesleki konularda girişimci ruhunuzu konuştururken, hedefleriniz yönünde daha sabırlı olmaya bakın. Parasal konularda gereksiz harcamalar, israflar olabilir. Harcamalarınızda dürtüsel hareket etmeyin.

Balık ve Yükselen Balık 

Bu dönemde sizi hapseden gizli konular içinde huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Maddi alanda, iş mevzularında daha çok şey yapmak isteyip değişikliklere yöneleceksiniz. Yeni işler ve para kazanma fırsatları ortaya çıkacaktır. Gelecek beklentileriniz ve sorumluluklar yönünden ciddi düşünerek, planlar yapmalısınız. Aceleci çıkışlar yapmamalısınız.

GÖKYÜZÜ DİLİNİN ÖNERİLERİ 

1 Film: NUH TEPESİ/ Cenk Ertürk
1 Kitap: Veba Geceleri/ Orhan Pamuk
1 Albüm: New Rules / Dua Lipa
Gökyüzü Dilini Anlamaya Çalışın.
Işık izinde ışık gibi parlayın.
Yaşamı sevgiyle, farkındalıkla, anlayışla, umutla, yenilikle, şarkıyla, dansla, şiirle kucaklayın.
Gökyüzü Dilini Takip Edin Ve Hayal Etmekten Hiç Vazgeçmeyin.
Yıldızlarla kalın, sağlıkla kalın.

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI