GÖKYÜZÜ ÇİZELGESİ: DOLUNAY - Gözde Sabırlı

12 Kasım 2019 Salı

GÖKYÜZÜ ÇİZELGESİ: DOLUNAY

Bu hafta gökyüzü çizelgeme göre insanlığa dair önemli sonuçlar getiren 
Boğa Dolunayı, hayatınıza yönelik konularda filtresiz, sansürsüz ve  maskesiz davranışlar sergilettirecektir. Tüm haftayı etkisi altına alan dolunay enerjisinde hayatınızda güven, güvenlik arayışı, tutarlılık ve istikrar vb. konular  önceliğiniz olacaktır. Ayrıca bu dönemde Ekonomik Kararlar ve Ekonomik Önlemler başlığında finansal yaşamınızı etkileyen durumları sağlama alacaksınız. İlişkilerde ise bir gözden geçirmek isteği evresinde; sessiz sinema oynar gibi hareket edeceksiniz.
 Astroloğunuz der ki: Karşı cinsle inatlaşmaya gitmeyin. Suyuna, huyuna uyum sağlayın. Gerekirse tepki vermeyin! Sessiz kalmak bir yerde bir şekilde işe yarar, yarayacaktır. Dolunay haritası 2 çaplı insanlığı etkileyecektir. Klasik çaplı iyi&kötü yüz olarak değerlendirmede;
Dolunay’ın an haritasına göre iyi yüzü; Plüton&Güneş ortaklaşa işbirliği yaparken; çevrenizdeki güçlü kişilerden destekler alarak, köklü değişime gideceksiniz. Mars&Jüpiter arasındaki yumuşacık diyaloglardan hakkınıza düşen payda basın, yazılı&görsel&sosyal medya ve yurt dışı ticaret amaç edindiğiniz konularda sonuç odaklı başarılar kazanacaksınız.

Dolunay’ın an haritasına göre kötü yüzü ise; Ölüm ve ölüm ötesi konularda farklı deneyimler yaşatması olacaktır. Plütonik etkilerde doğal afetler, kazalar vb. durumlar ortaya çıkabilir, sağduyulu olmakta fayda var. Okült, metafizik, spiritüel vb.k onularda araştırmalar yapabilirsiniz.

İYİ DOLUNAYLAR!

BURÇ ASTROLOJİSİ

Koç ve Yükselen Koç

Dolunay, size maddiyat konularında tüm açıklarınızı kapatacak bir çek defteri gibi fırsatlar getirecektir. Medya ile bağlantılı işler, seyahatler ve eğitimler konusunda şanslı hissedeceksiniz. İkili ilişkiler konusunda sabırlı ve dirayetli olmaya devam etmelisiniz. Sonuçta sabreden  derviş, muradına ermiş sözünü bizzat yaşayacağınızı unutmayın!

Boğa ve Yükselen Boğa

Dolunay, geçmiş hayatınıza dair yarım bıraktığınız tüm konularda tamamlanma getirecektir. “Ya Tamam Bitti” veya  “Ya Tamam Devam” sözleri bizzat hayatınıza işleyecektir. Hayat görüşünüzü yenilemek ve dış görüşünüzü farklılaştırmak adına dönüşümler yaşayacaksınız.

İkizler ve Yükselen İkizler

Dolunay, kendi iç dünyanızla ilgili konularda ruhsal sağlığınızı şifalandıracak enerjileri hayatınıza akıtacaktır. Sorumlu olduğunuz konularda gizli kalmış durumlar yaşanabilir. Bu dönemde gruplar, arkadaşlıklar ve gelecekle beklentiler açısından vurgular önem kazanacaktır.

Yengeç ve Yükselen Yengeç
Dolunay, arkadaş çevrenizle ile ilgili önemli kararlar alarak elemeye gitme yönünde sizi harekete geçirebilir. Yaratıcı projelerinizi bu dönemde rahatlıkla ortaya çıkaracaksınız.İş yaşamınızla ilgili sürpriz yükselişler yaşayabilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan

Dolunay, kariyer evinizi etki altına alırken sabırsız tutumlar ile kendinizi demotive edebilirsiniz. Sorunlu görevlerden kurtulacağınız bu evrede bazı yöneticilerinizle de vedalaşacaksınız. Hayatınızda huzur ve istikrar konuları ön plana çıkacaktır. Aşk ve zevklerde daha gerçekçi olmaya çalışın.

Başak ve Yükselen Başak

Dolunay; yabancılarla, uzaklarla, eğitimle ilgili konularda hayatınıza önemli değerlendirmelerde özel sonuçlar getirecektir. Korkularınızı ve endişelerinizi yenmeye çalışarak, cesur olmalısınız. Düşünce dünyanızda ve yakın çevrenizde uğraştırıcı durumlar ortaya çıkabilir.

Terazi ve Yükselen Terazi

Dolunay; yatırımlar, para ve finansal işlerde önemli muhasebe ayrıntılarında bazı sonuçlar verecektir. Dışsal gelişmeler, karşıtlıklar ve düşmanlıklar ortaya çıkabilir.
Aileniz ile ilgili konularda ve yakın çevrenizde daha akılcı ve sağlamcı olmalısınız.

Akrep ve Yükselen Akrep

Dolunay bir tiyatronun son perde oyunu gibidir. Tamamlandırır ve sonlandırır.
Bu dönemde bireysel ilişkilerinizde bazı değerlendirmeler yaparak tamamlanma evresi yaşayarak sonlanmaya gideceksiniz. İş, hizmet, sağlık ve düzen konularında bazı uğraştırıcı durumlar olacaktır. Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin!

Yay ve Yükselen Yay

Hayatınızın her alanında Jüpiter’in şansından faydalandığınız bir zaman dilimindesiniz. İyimserliğinizle ve pozitifliğinizle ışık saçacaksınız. İş hayatınızla ilgili konularda tamamlanması gereken durumları kolaylıkla çözümleyeceksiniz.
  Sağlık konularını ihmal etmeyin, sağlık testlerinizi mutlaka yaptırın!
 
Oğlak ve Yükselen Oğlak
 
Dolunay; aşk hayatınıza ve sevdiklerinizle ilgili konulara rahatlıkla ışınlanmanızı kolaylaştıracaktır. Kararlar yönünde değerlendirmeler; adım adım sonuçlar kazandıracaktır. Evlilik ve ilişkiler konusunda daha hassas olacaksınız. Mars iş hayatınızda rekabet dozajını arttırırken; savaşçı Zeyna gibi rakiplerinizi alt edeceksiniz. Ev hayatınıza yönelik konularda değişiklikler yapmaya çalışırken; güvenlik tedbirinizi almayı ihmal etmeyin.

Kova ve Yükselen Kova
Geçmişle ilgili konularda daha fazla içe dönerek, kendinizle kalmalısınız. Aldığınız kararları iyice düşünün, gözden kaçan ihmal ettiğiniz durumlar olabilir. Tekrar değerlendirmeye çalışın. Dolunay; ailenizi, yuvanızı, toprak ya da babanızla ilgili konuları öne çıkaracaktır. Yakın çevrenizde iletişim yoğunluğu yaşayabilirsiniz.
Kariyer ve sorumluluklar alanınızda Güneş’ten aldığınız destekle kendinizi daha iyi göstererek ışıl ışıl parlayacaksınız.

Balık ve Yükselen Balık

Bu dönemde yayıncılık ve medya ile ilgili gelişmelerle meşgul olabilirsiniz.
Maddi alanda, harcamalarda biraz daha sakin düşünmeye özen göstermelisiniz. Sürtüşmeler ve tartışmalar ani kayıplar getirebilir. Dolunay, hafta boyunca düşüncelerinizi, görüşmelerinizi ve anlaşmalarınızı tekrar tekrar gözden geçirmeniz adına size yeni koşullar sunacaktır. 

GÖKYÜZÜ DİLİNİN ÖNERİLERİ

1 Film: ARRIVAL/Denis Villeneuve
1 Kitap:ATEŞ VE KAN/George R.R.Martin
1 Albüm:GÖZLERİNE/Mabel Matiz

Gökyüzü Dilini Anlamaya Çalışın!
Işık izinde ışık gibi parlayın!
Sevgiyle, farkındalıkla, umutla, yenilikle, müzikle, dansla, şiirle, anlayışla..
Gökyüzü Dilini Takip Edin ve Hayal Etmekten Hiç Vazgeçmeyin.
Hayal gücü adına esenlikler sizi bulsun.
Yıldızlar yağsın üzerinize, yıldızlarca sevgiler!
 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI