KALABALIK AĞIZLI ENERJİLER - Gözde Sabırlı

9 Eylül 2020 Çarşamba

Hedeflerimizle senkron olduğumuz yeni bir haftaya başladık.Gökyüzü gündemi hayli kalabalık ağızlı enerji değişimlerine açık olsa da Jüpiter’in tam gaz ileri hareketini iyiden iyiye hissedeceğimiz olaylar peşimizi bırakmayacak. Aksiyon erbabı Mars ise 2 aylık retroda kendini dinlemeye alarak; motivasyon pilimizi hayli zayıflatacak. Güç ve cesaret kırılmaları, bastırılmış,ifade edilmemiş,doğru zaman bulamamış ve biriken öfkeler aniden yıkıcı bir şekilde ortaya çıkacaktır.Geçmişte kalan, düğüm üstüne düğüm atılan konular temizlenmek üzere tekrar önümüze gelecektir.Bu dönemde gerçeklerle dürüstçe yüzleşmeye çalışmalı,çevrenizdeki yalan ağları kopartmalı ve bırakmalısınız.Enerjinizi gereksiz yere israf etmeden içe yönelik konularda kullanmalısınız. Haftanın diğer görünümlerinde ise Güneş&Neptün karşıtlık ve Venüs&Chiron üçgen etkileşiminde ilişki çaplı “acaba” soru temelinde şüphecilik oyunlarına çekilseniz de kalbinizin sesini iyi dinlemelisiniz. Duygularınıza bahane aramayın,duygularınızın kaynağına yönelin aşkınıza kendi gerçekliğinizle sahip çıkın!

SAĞLIKLI HAFTALAR:)
BURÇ ASTROLOJİSİ 

Koç ve Yükselen Koç 
Yaşamınızda bu dönemde yeni koşullar ve hassasiyetler gündeminizi meşgul edecektir. Keyifli ve yaratıcı etkilerde aşk hayatınızda canlanma ve hayatın güzel yönlerine zaman ayırma imkanları elde edeceksiniz. Yönetici gezegeniniz Mars’ın retrosu sebebiyle sağlık sıkıntıları,enerji düşüşleri yaşayabilirsiniz.Sakatlanmalara,düşmelere ve kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

Boğa ve Yükselen Boğa
İş,çalışma,hizmet ve düzen koşullarınızdaki değişiklikler bu hafta sizi hayli yoracaktır.Kontrol etmekte zorlandığınız durumlar karşısında sıkıntılar yaşayabilirsiniz.12. Ev transitinden hayatınıza dahil olacak. Mars Retrosu etkisinde;ruhsal psikolojinizi baskılayan durumlarla karşılaşabilirsiniz.Bir yönünü bulamama halindeani duygusal patlamalar yaşayabilirsiniz.Bu dönemde ruhsal ve kişisel gelişime dayalı medidatif çalışmalar yapmalı,ruhunuzu farklı taktiklerle rahatlatmayı denemelisiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler 
Bu hafta aşkta,arkadaşlıklar gibi pek çok alanda pozitif hissedeceksiniz.Ev ve aile alanlarınızda keyfiniz yerinde olacak ama yapabilecekleriniz konusunda gerçeklikten uzaklaşmayın.Arkadaşlık ve sosyal çevre evinizde gerilemeye başlayacak olan Mars etkisinde;bazı arkadaşlarınızla aranızda soğuk rüzgarlar esecektir.Takım çalışmaları ve ortaklı işlerinizde bu dönemde yavaşlamalar yaşayabilirsiniz.12 Eylül civarı parasal kazançlarınız,ortak harcama veya yatırımlarınızla ilgili güzel haberler alacaksınız.

Yengeç ve Yükselen Yengeç
Bu hafta hedeflerinizle ilgili konularda öfkeli ve hırslı tutumlardan kaçınmalısınız.Parasal olarak yeni imkanlar ya da destekler alacağınız olaylar yaşayacaksınız.Kariyer ve iş alanlarınızda retroya girecek olan Mars markajında enerjinizi doğru kullanmakta zorlanabilirsiniz.İşinizde bazı sıkıntılar ve zorlanmalar yaşayabilirsiniz.Bu dönemde büyük girişimlerden kaçınmalısınız.

Aslan ve Yükselen Aslan 
Venüs’ün burcunuzdaki misafirliği etkisinde keyif alabileceğiniz olanaklar,arkadaşlıklar ve eğlenceli sosyal olaylar gündeminizi yoğunlaştıracaktır.Arkadaşlıklar ve gruplar içinde çok şey yapabilirsiniz. 9.ev transitinden aldığınız Mars retrosu etkisi; seyahatler,yabancılar,inançlar vb.konularda bazı zorlanmalar ve sorunlar getirecektir.Neleri önemsemediğinizi bu gerilemede yaşayacağınız olaylarla fark edeceksiniz.

Başak ve Yükselen Başak
Hızlı gelişmeler hızlı haberler enerjisinde haftaya harika başlayacaksınız.Eğitim,seyahat,gelecek hedefli konularda güzel fırsatlar elde edeceksiniz.Mars retrosu etkisinde; ortak parasal işlerinizde,alacak&verecek konularında,banka,vergi,kredi,nafaka ve miras vb.alanlarda bazı gecikmelerle uğraşabilirsiniz.Bu dönemde enerjinizi rahat bir şekilde ortaya koyamadığınızdan daha fazla mücadele edebilirsiniz.Sağlık anlamında özellikle bu iki aylık retro döngüsünde önemli ameliyatlardan kaçının.

Terazi ve Yükselen Terazi 
Bu hafta kendinizi daha rahat ifade edeceksiniz.Bireysel alanda yeni adımlar atacaksınız. Ev yaşamınızda yapmanız gerekenleri,harcamalarınızı bu hafta ön plana alacaksınız. Evlilik,ikili ilişkiler ve ortaklı işler alanınızda Retro Mars etkisinde; genel ilişkilerinizde pürüzler ortaya çıkacaktır.Eşinizin ya da partnerinizin sağlığına, düzenine bu dönem özellikle dikkat etmelisiniz. 13 Eylül itibariyle ev,aile ve yuvanızla ilgili alanlarda şanslı ve bereketli bir dönem yaşayacaksınız.

Akrep ve Yükselen Akrep 
İşbirliklerine açık, iletişim trafiği yoğun bir hafta yaşayacaksınız.İletişime dayalı tüm işlerinizde keyifli gelişmeler yakalayacaksınız.İş hayatınızda tanınma yönünde pozitif olaylar yaşayacaksınız. Mars Retrosu etkisinde; iş düzeninizdeki bazı koşuşturmalar sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecektir.Bu dönemde özellikle baş ağrıları,baş&yüz bölgesindeki sorunlar, alerjiler artacaktır.Mars retrosunda sağlığınıza extra dikkat edin.

Yay ve Yükselen Yay 
Gündelik ve rutin işlerinizde bu hafta sıradışı ve farklı yollar izleyeceksiniz.İşlerinizi rahatlıkla toparlamak ve tamamlamak açısından önemli gelişmeler yaşayacaksınız. İş&kariyer alanınızda değişik şanslar ve fırsatlar elde edeceksiniz. Aşkta ve karşılıklı konularda sakinlikle hareket etmeli,düşüncesizce risklere girmemelisiniz. Mars Retrosuetkisinde; aşk,yaratıcılık,sportif faaliyetler,sanatsal işlerde enerjinizi yanlış kullanmamalısınız.Çocuklarınızla zıtlaşmadan arkadaşça geçinmeye önem vermelisiniz. 13 Eylül itibariyle Jüpiter’den aldığınız güçle parasal alanda şanslı kazançlar kapınız açılacaktır.

Oğlak ve Yükselen Oğlak
İş yaşamınızda yeni atılımlar yapabileceğiniz bir hafta yaşayacaksınız.Ortaklı kaynaklardan ya da eşinizin parasından kolaylıkla yararlanacaksınız. Ev yaşamınızda güvenlik konularına önem vererek önlem alacaksınız. Mars Retrosu etkisinde; yeni ev almak,ev satmak vb.konularda dikkatli olmalısınız.Aile büyüklerinizle ya da akrabalarınızla aranızı bozacak tavırlardan,tutumlardan kaçınmalısınız.

Kova ve Yükselen Kova 
Karşıt burcunuzda ilerleyen Venüs’ten aldığınız destekle;sevgi ilişkilerinizde karşılıklı olumlu duygu alışverişleri içinde olacağınız bir hafta yaşayacaksınız.Aşkta ve zevk alarak yaptığınız işlerde kendinizi ön plana çıkartacaksınız. 14 Kasım tarihine kadar Mars Retrosu iletişim,satış,reklam,tanıtım,sosyal medya,radyo&tv,yayıncılık alanlarında yaşamınıza bazı zorlanmalar getirecektir.Bu dönemde özel ve önemli girişimlerden uzak durmaya çalışmalısınız. Sağlığınıza özen göstermeli,böbreküstü bezlerinizin daha iyi çalışması için bol bol su tüketmelisiniz.

Balık ve Yükselen Balık 
Yakın çevre diyalogları,farklı haberlerle yeni haftaya başlayacaksınız.Bu hafta ilişkileriniz ile ilgili olumlu destekler alacaksınız.İlişkinizde daha romantik ve uyumlu hareket edeceksiniz.Bu hafta finansal işlerinizde riske girmemelisiniz.Mars Retrosu etkisinde parasal konular ile ilgili bazı sıkıntılar zorlanmalara neden olacaktır.Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız.Paranızı ya da işinizi büyütmek adına yeni işlere girmemeli, Mars Retrosunun bitmesini bekleyin!

GÖKYÜZÜ DİLİNİN ÖNERİLERİ 
1 Film: Fantasy Island/ JeffWadlow
1 Kitap: Sınırlarını Zorla/ SherlySandberg
1 Albüm: DojaCat/Birds of Prey:TheAlbum 2020
Gökyüzü Dilini Anlamaya Çalışın!
Işık izinde ışık gibi parlayın.
Sevgiyle,farkındalıkla, anlayışla, umutla, yenilikle, şarkıyla,dansla,şiirle..
Gökyüzü Dilini Takip Edin Ve Hayal Etmekten Hiç Vazgeçmeyin.
Yıldızlarla kalın,sağlıkla kalın.


Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI