GÜNEŞ TUTULMASI VE ETKİLERİ - Gözde Sabırlı

8 Ocak 2019 Salı

Koç ve Yükselen Koç

Yeniay ile gelen Güneş Tutulması kariyer, konum, statü gibi konulara vurgu yaparken önümüzdeki 6 aylık süreçte iş alanınızı genişletecek fırsatlar elde edeceksiniz. Disiplinli ve organize hareket etmelisiniz.

 Bir koltukta iki karpuz taşıması yapar gibi  pek çok işi aynı anda başarılı bir şekilde yürüteceksiniz.

 Otorite figürleriyle olan diyaloglarınızı geliştirebileceğiniz avantajlı bir zaman dilimi içindesiniz, değerlendirin!

Boğa ve Yükselen Boğa

 Yeniay ile gelen Güneş Tutulması özellikle hayata bakış açınızdaki kendinizi mahkum ettiğiniz zifiri düşüncelerden sizi arındıracaktır. Peşinden koşmaktan vazgeçtiğiniz durumlar ile ilgili yüzleşmeler yaşayarak, değer ve değersizlik tartısında sorgulamalar yapabilirsiniz.

 Önümüzdeki 6 aylık süreçte hayati planlarınız, yolculuklar, taşınma vb. konular yaşamınızdaki meşguliyetleri arttıracaktır.

İkizler ve Yükselen İkizler

 Yeniay ile gelen Güneş Tutulması önümüzdeki 6 aylık süreçte maddi  kaynaklarınızı nasıl ve ne yönde yöneteceğinize dair kapılar açacaktır. Ciddi düşünceler içinde mali konulara dair kararlar alabilirsiniz.

 Borçlarınız ya da yükümlülükleriniz varsa 1 ay içinde ödemelerinizi kolaylaştıran potansiyel fırsatlar elde edeceksiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Yeniay ile gelen Güneş Tutulması önümüzdeki 6 aylık evrede evlilik, ortaklık konularında hayat ve iş arkadaşlıklarınıza dair sınırlarınızı yeniden oluşturacaktır.

 Uzun vadeli düşünerek daha gerçekçi olmalısınız. İlişkilerinizi yönetme biçiminiz, bağlılık ve bağımlılıklarınız ile ilgili sorgulamalar yapabilirsiniz.

 Aslan ve Yükselen Aslan

 Yeniay ile gelen Güneş Tutulması önümüzdeki 6 aylık süreçte iş hayatınızdaki düzen ile ilgili yapılandırmalar getirecektir. Çalışma hayatınızda hızlı değişimler yaşayabilirsiniz.

 Çalıştığınız yer ya da çalışma şekliniz ile ilgili sorunlarınız varsa; hizmet etmek ya da koyvermek arasında gerilimler yaşayabilirsiniz.

 Başak ve Yükselen Başak

Yeniay ile gelen Güneş Tutulması önümüzdeki 6 aylık süreçte yaşam enerjinizi daha iyi senkronize edecek yaratıcı fırsatları getirecektir. Ertelenmiş projeleriniz ile ilgili yeniden atağa geçebileceğiniz haberler alabilirsiniz.

 Aşk hayatınıza dair doğru & yanlış sınıflandırmaları yaparak sorgulamalar yapabilirsiniz. Sorumluluklarınızı daha ciddiye alarak fedakarlıklar yapabilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi

  Yeniay ile gelen Güneş Tutulması önümüzdeki 6 aylık süreçte ailevi bağlar, akrabalar, aidiyetlerinize yönelik konularda domestik kararlar aldıracaktır. Yaşamınızda ev hayatınıza yönelik konularda, huzur ve güven temelinizi sağlamlaştırıp aidiyetlerinize sahip çıkacaksınız.

Akrep ve Yükselen Akrep

 Yeniay ile gelen Güneş Tutulması önümüzdeki 6 aylık süreçte bireyselliğinizi korumak adına düşüncelerinize ciddiyet getirecektir. Düşüncelerinizi pozitif yönde tutmaya özen göstermelisiniz.

 Kalıplaşmış konuşma ve davranış hallerinizi değiştirme yönünde kararlar alabilirsiniz. Yeteneklerinizi geliştirmeye yönelmelisiniz.

Yay ve Yükselen Yay

  Yeniay ile gelen Güneş Tutulması önümüzdeki 6 aylık periyotta gelirler, ekstra gelirler, giderler konularında sizi etkileyecek durumlar oluşturacaktır. Uzun vadeli düşünerek manevi & maddi önceliklerinize odaklanabilirsiniz. Yaratıcılığınızı, yeteneklerinizi ve doğal cazibenizi verimli işlerde kullanacaksınız.

 Kontrol edemediğiniz durumları, endişelerinizi Jüpiter’in eline bırakın; Jüpiter en güzel şekilde çözümleyecektir.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

  Burcunuzda gerçekleşen yeniay ile gelen  Güneş Tutulması, önümüzdeki 6 aylık süreçte hayatınızın her alanında size türlü avantajlar getirecektir. Ruhsal anlamda huzurlu ve şanslı hissedeceksiniz.

  Plütonik etkide değişimler geçirerek bir nevi kabuk değişimi yaşayacaksınız. Hayatınızda yapmak istediğiniz değişiklik önceliklerinizi belirleyip, uygulamaya geçebilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova

 Yeniay ile gelen Güneş Tutulması ve yönetici gezegeniniz Uranüs’ün düz seyrine dönmesi size geçmişte fark edemediğiniz durumlar ile ilgili yeni bilgiler sunacaktır. Ruhsal yönden sizi etkileyebilecek hassasiyetler bir kabullenme aşaması getirecektir. Empati & şefkat değerlerine odaklanırsanız, ruhunuzun duygusal peyzajı daha iyi can bulacaktır.

  Önümüzdeki 6 aylık periyotta mistizm, okültizm, spiritüel vb. konular ile içli dışlı olacaksınız. Bir meditasyon rutinine başlamak  için yılın en iyi zamanı, değerlendirmelisiniz!

 

Balık ve Yükselen Balık

 Yeniay ile gelen Güneş Tutulması önümüzdeki 6 aylık süreçte gelecek hayatınıza yönelik vizyonunuzu genişletmek ve geliştirmek adına önemli fırsatlar getirecektir. Sistemli ve gerçekçi olursanız ilerlemeniz kolaylaşacaktır.

 Bu dönemde hayatınıza yeni bir arkadaş ya da yeni bir şirket ortaklığı girebilir.

 Çalıştığınız firmadan memnunsanız terfi alabilir ya da başka bir pozisyona tayininiz çıkabilir.

 Sosyal hayatınızla ilgili ciddi kararlar alabilirsiniz.

GÖKYÜZÜ DİLİNİN ÖNERİLERİ

1 Film: Bir Aile İşi/Hirokazu Kore-eda

                   Dram&Suç

1 Kitap:    Zamanın Kokusu

                   Byung-Chul Han

1 Albüm: Bob Marley Vey Best Of

Gökyüzü Dilini Anlamaya Çalışın!

Işık izinde ışık gibi parlayın!

Sevgiyle, farkındalıkla, umutla, yenilikle, Müzikle ,dansla, şiirle, anlayışla

Gökyüzü Dilini Takip Edin Ve Hayal etmekten hiç vazgeçmeyin.

Hayal gücü adına, esenlikler sizi bulsun!

YILDIZLARCA SEVGİLER!

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI