GÖKYÜZÜ VURGULARI - Gözde Sabırlı

6 Mayıs 2020 Çarşamba

Bu hafta gökyüzü kuşkusuz aşırı hareketli enerjilerle, insanlığa gizemli ve derinden hareket edeceği zamanlar yaşatacaktır. Gökyüzü vurgularında bu hafta; Ay Düğümleri yer değiştirerek İkizler/Yay ekseninde misafir olacaklar. Önümüzdeki 1,5 yıl boyunca zihninizle, düşüncelerinizle, bilginizle ve teknolojiyle var olacak;inançlarınızı, felsefenizi ve hayata bakışınızı tekrar tekrar gözden geçireceğiniz olaylar yaşayacaksınız.

Yay temelinde geniş ve kapsamlı olanı İkizler temeli ise basit ve pratik olanı temsil ettiğinden, genel anlamda yaşamınızda sadeleşme evresi yaşayacaksınız. Sırtınıza yük olan konulardan, kasıntı yaşadığınız maruziyetlerden kolaylıkla kurtulacaksınız. Pratik ve basit olana yönelip bir güzel arınacaksınız. Diğer önemli bir gökyüzü vurgusu ise 7 Mayıs’da Akrep burcunda gerçekleşecek dolunay ile olacaktır. Akrep Dolunay’ı ölümden yaşama, bireyden topluma, ruh’dan bedene, madde’den mana’ya gelgitler sunacaktır.

Duygusal yoğunluğun had safhada olduğu enerjilerde kritik&krizli konular, gizli ve derinde kalmış olaylar zihnin köhne renksiz duvarlarından sıyrılarak, dönüşümün emektarı Akrep Dolunayı ile renklenerek gerçeği yalandan ayırmak adına bir kapı açacaktır. İç sesinizi daha iyi duyarak, gerçeği yalandan ayırmayı daha rahat kavrayacaksınız. Olmaya fırsat bulamamış ya da henüz olmamış durumlarla ilgili pak aydınlık gelişmeler yaşayacaksınız. Sade ve sadece hiçbir ihtimali atlamayacak kadar korkusuz ve cesur olmanız size naçizane tavsiyem:)

 İYİ HAFTALAR,İYİ DOLUNAYLAR!

Yıldızlarla kalın, sağlıkla kalın.

BURÇ ASTROLOJİSİ 

Koç ve Yükselen Koç

Bu hafta 7’sinde gerçekleşen Dolunay özellikle ortaklı konulara, eşinizin ya da ortağınızın maddi konularınıza daha fazla dikkat etmeniz yönünde size uyarılar gönderecektir. Sizi endişelendiren konular gün yüzüne çıkacaktır. Korkularınızla yüzleşin ve geride bırakın! Parasal konularla ilgili daha hızlı düşünüp daha pratik muhasebeler yapacaksınız. Sağlık, hizmet ve çalışma koşullarınızla ilgili önemli olaylar yaşayacaksınız.

Boğa ve Yükselen Boğa

Çalışma ortamınızdaki gerginlikler ve başkalarına bağlı sürünmecede kaldığınız durumlardan bu hafta kurtulacaksınız. Plan&Program yaparak sorumluluklarınızı azaltmaya çalışmalısınız. 7’sinde karşıt burcunuz Akrep’te gerçekleşen dolunay ile partnerinizle, eşinizle, evliliğinizle ya da ortağınızla ilgili huzursuzluklarınız artacaktır. Kendinizi güvensiz hissedebilir ya da ilişkilerde denge kurmakta zorlanabilirsiniz. Karşınızdakilerin beklentilerini dengelemeye çalışmalısınız.

İkizler ve Yükselen İkizler

Bu hafta ani parlamalardan, gereksiz tartışmalardan uzak durmalısınız. Henüz net olmayan, hazırlık aşamasında kalan bir çok şey zihninizi meşgul edecektir. 7’sinde gerçekleşen Dolunay çalışma ve iş yaşamınıza, sağlığınıza daha fazla odaklanabileceğiniz koşullar getirecektir. Şartlar kontrol edemediğiniz yönde gelişse de sabırlı olmalısınız. Duygusal olarak bu hafta kendinizi yorgun ve güvensiz hissedebilirsiniz. Dua, meditasyon vb.ritüellerle rahatlama seansları yapabilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Güvenlik ihtiyacınız arttığı günlerden geçerken; ev kazalarına  bu hafta özellikle dikkat etmelisiniz. Ailenize ait konularla birebir ilgilenip, çözüm odaklı davranışlar gösterebilirsiniz. 7’sinde gerçekleşen dolunay dikkatinizi sevdiğiniz, tutkuyla yaklaştığınız konulara yöneltecektir. Aşk yaşamınızda daha dengeli ve düşünceli olmalısınız. Gizli kalan bir çok şey bu dönemde ortaya çıkacaktır. Sevdiklerinizle ve çocuklarınızla keyifli zamanlar yaşayacaksınız.

Aslan ve Yükselen Aslan

Bu hafta konuşmalar, yazışmalar ve ziyaretler de huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Tepkilerinizi gereğinden fazla göstermemelisiniz. Sakin yaklaşımlarla hareket etmelisiniz. 7’sinde gerçekleşen dolunay sizi ailevi konular ve ev yaşamınızla ilgili durumlarla meşgul edecektir. Ev içinde işlevsiz eşyaların atılması, evinizi daha iyi eşyalarla donatmak adına vb.girişimlerde bulunacaksınız. Aileniz ve duygusal ilişkilerinizle ilgili kaygılarınız artacaktır. Bazı şeyleri artık geçmişte bırakın, kabule geçin!

Başak ve Yükselen Başak

Bu hafta medya ve iletişim kanalları üzerinden kendinizi geliştirebilecek imkanlar elde edeceksiniz. İnanç kalıplarınız ile ilgili bazı sorgulamalar ve yüzleşmeler yaşayacaksınız. 7’sinde gerçekleşecek dolunay sizi zihinsel açıdan daha hassas ve konsantre kılacaktır. Yakın çevreniz, komşularınız ve akrabalarınızla ilgili huzursuzluklarınızda, denge ve güven yaratmaya çalışacaksınız. Gizli olan bir çok durumla meşgul olacaksınız. Bireysel açıdan dikkat çekeceğiniz bu dönemde yepyeni iş teklifleri alacaksınız.

Terazi ve Yükselen Terazi

Bu hafta duygusal yoğunluğunuzu dengelemekte zorlanacağınız olaylar yaşayacaksınız. İkili ilişkilerinizde iki düşünüp, bir konuşun. 7’sinde gerçekleşecek dolunay dikkatinizi parasal konulara, ortaklıklara odaklayacaktır. Maddi konularda güvensizliklerinizi aşmaya çalışmalısınız. Kendi kişisel birikimlerinize daha çok özen göstermelisiniz. Harcamalar ve ortaklı para işlerinde daha tutarlı olmaya çalışmalısınız.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bu hafta duygusal açıdan mücadele getiren konularla uğraşabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kontrolünüzü kaybedebilirsiniz. Kişisel sağlık ya da annenizle, ailenizle ilgili konular da bu dönemde sizi meşgul edebilir. 7’sinde gerçekleşecek dolunay ile fiziksel açıdan yenilenmeye dair kararlar almanızı kolaylaştıracaktır. Başkalarından beklentilerinizde ve ilişkilerinizde daha hassas olacaksınız. Geri dönüşü olmayan önemli kararlar alacaksınız.  Özellikle bu hafta günlük yaşamınız içindeki stresli ortamlardan uzak kalmaya gayret etmelisiniz.

 Yay ve Yükselen Yay

7’sinde gerçekleşecek dolunay sizi psikolojik açıdan ilgilendiren konularda aydınlatacaktır. Gizli kalmış  şeylerin bir anda ortaya çıkmasıyla güvensizlikler yaşayabilirsiniz. Daha sakin düşünmeye ve değerlendirmeye açık olmalısınız. İç huzurunuzu bozan durumları gözden geçirmelisiniz. Bu dönemde iş, çalışma ve sağlık konularıyla ilgili sorumluluklarınızı öne çıkaran uğraşlarla ilgileneceksiniz. Düşüncelerinizi pratik hale getirebilecek olanaklardan fayda sağlayacaksınız. Dolunay enerjisini fırsat bilip, kişisel gelişiminiz için bilinçaltı temizliği yapmalısınız.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

7’sinde gerçekleşecek dolunay ile geleceğe yönelik plan ve düşüncelerinizi yenilemeniz hatta değiştirmeniz yönünde ani olaylar yaşayacaksınız. Önemli değerlendirmeler, sonuçlar içinde olaylara bakış açınızı değiştirecek güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Duygusal motivasyonunuz bu dönemde daha fazla güçlenecektir. Kısa yürüyüşler, meditasyon, yoga ve dansla ilgilenmek bu süreçte size iyi gelecektir.

Kova ve Yükselen Kova

Duygusal konularda algılamakta zorlandığınız zamanlardan geçiyorsunuz. Olduğunuz ortamdan uzaklaşarak ya da sosyal izolasyon yaşayarak ruhsal olarak dinlenmeye çekilebilirsiniz. 7’sinde Akrep burcunda gerçekleşecek dolunay, sorumluluklarınızı ve işle ilgili özenmeniz gereken durumları öne çıkaracaktır. Görevleriniz,işinizle ilgili sonuçlar ve değerlendirmeler değişiklik ihtiyacı doğuracaktır. Bu dönemde sizi bireysel olarak endişelendiren, ortaklı konularda huzursuz eden durumlara odaklanacaksınız. Kendi sağlığınız açısından zararlı olan konuların farkındasınız; dişleriniz, kemikleriniz konusunda yapılması gereken bakım ve egzersizleri ihmal etmemelisiniz.

Balık ve Yükselen Balık

 Duygusal takıntılardan uzak kalmanız gereken zamanlardan geçiyorsunuz. Bu dönemde tek başına hareket etmeyin, ortak fikirlerle ortak akıl çerçevesinde kararlarınızı uygulayın. 7’sinde gerçekleşecek dolunay kendinizi doğru ifade etme ve uzaklarla ilgili konularda bazı sonuçlar getirecektir. Eşinizle ya da partnerinizle karşılıklı konular içinde hızlı gelişmeler yaşayacaksınız. Koşulsuz inandığınız manevi değerler, düşünceleriniz ile ilgili ezber bozan bilgilerle  sorgulamalar yapacaksınız.

 GÖKYÜZÜ DİLİNİN ÖNERİLERİ

1 Film: Mr.Nobody/Jaco Van Dormael

1 Albüm: Wizkid/JORO

1 Kitap: Kaygı Çağı/Prof.Dr Kemal Sayar

 Gökyüzü Dilini Anlamaya Çalışın.

Işık izinde ışık gibi parlayın.

Sevgiyle,farkındalıkla,umutla,yenilikle,müzikle,dansla,şiirle,anlayışla..

Gökyüzü Dilini Takip Edin Ve Hayal Etmekten Hiç Vazgeçmeyin.

Yıldızlarla kalın, sağlıkla kalın!

 

 

   

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI