HAFTANIN ASTROLOJİ YORUMLARI - Gözde Sabırlı

4 Mart 2020 Çarşamba

Yeni haftaya Ay’ın ilk dördün enerjisinde İkizler hareketliliğinde tempolu bir şekilde başlayacaksınız. Hızlı ve verimsiz tempo akışını günlük rutinlerinize akıtmaya çalışın, plan yapmayın! Çünkü planlarınız belirsizlikler içinde bu hafta sürekli değişime uğrayacaktır. Tekrarlar ve hatalar olacaktır. Ay İkizler burcu geçişinde koşullar pek tutarlı olmaz, aynı anda birden fazla konularla uğraşıp dağılmaya müsait bir yapıda olursunuz. Merkür’ün de hala geri harekette olması sebebiyle, Ay İkizler tabanlı enerjilerde çevrenizde bir labarba topluluğu varmış gibi haftanız çok seslilik içinde zihinsel karışıklıklara maruz kalacaktır. Alacağınız kararlar pek gerçekçi olmayacaktır. Soyut fikirler içinde kaybolabilirsiniz. Bu dönemde fikirlerinizin kuru bir gürültüye dönmesini istemiyorsanız; zihninizdeki düşünceleri bir mantık zincirine muadil etmeye çalışmalısınız. Hafta boyunca etkin olan Güneş&Neptün kavuşumu, sert enerjileri daha yumuşak etkilerle çevrelerken; hassas ve duyarlı yapınızı ön plana çıkaracaktır. Duygu ve düşüncelerinizde sübjektiflik hakim olacaktır. Yaratıcılık enerjisini zıplatan bu enerji içinizdeki sanatçı ruhu daha rahat ortaya çıkartarak; kendinizi yaratıcı hissettiğiniz alanlara focuslayacaktır. Genel anlamda sert etkiler olsa da karışıklıklar peşinizi bırakmasa da; naif enerjilerde hayatınıza pozitif dalgalar gönderdiğiniz keyifli bir hafta geçirmenizi dilerim:)

İYİ HAFTALAR!
BURÇ ASTROLOJİSİ 

Koç ve Yükselen Koç
Yakın çevrenizle ilgili değişikliklerin gündeminizi etkileyeceği hareketli zamanlardan geçiyorsunuz. İletişim kaynaklı sorunlar çıkabilir, ani tepkilerden kaçınmalısınız. 5 Mart sonrası maddi açıdan yeni bir soluk alacağınız destekler olacaktır.

Boğa ve Yükselen Boğa
Bu dönemde gruplar, arkadaşlıklar içinde daha çok mutlu olabileceğiniz koşullar var. Sosyal çevrenizle uyumlu bir şekilde ruhen huzurlu hissedeceksiniz. Maddi harcamalara dikkat etmelisiniz. 5 Mart ile birlikte yönetici gezegeniniz Venüs’ten aldığınız destekle aşk hayatınızda daha tatminkar olaylar yaşayacaksınız.

İkizler ve Yükselen İkizler 
Sorumluluklar ve iş alanınızda daha tertipli olmanız gereken bir haftadasınız. Mesleki konularda bazı sorunlar, çelişkili olaylar ortaya çıkabilir. Ev hayatınız ile ilgili konular sizi hayli yorabilir. Çift durumlar olabilir, soğukkanlı hareket etmelisiniz. 5 Mart sonrası ziyaretler ve konuşmalar hayatınızı renklendirecektir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç
Elde olmayan nedenlerden dolayı engeller yaşayacağınız durumlara bu hafta takılabilirsiniz. Kabullenme içine girerseniz daha rahat atlatabilirsiniz. 5 Mart sonrası arkadaşlıklar arasında mutlu gelişmeler yaşayacağınız durumlar olacaktır. Maddi konularda daha cömert ve kazançlı olacağınız fırsatlar yakalayacaksınız.

Aslan ve Yükselen Aslan
Bu dönemde ortaklı konularda sizi daha hassas kılan mevzularla meşgul olacaksınız. Eşinizin ya da ortağınızın maddi konularıyla ilgili değerlendirmelerini yakın takibe alacaksınız. 5 Mart sonrası bireysel alanda daha hızlı adımlar atıp; daha kolay ilerleme sağlayacaksınız.

Başak ve Yükselen Başak
Başkalarına bağlı durumlar, karşılıklı konular ile bu hafta hayli meşgul olacaksınız. Beraber çalıştığınız kişilerin durumu ile birebir ilgileneceksiniz. 5 Mart sonrası sorumluluklar ve görevlerle ilgili olumlu haberler, seyahatler gündeme gelecektir. Gururlanacağınız olaylar yaşayacaksınız.

Terazi ve Yükselen Terazi
İş, çalışma koşulları ve sağlık konularıyla ilgili bu hafta daha fazla fedakarlık yapmanız gereken durumlar olacaktır. Huzursuzluk yaratan gizli mevzular keyfinizi kaçırsa da ihmalkar tutumlar göstermemelisiniz. 5 Mart sonrası maddi açıdan rahatlayarak, gelecek yönünde daha pozitif düşünebileceğiniz planlar yapacaksınız.

Akrep ve Yükselen Akrep
Daha çok ilham, yaratıcılık ve kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz bir dönemden geçiyorsunuz. Bazı yapılandırmalar ya da eksikliklerle uğraşsanız da aşk hayatınıza dair olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Maddi açıdan çift durumlar tutarsızlıklar getirse de daha yapıcı olmaya çalışmalısınız.

Yay ve Yükselen Yay
Ev ve aile işleriyle hassasiyet içeren konularda fedakarlıklar yaptığınız zamanlardan geçiyorsunuz. Ev hayatınız hayli hareketli olduğu için yorgun hissedebilirsiniz. Maddi alanda ani kazançlar elde edeceğiniz sürprizli bir hafta yaşayacaksınız. 5 Mart sonrası iş&çalışma koşullarınız ile ilgili daha fazla destekler alacaksınız. Kendinizi daha yaratıcı şekilde ortaya çıkaracaksınız.

Oğlak ve Yükselen Oğlak
Çalışma hayatınızda daha fazla sorumluluk üstlenmeniz gereken bir haftadasınız. Eğitim ya da uzak kültürle ilgili gelişmeler sizi meşgul edecektir. Yakın çevrenizde kardeşler, komşular ve sürekli görüştüğünüz şahıslarla diyaloglarınız daha fazla gelişecektir. 5 Mart sonrası yaşamın güzel yönlerine dair pozitif haberler alacaksınız. Aşk hayatınıza yönelik konularda huzurlu ve mutlu hissedeceksiniz.

Kova ve Yükselen Kova
Maddi konular, birikimler ve işinizle ilgili konularda daha aktif olduğunuz zamanlardan geçiyorsunuz. Dikkatsizlikler ya da yanlış değerlendirmelere karşı uyanık olmalısınız. Gerçekçi bir bakış açısıyla hareket etmelisiniz. 5 Mart sonrası evinizle ve ailenizle ilgili konularda, gayrimenkul işlerle alakalı pozitif ve destekleyici olaylar yaşayacaksınız.

Balık ve Yükselen Balık
Bireysel anlamda yenilikler, yeni adımlar içinde daha canlı ve yaratıcı hissettiğiniz bir haftadasınız. Sağlığınıza dikkat etmeli, beslenmenize özen göstermelisiniz. Muhalif bireylerle muhalefet içeren durumlarla karşılaşsanız da olaylara daha dengeli yaklaşmaya çalışmalısınız. 5 Mart sonrası daha olumlu gelişmelerde önemli destekler alacaksınız.

GÖKYÜZÜ DİLİNİN ÖNERİLERİ
1 Film: All The Bright Places/Brett Haley
1 Albüm: Sezen Aksu’88
1 Kitap: Mutluluk Konservesi
                  Orhan Tüleylioğlu
 Gökyüzü Dilini Anlamaya Çalışın!
Işık izinde ışık gibi parlayın!
Sevgiyle, farkındalıkla, umutla, yenilikle, müzikle, dansla, şiirle, anlayışla..
Gökyüzü Dilini Takip Edin ve Hayal etmekten hiç vazgeçmeyin.
Yıldızlar yağsın üzerinize, yıldızlarca sevgiler!
  

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI