SATÜRN: İKAZ&NASİHAT TESTİ - Gözde Sabırlı

18 Eylül 2019 Çarşamba

Bu hafta Merkür&Venüs emin adımlarla Terazi burcunda ilerleyerek beklentilerinizi ikili ilişkilerle ilgili konulara odaklayacaktır. Bir nevi Terazi’nin kefelerini ilişki bazlı dengelemeye çalışırken tüm ortaklı işlerinizde uzlaşmacı yanınızı ortaya çıkaracaksınız. Disiplin gezegeni Satürn 18 Eylül’de düz hareketine dönerken, yaşam alanınızdaki sorumluluklarınıza daha ciddi yönelerek, derin analizler yapacaksınız. Ağır molla Satürn transiti şöyle seslenir: “Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.” Sözünün etkisiyle hayatınıza önemli ikazlar ve nasihatler gönderecektir. Özellikle son aylarda dağıldığınız, yeniden düzenleme bulamadığınız konularda Satürn başınıza müfettiş gibi dikilip, sınırlamalı bir şekilde ikaz&nasihat testi yapacaktır. Satürn geçtiği ev, açı aldığı gezegen temalarında doğum haritalarınıza göre ikaz&nasihat testi bağlamında önemli olaylar getirecektir. İkazları ciddiye almalısınız, nasihatları dinlemeli ve uygulamalısınız. Hafta boyunca Mars&Plüton ikilisi uyumlu hareket ederek enerjinizi yaratıcı yönde kullanmanıza olanak sağlayacak, çeşitli fırsatlar getirecektir. Hayatınızı kolaylıkla dönüştürecek gizlilik gerektiren işlere, projelere dahil olabilirsiniz. Gizli buluşmalara ve toplantılara katılabilirsiniz. Sağlık bazlı ise genel anlamda ayak, bacak, diş, sırt ağrıları, ciltte tahriş, kızarıklıklar ve yanma hissiyle sorunlar nüks edebilir, sağlığınıza özen göstermelisiniz.

BURÇ ASTROLOJİSİ

Koç ve Yükselen Koç

Mars bünyesinde kariyer hayatınızı ilgilendiren konularda bu hafta önemli görüşmeler yapacaksınız. Görüşmelerinizin gizliliğinizi korumaya özen göstermeli ve şeffaflığınızı korumalısınız.

Boğa ve Yükselen Boğa

Bu hafta kalabalıklardan uzaklaşarak, yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz. İçsel değerlendirmeler yaparak, içinizi bunaltan konularla yüzleşebilirsiniz. 19 Eylül sonrası yakın çevre ve kardeşlerinizle ilgili pürüzler ortaya çıkabilir, arkadaşlarınızdan önemli destekler alabilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler

Bu hafta gelir&gider dengeniz bozulabilir. Parasal konularda ani sorunlar yaşama ihtimaline karşı dikkatli olmalısınız. Aşk hayatınız ile ilgili önemli gelişmelere karşı zamandan ve gerçeklerden kopmadan ilişkinizde uzlaşmacı olmalısınız.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bu hafta daha rahat ve etkin iletişiminizle dikkat çekeceksiniz. İş ortaklarınız, arkadaşlarınız ya da partnerinizle önemli diyaloglarda uyumlu paslaşmalar içinde olacaksınız. Uzun vadeli ve sistematik işlere girişeceksiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan

Yurt dışı seyahatler, uzun yolculuklar vb. konularla bu hafta meşgul olabilirsiniz. Ruhsal ve fiziksel sağlığınıza dikkat etmeniz gereken olaylar yaşayabilirsiniz. Mali alanda kazançlı durumlar size ekstra enerji verecektir. Fazla para harcama isteği artabilir.

Başak ve Yükselen Başak

Özgüveninizin tavan yaptığı enerjilerde bu hafta ağır ve temkinli adımlarla kalıcı işlere imza atabilir, doğru maliyet hesapları yaparak karlı çıkabilirsiniz. Hem sosyal hem iş hayatınızda aktifleştiğiniz güzel gelişmelerle mutlu olacaksınız.

Terazi ve Yükselen Terazi

 Duygusal açıdan tedirginlik yaşayacağınız bir haftadasınız. Sakin kalmaya önem vermeli, aceleci olmamalısınız. İyi niyet ve iyimserlikle çıktığınız konularda bazı insanlar sizi yanıltabilir. Siz elinizden geleni yapıp, dürüst ve temkinli olun gerisini akışa teslim edin.

Akrep ve Yükselen Akrep
 
Bu hafta iş yaşamınızda hızlı gelişmeler yaşayacaksınız. Sizin için çok önemli bir projeyi etkin bir şekilde sunma fırsatı yakalayarak, başarılı olacaksınız. Küçük değişikliklere heyecanla yaklaşarak keyif alabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde ani huzursuzluklar ve gerilimler yaşayabilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay

Bu hafta gruplar, arkadaşlıklar içinde keyifli hissedeceksiniz. Sosyal açıdan daha canlı ve renkli gelişmelerle meşgul olacaksınız. İş hayatınıza daha rahat konsantre olduğunuz dönemlerde, içsel güç ve motivasyonunuz artacaktır.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bu hafta gizli görüşmeler, gizli projeler ve gizli toplantılar ile yoğun saatler geçirerek önemli iş anlaşmaları yapacaksınız. Attığınız adımlarda sonuna kadar gidebilir, zorlukların altından kolaylıkla “Savaşçı Zeyna” gibi kalkabilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova

Ev hayatınız, ev düzeniniz vb. işlerle ilgilenebilirsiniz. Köklü değişiklikler yaparak ev konforunuzu arttırabilirsiniz. Yazı yazmak, sunum yapmak gibi konularda önemli detayları atlamadan çalışmalar yapmalısınız. İkili ilişkilerinize yönelik romantik rüzgârların tadını çıkaracaksınız. Karşı cinsle ilişkinizde dengeli yaklaşımlarınızla hoş zamanlar yaşayabilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık

Bu hafta başkalarının parasal kaynakları, miraslar ve yatırımlarla meşgul olabilirsiniz. Yakın çevre ya da partnerinizin finansal kaynaklarından kolaylıkla fayda sağlayabilirsiniz. Hedeflerinize kararlı bir şekilde odaklanarak, nasıl bir hayat istediğinize dair yeniden düşünerek bir gelecek krokisi oluşturmalısınız.

GÖKYÜZÜ DİLİNİN ÖNERİLERİ

1 Film:    The Current War Alfanso Gomez&Rejan
1 Kitap:    Kırlangıç Çığlığı Ahmet Ümit
1 Albüm:  Lewis Capaldi/Breach

Gökyüzü Dilini Anlamaya Çalışın!
Işık izinde ışık gibi parlayın!
Sevgiyle, farkındalıkla, umutla, yenilikle, müzikle, dansla, şiirle, anlayışla  Gökyüzü Dilini Takip Edin ve Hayal etmekten hiç vazgeçmeyin.
Hayal gücü adına esenlikler sizi bulsun.
Yıldızlar yağsın üzerinize, yıldızlarca sevgiler!

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI