MALEFİKLERİN RANDEVUSU - Gözde Sabırlı

1 Nisan 2020 Çarşamba

Yeryüzünde ülke olarak salgın hastalık mücadelemiz en üst düzeyde devam ediyor. Hiç bir şey tesadüf değil, her şey birbiriyle bağlantılı çalışıyor. Gökyüzünde ne oluyorsa yeryüzüne yansıması aynı seviyede etki ediyor. Geçen haftanın sonlarından itibaren hissetmeye başladığımız malefiklerin randevusu bu hafta tam olarak kesinleşecek. Kötücül gezegenler Satürn&Mars malefiklerin kavuşumu, bu hafta ilk kez Kova burcunda gerçekleşirken; toplumsal konularda kritik olaylarla insanlığı sabırla sınayacak durumlar ortaya çıkacaktır. Sabır, sabır, sabır dustürunu bu dönemde bir yaşama felsefesi haline getirmelisiniz. Ciddi bir sabır göstermelisiniz.

Malefiklerin randevusunda, birlik bilinci içinde disiplin daha çok önem kazanacaktır. Kova temalarında engellenmeler ve gerginlikler yaşanacaktır. Bu engellenmeler;Satürn gölgesinde kurallarla kısıtlanma şeklinde olacaktır. Salgın hastalık ile ilgili devlet yeni yaptırımlar getirecek, iktidar&muhalefet tabanlı rekabet tedbirli fikirler ise ortalığı karıştıracaktır.

 Güzel ülkemiz için umarım doğru kurallarla doğru yaptırımlar uygulanır. Haftanın diğer önemli açısı ise, Merkür&Neptün ikilisinin Balık burcunda tam kavuşum halinde hareket etmesi olacaktır.

Bu durum birbirinden farklı iki tezat kişinin birbiriyle çalışmak zorunda kalması gibidir. İletişimde engeller, kafa karışıklıkları, dağılmalar ve belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Gereksiz bir iyimserlik içine girmeden mantıklı ve gerçekçi olmaya çalışmalısınız. Ballı sumak suyu içerek bağışıklık sisteminizi güçlendirirsiniz gibi hurafe bilgilere, asparagas haberlere itibar etmemelisiniz..!

Salgın hastalığın yayılma zincirinden korunmak adına sosyal izolasyon mesafenizi korumalısınız. Manevi inanç gücünüzü kaybetmemelisiniz. Akıl gücünüzü manevi inancınızla birleştirmeye yönelmeli ve bu kötü günlerin geçeceğine dair umudunuzu kaybetmemelisiniz. Evinizde huzurlu, üretken, mutlu ve sağlıklı bir hafta yaşamanızı dilerim.

İYİ HAFTALAR!

BURÇ ASTROLOJİSİ

Koç ve Yükselen Koç

Bu hafta yakın çevrenizle ilgili değişikliklerle ilgilenmeniz gereken durumlar ortaya çıkacaktır. Çift durumlar arasında kalabilirsiniz. Ev yaşamınızda ufak tefek kazalar yaşayabilirsiniz, dikkatli olmaya çalışın. 3 Nisan itibariyle iletişim hareketliliği yaşayacaksınız. Ziyaretler, görüşmeler ve kardeşlerle ilgili konular sizi çok meşgul edecektir.

Boğa ve Yükselen Boğa

Maddi kaynaklarınızla ilgili önemli gelişmeler yaşayacağınız bir haftadasınız. Parasal koşullarda kısıtlanmalar yaşasanız da bu hafta önemli desteklerle keyifli haberler alacaksınız. Bu dönemde ayrıca elde olmayan kontrolsüz gelişmelere karşı dikkatli ve uyanık olmalısınız. İletişim çaplı konuşmalar ve görüşmeler açısından verimli zamanlar yaşayacaksınız.

İkizler ve Yükselen İkizler

Bu dönemde gelecek beklentilerini ve gruplarla ilgili konularda endişeler yaşayabilirsiniz. Planlarınızda yenilikçi olmaya çalışmalısınız. Yabancılarla ilgili işler, eğitim ya da fikirlerinizle ilgili konularda daha mücadeleci hareket edeceksiniz. 3 Nisan itibariyle Venüs’ten aldığınız destekle aşk hayatınızda canlanma yaşayacaksınız.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Hayatınızda gizli kalmış, açığa çıkarmakta zorlandığınız konularda duygusal dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Bu hafta işlerinizin önemli bir şekilde muhasebesini yapacaksınız. Kriz çıkaran konularda uzlaşmaya giderek çözümcü davranacaksınız. 3 Nisan itibariyle aşk hayatınız ve kadınlara yönelik konularda daha gerçekçi olmaya çalışmalısınız.

Aslan ve Yükselen Aslan

Bu dönemde hayat bakış açınız ve kendinizi geliştirmeye yönelik konularla meşgul olacaksınız. Ancak elde olmayan konular, gizli kalan ya da sizi duygusal açıdan allak pullak eden durumlar olacaktır. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. 3 Nisan itibariyle arkadaşlıklar ve sosyal ilişkiler açısından rahat bir nefes alacaksınız.

Başak ve Yükselen Başak

Bu dönemde parasal kazançlar, borçlar be alacaklarla ilgili önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Gruplar ve gelecek beklentiler yönünde önemli güven açılımları yaşayacaksınız. 3 Nisan sonrası iş hayatınızı ilgilendiren konularda yeni anlaşmalar yapacaksınız.

Terazi ve Yükselen Terazi

İş hayatınızda yeni girişimlerde bulunabileceğiniz imkanlar söz konusu! Eşinizle ya da ortağınızla ilgili konularla bu hafta özellikle bir güven arayışına girebilirsiniz. Kararlı bir duruş göstermelisiniz. Aile yaşamınıza yönelik çabalarınızda bugünlerde olumlu sonuçlar elde edeceksiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep

 Duygusal yönden bağlayıcı bir hafta yaşayacaksınız. Ruh sağlığınız ve yakınlarınızın sağlığı açısından dikkat etmeniz durumlarla ilgileneceksiniz. Mali konularda köklü değişikliklere giderek önemli kararlar alacaksınız. Bu dönemde kalabalık ortamlardan izole olmayı daha fazla önemsemelisiniz. Sağlık, hijyen ve temizlik konularına karşı daha duyarlı olmalı, bireysel temizliğinize ayrıca özen göstermelisiniz.

Yay ve Yükselen Yay

 Ekip çalışmaları, gruplar ve arkadaşlıklar adına önemli bir hafta yaşayacaksınız. Parasal konularda büyük riskler alarak güzel kazançlar elde edeceksiniz. Risklerinizi iyi kontrol etmeye çalışmanız bu dönemde önem kazanacaktır. İş, sağlık ve düzen konularda sürprizlere açık olaylar yaşayacaksınız. Home office çalışmak keyfinize keyif katacaktır.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

 Çalışma yaşamınızda yoğun toplantılar, özel diyalogların yaşandığı güzel bir hafta yaşayacaksınız. Sizi yoran ve yıpratan konulardan kolaylıkla sıyrılacaksınız. Bu hafta ev ve aile yaşamınıza yönelik güvenlik tedbirlerini önemseyeceksiniz. Eşiniz ya da partnerinizle ilgili konularda karşıtlıklara dikkat etmelisiniz. Maddi konularda harcamalarınıza daha bilinçli yaklaşarak bütçeleme yapmalısınız.

Kova ve Yükselen Kova

Yakın çevrenizle ilgili konulara bu hafta daha fazla duyarlılık göstereceğiniz olaylar yaşayacaksınız. Kardeşleriniz, akrabalarınız ve komşularınızla daha fazla ilgileneceksiniz. İş hayatınızda hizmet ağırlıklı konuları bugünlerde  ön plana alacaksınız. Fiziksel risk içeren konulara, sakarlıklara ve kazalara bu hafta özellikle dikkat etmelisiniz. Kendinizi gereksiz yere gerginliğe sürüklememelisiniz. 3 Nisan itibariyle yaratıcı uğraşlar, çocuklar ve aşk hayatınızla ilgili konularda keyifli bir sürece dahil olacaksınız.

Balık ve Yükselen Balık

Duygusal ve zihinsel karışıklıklar yaşayacağınız bir haftadasınız. Olaylara karşı sakin kalıp, ani karar vermekten uzak durmalısınız. Kendinizi geliştirebileceğiniz, sevdiklerinizle, ailevi konularla ilgilenebileceğiniz imkanları iyi değerlendirmeye çalışmalısınız. 3 Nisan sonrası ev hayatınıza yönelik konularda ani hareketlenmeler yaşayacaksınız. Ailevi konularda yenilikler ve meşguliyetler yaşayacaksınız.

GÖKYÜZÜ DİLİNİN ÖNERİLERİ 

1 Film: Duyguların Rengi/Tate Taylor

1 Albüm: Debussy&Satie/Fazıl Say

1 Kitap:  Duyguların Psikolojisi
Prof.Dr.Nevzat Tarhan

Gökyüzü Dilini Anlamaya Çalışın!

Işık izinde ışık gibi parlayın!

Sevgiyle, farkındalıkla, umutla, yenilikle, müzikle, dansla, şiirle, anlayışla..

Gökyüzü Dilini Takip Edin ve Hayal Etmekten Hiç Vazgeçmeyin.

Yıldızlar yağsın üzerinize, yıldızlarca sevgiler! 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI