KASINTI ENERJİLER - GÖZDE SABIRLI

15 Eylül 2021 Çarşamba

GÖZDE SABIRLI

KASINTI ENERJİLER


Yeni haftaya Güneş/Neptün karşıtlığında kafa karışıklığı, belirsizlik, uyuşukluk ve tembellik etkisinde kasıntı enerjilerle başlayacaksınız. Yeni haftanın en dikkat çekici olayı Mars Terazi transiti olacaktır. Bu transit 15 Eylül-30 Ekim tarih aralığında her türlü ilişki çeşitlerine, başkalarından isteklerinize daha tartışmalı ve gergin bir hava getirecektir. Mars Terazi transiti  “Aşağı Tükürsem Sakal Yukarı Tükürsem Bıyık” deyiminin sinerjisinde farklı olaylar deneyimlettirecektir. İdare etmek ve bulunduğunuz ortamı bozmama enerjisine karşı; harekete geçmek arasında kalacağınız için enerjinizi sarsabilir ve dengesiz hareketlerde bulunabilirsiniz. Venüs/Satürn karesi de ikili ilişkilerde duygusal olarak zorlayıcı, sabote eden handikaplar yaratırken eşler ya da partnerler arasında soğuk savaşlar yaşanacaktır. Haftanın zorlayıcı, kasıntı enerjisini 17 Eylül’de Güneş&Plüton üçgen kontağıyla kırıp kendinizi daha güçlü, kararlı ve kontrollü hissedeceksiniz. Aradığınız güzel destekleri bulacaksınız. Özellikle İkili İlişkiler açısından aksiyonlu olan yeni haftamızda tavsiyem acele karar almayın, akışa bırakın ve zamana teslim olun. Velhasıl Olan olmuştur, olacak olan da olmuştur. Olmuş olan, olacak olanların içinde en güzelidir, unutmayın:)

İYİ HAFTALAR!

BURÇ ASTROLOJİSİ

Koç ve Yükselen Koç 

Bu dönemde ilişkilerinize, evlilik ve ortaklık konularına daha dengeli yaklaşmalısınız. Karşıtlık içeren durumlarda zorluklar yaşayabilirsiniz. İş ve hizmet alanlarınızda özellikle bu hafta bazı yanılgılar veya aldanmalar ortaya çıkabilir. Parasal işlerde bazı kararsızlıklar sizi yorabilir. Sağlığınıza daha fazla özen gösterin. E vitamini eksikliği giderecek besinler tüketin.

Boğa ve Yükselen Boğa 

Mars’ın Terazi geçişiyle iş&hizmet&sağlık alanınıza yönelik konularda hareketlilikler yaşayacaksınız. Mücadele gücünüzün yükseleceği bu dönemde beraber çalıştığınız ya da yanınızda çalıştırdığınız insanlarla zaman zaman atışmalar, sürtüşmeler ortaya çıkacaktır. Sağlığınıza daha fazla özen göstermeniz gereken durumlarla karşılaşacaksınız.

İkizler ve Yükselen İkizler 

Bu hafta özel hayatınızda hayli hareketli olaylar yaşayacaksınız. Dikkatsiz tutumlardan kaçınmaya bakmalı, tepkilerinize dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda karmaşa veya belirsizlik içeren durumlar olsa da bu durumu aile ortamınıza yansıtmamalısınız. Mars Terazi etkisinde girişimlerinizde daha tutkulu, heyecanlı ve cesur olacaksınız. Aşkta ve spekülatif konularda hızlı adımlar mümkün ancak tartışma yaratabilecek durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç 

Yeni haftada gündelik koşuşturmalarınızda karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Daha organize, planlı hareket etmelisiniz. Kolay etki almaya açık bir dönemdesiniz, bu hafta ciddi kararlar almayın. Mars, aile ve ev konularında sizi hareketlendirirken daha sakin, dengeli olmaya çalışmalısınız. Evinizin güvenliğini bu süreçte ihmal etmeyin.

Aslan ve Yükselen Aslan 

Kafanıza göre planlar yapıp uygulayacağınız rahat bir hafta yaşayacaksınız. Sosyalleşmek size ruhen ve zihnen iyi gelecektir. Parasal konularda anlaşmalarda aldanmalara karşı özellikle bu hafta dikkat etmelisiniz. Parasal işlerde daha uyanık olmalısınız. Mars Terazi transiti yakın çevrenizle ilgili konuları gündeminize taşıyacaktır. Akrabalar ya da kardeşlerle sürtüşmeler olabilir, ilişkilerinizi zedelemeden sözlerinizi daha özenli kullanmaya çalışın.

Başak ve Yükselen Başak

Güneş’ten aldığınız destekle yeni motivasyonlar, istekler ve girişimler içinde haftayı tempolu geçireceksiniz. Bu dönemde maddi konulara, harcamalarınızdaki artışlara dikkat etmelisiniz. Mars, maddi konularda mücadelenizi artıracaktır. Kararsızlıklar yaşatarak sizi bazı noktalarda zorlayacaktır. Özel hayatınızda bazı aldanmalar, hayal kırıklıkları yaşanabilir. Beklentilerinizi fazla yüksek tutmayın.

Terazi ve Yükselen Terazi 

Yakın çevrenizle beraber yapacağınız renkli planlarla haftayı karşılayacaksınız. Düzen ve organize gerektiren işlere daha özenle yaklaşmalısınız. İş alanlarınızda bazı sorunlar ortaya çıkabilir. İş hayatınızda birlikte çalıştığınız insanların sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Mars Terazi transitinde kişisel adımlarınız, girişimleriniz ön plana çıkacaktır. Kararsızlıklar ve tembellikler ortaya çıksa da daha istikrarlı, kararlı olmaya çalışın.

Akrep ve Yükselen Akrep 

Parasal işlerinize odaklı şekilde yeni haftaya başlayacaksınız. Harcamalarınızda abartıya kaçmamalısınız. Burcunuzda ilerleyen Venüs himayesinde ilişkilerinizde ve hayatın keyifli alanlarında daha tutkulu, heyecanlı davranacaksınız. Ancak ikili ilişkilerinizde daha uyanık olmalı, sonu belli olmayan durumlara kendinizi kaptırmamalısınız. Bu dönemde arkanızdan çevrilen işlere karşı dikkatli olun ve önemli konular konusunda çok acele etmeyin.

Yay ve Yükselen Yay 

Bireysel açıdan hareketli bir haftaya giriş yapacaksınız. Gelecek yönünde hayaller kurarak planlar yapabilirsiniz. Hedefleriniz yönünde oldukça etkin davranışlar göstereceksiniz. Ailevi konularda bazı yanılgılar, aldanmalar ortaya çıkacaktır. Uyanık olmalısınız. Mars Terazi transiti arkadaşlıklar ve sosyal işler açısından hızlanan koşullar getirecektir. Grupsal işlerden fayda sağlayabilir, arkadaşlarınıza liderlik yapabilirsiniz. Kararsızlıklardan ve üşengeçlikten bu dönemde kendinizi uzak tutun.

Oğlak ve Yükselen Oğlak 

Bu dönemde gizli kalmış olaylara karşı kabullenme içine girebilirsiniz. Kafanız karışık, yorgun hissedebilirsiniz. Yakın çevrenizin sizin görüşlerinizi bulandırmasına ve sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Mars Terazi transiti iş&kariyer çaplı konularda sizi daha hırslı, mücadeleci bir forma girdirecektir. İşinizde kendinizi daha iyi gösterecek, girişimlerinizi hızlandıracaksınız. Bu süreçte iş bağlantılarınızı diplomasi ve ilişkiler yönüyle çözümlemek öne çıkacaktır. Sakin ve müzakereci tavırlarla hareket edin.

Kova ve Yükselen Kova 

Yeni haftada geleceğinizle ilgili konularda yeni sorumluluklar almak isteyeceksiniz. Arkadaşlarınızla birlikte fikir alışverişleri yapmak size keyif verecektir. Bu hafta maddi konularda aldatıcı etkiler altında olacağınız için önemli kararlar almayın. Özellikle yatırımlarınız, ortaklaşa para işleriniz varsa gerçekçi davranın. Mars Terazi transiti enerjinizi medya, eğitim, yabancılarla yapılacak işler veya seyahat alanlarına kaydıracaktır. Bu alanlarda bir partnerle ilerlemek veya başkalarından destek almak bu süreçte önem kazanacaktır. Harekete geçmekte sıkıntılar yaşasanız da üşengeçliği bir kenara bırakın, kararlı davranın.

Balık ve Yükselen Balık 

Meslek hayatınızda mücadele getiren koşullarla yeni haftaya başlayacaksınız. Hayal gücünüzü kullanarak yaptığınız işler yaratıcılığınızı arttıracaktır. Özel hayatınızda bazı karışıklıklar, kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Yanlış yönlendirmelere özellikle bu hafta dikkat edin, önemli kararlar almayın. Mars Terazi transiti ortaklaşa parasal mevzularda mücadelenizi artırırken; yakın çevrenizdeki insanlarla para meselelerine özen gösterin. Kredi, borç, vergi vb. konularda ayrıntıları iyi takip edin. Gereksiz riskten kaçının.

GÖKYÜZÜ DİLİNİN ÖNERİLERİ 

1 Film : Worth / Sara Colangelo

1 Kitap : Gece Yarısı Kütüphanesi/Matt Haig 

1 Albüm : Teoman ve Piyano

Gökyüzü Dilini Anlamaya Çalışın.

Işık izinde ışık gibi parlayın.

Yaşamı sevgiyle, farkındalıkla, anlayışla, umutla, yenilikle, dansla, şiirle kucaklayın.

Gökyüzü Dilini Takip Edin ve Hayal Etmekten Hiç Vazgeçmeyin.

Yıldızlarla kalın, sağlıkla kalın!


Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI