Gezegenlerin Talimatları - Gözde Sabırlı

29 Temmuz 2020 Çarşamba

Yeni haftaya Ay’ın ilk dördün enerjisinde güçlü bir mücadele gücüyle başlayacaksınız. Mars’ın extra acılı kışkırtmalı enerjisiyle bir yandan gerilim&çatışma yaşarken, bir yandan da motivasyon damarınız güçlü bir şekilde tık tık atarak enerjinizi yükseltecektir. Bu hafta Merkür de hiç boş durmayarak pek çok sert açı talimatlarıyla sözlerinize, fikirlerinize ve düşüncelerinize baskı yapacak unsurlar ortaya çıkartacaktır. İletişim zafiyetlerine açık enerjilerde iletişim tarzınızı ve iletişim tonunuzu iyi ayarlamalısınız. Doğru ve net bir şekilde çizginizi koruyarak kullandığınız kelimeleri iyi seçmelisiniz.

İnsan ilişkilerinizde gereksiz yere tartışma ve çatışma yaratarak kuru gürültülü sindirme yöntemlerini umursamamalısınız. Temkinli ve sağduyulu olmaya çalışmalısınız. Gereksiz çıkışlardan, ani söylemlerden kaçınmalısınız. Haftanın 1.yarısı yoğun duygusal enerjilerle geçerken, ikili ilişkilerde gerçekçi adımlar atmalısınız. Finansal konularda abartılı tutumlarla gereksiz alışverişler yapabilirsiniz, lüks tüketimlerden kaçınmaya çalışmalısınız. Haftanın 2.yarısı ise bireysel çaplı ruhaniyetinizi ilgilendiren içsel konularda verimli çözümlemeler getirecektir. Kolektif olarak yapıcı hareket ederek, dayanışma ve yardımlaşma içinde olacaksınız.

İYİ HAFTALAR!
Burç Astrolojisi 

Koç ve Yükselen Koç 

Aşkta mutlu olacağınız güzel bir hafta yaşayacaksınız. Sevdiğiniz konulara zaman ayıracaksınız. Gelecekle ilgili beklentiler, gruplar, arkadaşlıklar size farklı bir motive gücü verecektir. Yakın çevrenizde yenilenmeler yaşayacaksınız. 31 Temmuz civarı yaşama karşı daha hırslı ve tutkulu olacaksınız.

Boğa ve Yükselen Boğa

Bu dönemde statünüz, etiketiniz ve sorumluluklarınızı ilgilendiren konularda yoğunluklar yaşayacaksınız. Fikirlerinizde kıt ve kapalı görüşlü olmayın. Açık görüşlü ve aydın bakışla değerlendirmeler yapmaya özen gösterin. 29 Temmuz civarı eşiniz ya da partneriniz ile ilgili konularda karşılıklı fedakarlıklar yapma yönünde çaba göstermelisiniz. Dengede kalmaya çalışmalısınız.

İkizler ve Yükselen İkizler 

Ortaklı para konularıyla yeni haftayı aralayacaksınız. Parasal giderlerinizde kriz yaratan koşullara karşı dikkatli olmalısınız. Çalışma hayatınızdaki koşullarla ilgili değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle mücadele içine girmemelisiniz. 31 Temmuz civarı eşinizle ya da ortaklı bir konu içinde bazı fırsatlarla olumlu ilerlemeler yaşayacaksınız.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bu hafta zevk aldığınız şeyler için harcamalar yapacaksınız. Abartıya kaçmamalısınız. İş ilişkilerinizde karşılıklı konularda bazı baskılar üstünüzde yük oluştursa da yapabileceğiniz şeyler de var. Ancak gereksiz tartışmalara girmemelisiniz.31 Temmuz civarı zaman işlerinizi ve sorumluluklarınızı aksatmamalısınız. Sağlık, hijyen, hizmet konularında hassasiyetleriniz artacaktır.

Aslan ve Yükselen Aslan

Ev hayatınızla ilgili konular bu hafta gündeminizi etkileyecektir. Düşüncelerinizde ısrar ve zorlama yapmamalısınız. Babanıza dair konularda daha özenli olmalısınız. Kişisel isteklerinizi, niyetlerinizi yeniden gözden geçirmelisiniz. Gruplar ve arkadaşlıklar içinde özellikle iletişimde daha objektif olmaya çalışmalısınız.

Başak ve Yükselen Başak

Bu dönemde iç dünyanızı etkileyen konularda psikolojik savaşlar verebilirsiniz. Gelecek yönünde düşünürken belli fikirlere takılıp kalmamalısınız. Gereksiz ısrar ve zorbalıktan kaçınmalısınız. Zamanınızı daha iyi kullanmaya özen göstermelisiniz. 31 Temmuz civarı ailenizle ilgili pozitif olaylar yaşayacaksınız. Ailevi dayanışma içinde güçlü hissedeceksiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi 

Bu hafta gelecek hayatınızla ilgili sizi daha pozitif düşündürecek mevzular, ümitler ve beklentiler bir anda atağa çıkartacaktır. Yaratıcı konulara, sevdiklerinizle ilgili konulara daha fazla zaman ayıracaksınız. İş yaşamınızda görüşmeler, yazışmalar aracılığıyla test edici olaylar yaşayacaksınız. İletişim çaplı değişen koşullara karşı dengeli tutumlar göstermeye özen göstermelisiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep 

Bu dönemde kendinizi daha fazla ortaya koyarak dikkat çekeceksiniz. Adeta “bende varım” edasıyla yakın çevrenizde hayranlık uyandıracaksınız. Yeni insanlarla tanışma yönünde bazı gizli destekler alacaksınız. İş çevrenizde yenilik yaşayacaksınız. 30 Temmuz sonrası maddi konularda önemli kazançlar elde edeceksiniz.

Yay ve Yükselen Yay 

Güneş’ten aldığınız güçle bu dönemde yaşam enerjiniz yükselişte! Daha özgüvenli olmanız sizi belirsiz durumlara karşı depara geçirecektir. Yeni insanlarla tanışma yönünde güzel fırsatlar yakalayacaksınız. Yakın çevrenizde önemli olaylar yaşayacaksınız. İçinde bulunduğunuz koşulları daha gerçekçi gözle değerlendireceksiniz. Bu hafta neşeniz ve keyfiniz yerinde olacak:)

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bu hafta sorumluluklar, görevler ve yükümlülüklerle ilgili konulara odaklanacaksınız. Zaman alan işler, yükler, hazırlanması gereken projeler vb.konularda yoğunluklar yaşayacaksınız. Karşıtlık içeren konularda sakin ve esnek olmaya çalışmalısınız. Grup çalışmaları içinde daha fazla gayret göstermelisiniz. 31 Temmuz civarı bilmediğiniz konularda gereksiz risk almamalısınız.

Kova ve Yükselen Kova

Güneş karşıt burcunuzda ilerlerken ikili ilişkiler, ortaklıklar adına önemli değerlendirmeler yaparak sonuç odaklı hareket edeceksiniz. İlişkiler, evlilik ve ortaklıklarla ilgili alanlarda yeni koşullar yeni oluşumlar getirecektir. Çalışma alanınızı ilgilendiren konularda daha farklı stratejiler geliştirerek gayretli olmalısınız. İş düzeninizi gözden geçirmek ve elinizdeki yarım işleri tamamlamak adına çaba göstermelisiniz. Annenizle ilgili konuları bu dönemde göz ardı etmemeye çalışmalısınız.

Balık ve Yükselen Balık

Bu dönemde yaşamınızda bazı karışıklıklar ve eğilimler ortaya çıkacaktır. Kimi zaman elde olmayan nedenler, sebebini çok iyi göremediğiniz durumlar yüzünden sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Birlikte iş yaptığınız insanlar ile aranızda prensipte veya para konusunda çatışma çıkabilir. Mevcut iş ilişkilerinizde gözünüzü açık tutun. 30 Temmuz civarında aşk hayatınıza dair, kalbinizi ve mantığınızı aynı orantıda etkileyecek mutlu gelişmeler yaşayacaksınız.

GÖKYÜZÜ DİLİNİN ÖNERİLERİ 

1 Film: Extraction / Sam Hargrave
1 Albüm: Rare/ Selena Gomez
1 Kitap: Bana Bilgiçlik Taslayan Adamlar/  Rebecca Solnit
Gökyüzü Dilini Anlamaya Çalışın!
Işık izinde ışık gibi parlayın!
Sevgiyle, farkındalıkla, anlayışla, umutla, yenilikle, şarkıyla, dansla, şiirle..
Gökyüzü Dilini Takip Edin Ve Hayal Etmekten Hiç Vazgeçmeyin.
Yıldızlarla kalın, sağlıkla kalın!

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI