Güneş’in Selamı Var! - Gözde Sabırlı

22 Ocak 2020 Çarşamba

Haftayı Güneş Kova geçişinde, Ay küçülen fazda karşılıyoruz. Aklınızda fikrinizde bir Kova özgürlüğünde ne var ne yoksa zemheri zemheri ortaya çıkartacağınız düşüncelerle bu hafta zihinsel olarak hayli meşgul olacaksınız. Hazır zemheri günlerden geçerken; ay ışığı da küçülürken henüz Yeniay doğmadan,

Güneş’in de selamını adam akıllı alarak, kendinizi bir durum değerlendirmesine açık açık tabii tutun! Hayatınızı bütünsel olarak ele alarak; “Neler yaptım? Neden Yaptım? Neleri bitirdim? Neler eksik? Neyi Tamamlamalıyım? Neler yapmalıyım?” vb. soru kombinasyonlarını sağlıklı bir şekilde kendinize sorun ve cevaplayın. Kendi raporunuzu dürüstlükle oluşturun ve kendinizle temiz bir yüzleşme yapın! 

Sonra... İradeli kararlar alarak plan&program yapın! 25 Ocak Kova Yeniay enerjisinden 2 gün sonra, kararlarınızı uygulamaya yönelik adım adım eylemlere girişin! Net tutumlar içinde olun! Kararlarınızı uygulamada iradeli olun, ısrarcı olun. Şükranla devam edin, isyan yok! Güneş’in Kova dönemini bu yönde kullanırsanız hayatınıza daha fazla yenilik, yeni farklılıklar güle oynaya gelecektir. Hadiiiiii Yeniay doğmadan sizde hayatınızda yeniden yeniden doğmak adına bu uygulamayı yapın, erinmeyin! Başlayın, devam edin! Sonuç; her şey çok güzel olacak:)

 

İYİ HAFTALAR!

 

BURÇ ASTROLOJİSİ

 

Koç ve Yükselen Koç

 

Ay ışığı küçülürken kendinizi huzursuz ve yorgun hissedebilirsiniz. Belirsiz ve kapalı olan durumlarla meşgul olacaksınız. Güneş’ten aldığınız enerjide; sosyal alanlara yönelik konularla, üzerinizdeki yorgun bulutları bir Koç gücünde tepetaklak edeceksiniz. Yeni fikirler içinde bir uçan halı üzerinde uçar gibi mutlu olaylar sizinle olacaktır. Moralinizi bozmayın!

 

Boğa ve Yükselen Boğa

 

Güneş’in Kova geçişi sizi iş ve sorumluluk bazlı konulara yoğunlaştıracaktır. İşinizle gücünüzle haşır neşir olacaksınız. Motivasyon tam gaz ileri seviyede iş çevrenizi genişleteceğiniz yeni insanlarla tanışacaksınız. Bireysel yeteneklerinizi ve ticari zekanızı daha iyi kullanabileceğiniz koşullar içinde olacaksınız. Ekstra gelirler kazanacaksınız.

 

İkizler ve Yükselen İkizler

 

Güneş’in Kova geçişiyle yepyeni fikirler içinde, sıradışı projelere çekileceksiniz. Kendinizi eksik ya da yetersiz hissedebilirsiniz. Gereksiz kötü hissiyatlara, negatif düşüncelere kapılmamalısınız. Ev, aile ve iş hayatınızdaki karışıklıklar canınızı sıksa da her şeyin gelip geçici olduğunu unutmayın! Kendinizi sade ve sadece kendiniz için tadilata sokun, yenilenmeye çalışın! Yaşam enerjinizi yükseltecek uğraşlar edinerek, yaşamınızdan tat almaya bakın.

 

Yengeç ve Yükselen Yengeç

 

Güneş’in Kova geçişi sizi psikolojik yönden daha sakin ve kontrollü olmaya çağırırken; dürtülerinize hakim olmalısınız. Kontrolsüz sözler ya da dikkatsizlik yüzünden sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Daha açık ve anlaşılır olmaya özen gösterin.

İş yaşamınızda dalavereci hallerinizden sıyrılmalı, hırslarınızın kölesi olmamalısınız. Yoksa başınız dertten kurtulmayacaktır, benden söylemesi..!

 

Aslan ve Yükselen Aslan

 

Bu hafta hayatınızda genel çaplı değerlendirmelerle ve sonuçlarla uğraşacaksınız. Dış koşullarla mücadele etmeniz gerekecektir. Güneş karşıt evinizde ilerlerken; evlilik, ortaklık ve zıt içerikli konularda önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Yakın çevrenizle hızlı iletişim trafiğinde olacaksınız. Aşk hayatınızda tutarsız, karmakarışık durumlar olacaktır, sakinliğinizi koruyun.

 

Başak ve Yükselen Başak

 

Bu hafta iş ve çalışma ortamınızda karışıklıklar ortaya çıkacaktır. Planlarınızda değişiklikler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Enerji harcamanız, özellikle efor sarfetmeniz konular sizi hareketlendirecektir. Gruplar içinde uğraşlar, teknik konular sizi hayli meşgul edecektir. 25 Ocak sonrası evlilik ve birliktelikler adına yepyeni boyutta güzel olaylar içinde keyifli hissedeceksiniz.

 

Terazi ve Yükselen Terazi

 

Güneş’in Kova geçişiyle ruhen daha huzurlu hissettiğiniz zamanlardasınız. Yarım kalan işlerinizi kolaylıkla tamamlayacaksınız. Ailenize ve ebeveynlerinize karşı daha sorumlu davranacaksınız. İş ortamınıza yönelik konularda daha idealist yaklaşımlarda olacaksınız. Yeter ki dedikodulara kulak asmayın! İşinize adapte olun! 25 Ocak sonrasında bireysel  kararlar alarak yeni adımlar atacaksınız.

 

 Akrep ve Yükselen Akrep

 

Güneş’in Kova geçişiyle enerjiniz, ev ve ailenizle ilgili konulara merkezlenecektir. Evde vakit geçirmeleriniz artacaktır. Ev hayatınızı daha iyi özümseyeceğiniz duygusal bazlı olaylar yaşayacaksınız. İkili ilişkilerde ikili durumlarda oyalanmalar ortaya çıkacaktır. Parasal konularda daha dikkatli ve tutarlı harcamalar yapmalısınız.

 

Yay ve Yükselen Yay

 

Güneş’in Kova geçişiyle zihinsel açıdan daha zinde ve verimli hissedebileceğiniz zamanlarda olacaksınız. Ticari konular, seyahatler ve eğitimler vb. durumlarla yoğun günler yaşayacaksınız. Ziyaretler, görüşmeler, toplantılar ajandanızı full dolduracaktır. Yabancı şahıslardan destek alacaksınız. 25 Ocak sonrası arkadaşlıklar ve gruplar açısından keyifli hissedeceğiniz olaylar yaşayacaksınız.

 

Oğlak ve Yükselen Oğlak

 

Güneş’in Kova geçişi maddi gelirlerinizin artışıyla doğru orantıda aydınlık günler sunacaktır. Mali gelirlerinizin artışıyla özgüven tazeleyeceksiniz. Alışkanlıklarınızı kırmak adına yeni kararlar alarak, konfor alanınızı terk edeceksiniz. Misal sürekli para harcayarak mutlu oluyorsunuz artık tutumlu hareket ederek mutlu olmaya çalışacaksınız. Enerjiniz ve motivasyonunuz hayli yüksek, sizi kimse tutamaz yürüyün!

 

Kova ve Yükselen Kova

 

Burcunuzda Güneş’i konuk ederken; daha farkındalıklı, duyarlı ve yeni başlangıçlar yapmak adına istekli hareket edeceksiniz. 25 Ocak sonrası Yeniayın getirdiği sımsıcak dokuyu hissedeceğiniz güven dolu   olaylar yaşayacaksınız. Daha güçlü ve dinamik bir enerjide hareket edeceksiniz. Uzaklarla ilgili konularda yeni bakış açısıyla hareket edip, alışık olduğunuz şeyleri bırakıp yeni şeyler deneyeceksiniz. İkili ilişkilerinizde sabit fikirlilik ve inatlaşma yerine dengeli yaklaşımlarda bulunmalısınız. Karşı cinsi yıpratmadan hareket etmelisiniz.

 

Balık ve Yükselen Balık

 

Güneş’in Kova geçişiyle hayatınızda yarım kalan olaylara, düşüncelerinizi toplayarak hizaya çekmeye girişebilirsiniz. Enerjinizi saldırganlıkla değil de anlayışlı yönde kullanmaya çalışmalısınız. Bireysel gelişiminize özen göstermelisiniz.

 25 Ocak sonrası ortaklı konularda mali bazlı bir konu endişe yaratabilir, temkinli olmanızda fayda var!

 

GÖKYÜZÜ DİLİNİN ÖNERİLERİ

 

1 Film: Jojo Rabbit/Taika Waititi

1 Kitap: Sıcak Su Müziği/Charles Buwoski

1 Albüm: Marc Anthony / OPUS

 

Gökyüzü Dilini Anlamaya Çalışın!

Işık izinde ışık gibi parlayın!

Sevgiyle,farkındalıkla,umutla,yenilikle,müzikle,dansla,şiirle,anlayışla..

Gökyüzü Dilini Takip Edin ve Hayal etmekten hiç vazgeçmeyin.

Hayal gücü adına esenlikler sizi bulsun.

Yıldızlar yağsın üzerinize, yıldızlarca sevgiler!

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI