HAYAT HAKEMİ: JÜPİTER - Gözde Sabırlı

11 Eylül 2019 Çarşamba

Türkiye gündeminde kara haberler, siyasi çalkantılar, kirli oyunlar içinde duygusal bir millet olarak üzüntülere kapılsak da; bugünlerde ülkemizin şeref bayrağını gururlandıran sportif başarılarımızla geleceğe daha aydınlık baktığımız zamanlardan geçiyoruz. Avrupa yolunda Milli Futbolcularımızın azimli yürüyüşü, FIBA Dünya Kupasında Basketbolcularımızın pes etmeyip iradeli direnişi ve duruşu ve Voleybolcu Kadınlarımızın müthiş başarısıyla bende milli heyecanlara kapılıp, milli duygularla kıvançlanarak içten gelen sevincimi sizlerle paylaşmak istedim. Eminim ki sizler de milli duygular ile coşup, sevinç çığlıklarına boğulmuşsunuzdur. Bence çok önemli başarılar elde ettiler.
HELAL OLSUN!
Onlar pes etmediler, üzerine üzerine gittiler!  Bir parça da olsa kendi başarılarını, mutluluk paylarını aldılar ve mutluluklarını bulaştırdılar. Ve eminim ki bir çok insana şevk verdiler, ilham oldular, idol oldular. Umarım başarılarının devamı kuşaktan kuşağa ilerler ve ülkemizi güneşli geleceklere taşırlar.
 Yeryüzünde milli duygular içinde  “Sportif Başarılar” elde edilirken “Gökyüzü nasıl” diye soranlar?
Gökyüzü neyse Yeryüzüne yansıması O’dur! Ay büyüyen fazda malumunuz Balık burcunda Dolunay fazına doğru ilerliyor. Tüm haftayı etkisine alan Dolunay… 14 Eylül’de 21 derece Balık burcundan, İdealist gezegen Neptün ile önemli bir kavuşum yapacak. Karşısında Mars&Güneş ikilisiyle de önemli ittifak kuracak. Bu ittifak bireysel haritalarınıza göre Jüpiter’den kırmızı kart görmezse hayatınızda mutlu gelişmeler yakalayacaksınız. Ancak Jüpiter’iniz düşük pozisyonda ise bir nevi hayat hakeminizden kırmızı kart görüp, sarsıcı olaylar yaşayabilirsiniz. Bireysel doğum haritalarınızı okutun, Jüpiter’iniz nerede konumlanmış mutlaka öğrenin:) Dolu dolu mutluluk yaşayacağınız; keyifli bir dolunay geçirmeniz dileğiyle…
İYİ HAFTALAR!
BURÇ ASTROLOJİSİ

Koç ve Yükselen Koç

Psikolojik benliğiniz, ruh sağlığınız ve beden sağlığınıza ciddi özen göstermelisiniz. Sakarlıklara, kazalara açık enerjiler altında olduğunuz için özellikle trafikte dikkatli olmalısınız. Dolunay, kariyer hayatınızla ilgili çok önemli gelişmeler getirecektir. Fırsatları iyi değerlendirmeye çalışmalısınız.

Boğa ve Yükselen Boğa

Parasal harcamalarınıza azami dikkat ederek masraflarınızı azaltmalısınız. Ani para kayıpları yaşayabilirsiniz. Dolunay, arkadaşlıklar ve dostluklar konusunda size kendinizi iyi hissettirecek destekler verecektir.

 İkizler ve Yükselen İkizler

 Ev hayatınız ve günlük düzeninizle ilgili bu hafta karışık olaylar yaşayabilirsiniz. Ekstra gelir kazanmak adına küçük çaplı işlere girişebilirsiniz. Dolunay, amaç ve hedefleriniz doğrultusunda beklentilerinizi iyi yönde kullandığınız takdir de size beyaz kapılar açacaktır.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Eğitimler, taşınmalar, seyahatler ve yurt dışı seyahatlerinizle ilgili öngörmediğiniz zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Ama yine de yılmadan hedeflediklerinizin peşinden gitmelisiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan

 Yanılgılar, yanlış beklentiler, aldanmalar içinde uzun yorgunluklarızla ağır yüzleşmeler yaşayacaksınız. Keseyi açın da kısa bir tatile çıkın ancak o zaman rahatlarsınız. Nefsinizin kölesi olmayın, ruhunuza iyilik yapın! Dolunay size rahatlıkla kullanabileceğiniz ekstra gelirler getirecektir.

Başak ve Yükselen Başak

Aile, ebeveynler ve kardeşlerle ilgili iyi hissedeceğiniz güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Dolunay evlilik, ortaklık ve iş birliklerine dair önemli sonuçlar getirecektir. Muallak da kalmayın, net davranışlar gösterin!

Terazi ve Yükselen Terazi

İş hayatınıza dair önemli sonuçlar alarak tamamlanmaya gideceğiniz bir haftadasınız. Mevcut işinizden ayrılıp, şahsınıza münhasır bir işyeri açabilirsiniz. Kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Bu dönemde ailenizin ya da yakın dostlarınızın fikirlerine önem vermelisiniz. Söz dinleyin!

Akrep ve Yükselen Akrep

 Bu dönemde hayatın gerçeklerini sorgulamaya meyilli bir zihinle karışık duygular içine girebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde bu dönem gizli durumlara çekileceksiniz. Yakın çevrenizdeki kadın figürlerinden önemli destekler alacaksınız. Dolunay etkisiyle bazı fevri çıkışlarınızla ani tartışmalar içinde itirazlar zincirine kapılabilirsiniz. Hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz ancak hedeflediklerinizden  vazgeçmemelisiniz.

Yay ve Yükselen Yay

Ev ve aile düzeninizi etkileyen önemli bir dolunay yaşayacaksınız. “Evde Tek Başına” filmi tadında ev hayatınızda komiklikler yaşayabilirsiniz. Ev ve iş arasında sıkı bir dokuda mekik dokuyabilirsiniz, sağlığınıza özen gösterin! Ev almak, ev satmak veya ev ile ilgili değişiklikler yapabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Kısa yolculuklar, yakın çevre ilişkileri bu dönemde hayatınızda merkezde olacaktır. Ani öfkelenmelere açık enerjiler tepenizde olsa da bu dolunay da içsel direncinizi doğal yollarla güçlendirebilirsiniz. Duygusal ilişkileriniz adına hoş gelişmeler yaşayarak hoşnut olacaksınız.

Kova ve Yükselen Kova

Bir yanda gelirleriniz artarken, bir yanda giderleriniz artabilir. Parasal mevzular ile ilgili dengesizlikler yaşayabilirsiniz. Dengesizlikleri aşmak adına kendinizi kalabalıklardan izole etmelisiniz. Gerekirse yeşil alanlarda ya da orman alanlarında açık hava yürüyüşleri yaparak kendi iç sesinizle baş başa kalın. Arkadaşlarınızın fikirlerine güvenmeyin, kendi iç sesinize güvenin! Dolunay, yüksek meblağ da paralar getirebilir ya da ani para çıkışları verecektir.

Balık ve Yükselen Balık

Burcunuzda gerçekleşen dolunay size bir Sezen sözünden; “Şişt şişt sakin ol sinirlerine hakim ol.  Şişşt şiişt sakin ol sinirlerine hakim ol. Ölümlü dünya ölümlü insan, Ha alim olsan ha zalim olsan” etkisiyle enerjisi altına alacaktır. Her yönüyle dolu dolu bir dolunay yaşayacaksınız. Dış dünyayı algılama biçiminiz değişebilir veya yakın çevreniz sizi farklı şekilde algılayabilir.

GÖKYÜZÜ DİLİNİN ÖNERİLERİ

1 Film:  Zincirsiz/ Quentin Tarantino 
1 Kitap: Aşk Üstüne/ Diony Mascolo
1 Albüm: Lartiste/ Clandestina 
Gökyüzü Dilini Anlamaya Çalışın!
Işık izinde ışık gibi parlayın!
Sevgiyle, farkındalıkla, umutla, yenilikle, müzikle, dansla, şiirle, anlayışla
Gökyüzü Dilini Takip Edin Ve Hayal Etmekten hiç vazgeçmeyin.
Hayal gücü adına esenlikler sizi bulsun.
Yıldızlar yağsın üzerinize, yıldızlarca sevgiler!
 
  


  

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI