SIFIRLATAN, TAZE ENERJİLER! - Gözde Sabırlı

24 Haziran 2020 Çarşamba

Yoğun duygulu, alınganlık ve kırılganlık fraktallerin çerçevesinden çıktığınız tutulma sonrası ruhen, zihnen ve bedenen sıfırlandığınız yepyeni bir haftaya başlayacaksınız. Sıfırlatan, taze enerjiler veren gökyüzü işaretlerinde, eril ve dişi gezegenlerin görünümleri haftanızı önemli ölçüde şekillendirecektir. Bu hafta İlişkiler gezegeni Dişi Venüs 25 Haziran itibariyle retro hareketini bitirerek düz pozisyona geçecek. Venüs’ün turnusol kağıtlı aşk testlerinden artık kurtulacaksınız. Gözünüzaydın:)

Gölgeli günlerini de hesaba katarsak Venüs, 30 Haziran’da bir şuur açılımı yaşar gibi kendine gelerek tam anlamıyla enerjisini gösterecektir. Dişi Venüs himayesinde; İlişki çaplı değişken düşünceler, gel gitli haller, elektrikli diyaloglar vb. durumlar artık sona erecek ve ilişkiler adına yeni bir bakış açısıyla yepyeni koşullar oluşacaktır. Duygusal alanda sizi hassas kılan konulara daha farklı yaklaşımlar göstermenizi sağlayacaktır. Duygusal yaralarınızı psikolojik yolla tamir ederek, son bir kaç aydır aldığınız hasarları iyileştirip, şifalandıracaktır. Kişisel bakım, önemli estetik müdahaleler ve değişimler adına daha güzel destek enerjileri gönderecektir. Finansal konularda daha rahat soluk almanızı kolaylaştırarak, nakit akışınızı rahatlatacaktır.

Haftanın diğer önemli görünümünde ise eril gezegen Mars’ın 28 Haziran’da gündüz yöneticisi olduğu Koç burcuna girişi olacaktır. Bıkkınlık, isteksizlik, halsizlik vb.etkiler yerini artık daha aktif, canlı, atılgan bir ruh haline bırakacaktır. Tuttuğunu kopartan cinsten “Ya Olacak Ya Olacak” düsturuyla hareket edeceksiniz. Yaklaşık 6 aylık bu döngüde Mars bireysel doğum haritaların ev konumlarına göre güçlü enerjiler pompalayacaktır. Hızlı eylemleri hayatınıza çekecek bu görünümde genel ilişkilere canlılık getirirken, bireysel kararlarınızı coşkuyla yapmanızı kolaylaştıracaktır.

İYİ HAFTALAR!
Burç Astrolojisi 

Koç ve Yükselen Koç
Tutulma sonrası aile, ev ve özelinize ait konularda önemli aydınlanmalarda haftaya başlayacaksınız. Bireysel konulara daha çok odaklanarak, sevdiklerinizle ve çocuklarla daha fazla ilgileneceksiniz. Yönetici gezegeniniz Mars’ın burcunuza girmesiyle yepyeni bir döneme merhaba diyerek bireysel girişimlerinizde taş üstünde taş bırakmayacaksınız. Hızlı ilerleyen yeni görüşmeler, anlaşmalar hayatınızı bir anda dolduracak. Keyifli bir hafta yaşayacaksınız. Sadece sakarlıklara ve kazalara karşı dikkatli olun.

Boğa ve Yükselen Boğa

Bu hafta kardeşler, yakın akrabalar ya da yakın çevrenizden etkilendiğiniz konularda hayatınıza yeni kurgulamalar yapacaksınız. İş hayatınızda yazışma ve konuşma yoğunluğu yaşayacaksınız. Uğraştığınız işlere yön kazandırıp, sağlam olması için uğraş vereceksiniz. 26 Haziran civarı çocuklar, sevdikleriniz ya da güzel olan şeyler için harcamalar yönünde aniden karar verme veya aceleci olma eğilimde tutumlar gösterebilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler

Tutulma sonrası hayatınızda değiştirmek istediğiniz ne varsa bunlarla ilgili radikal kararlarınızı uygulamaya yönelik planlarla yeni haftaya başlayacaksınız. Bu hafta maddi konularda dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Birikimlerinize ve harcamalarınıza daha duyarlı yaklaşmalısınız. Sorumluluklarınız konusunda daha dengeli olmalısınız. 25 Haziran sonrası aşkta ve arkadaşlıklarda daha bilinçli ve kararlı olacaksınız.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Tutulma sonrası bireysel alanda aktif ve yeni başlangıçlar içinde önceliklerinizi daha iyi belirlemeye çalışmalısınız. Parasal işleriniz ile ilgili yeni fikirler üretebilirsiniz. Kendinize güveninizi iyi kullanmaya çalışmalısınız. Burcunuzdaki Retro Merkür transitinde 13 Temmuz’a kadar hiç bir şekilde yeni girişimlerde bulunmayın.

Aslan ve Yükselen Aslan

Psikolojik olarak zor zamanlardan geçtiğiniz bu döngüde kendi iç dünyanıza daha çok dönmeli, iç sesinizi daha iyi dinlemelisiniz. Özellikle bu hafta özgüveninizi bencilliğe sürüklemeden yapıcı kullanmalısınız. 26’sında ortaklı parasal işlere dikkat etmeli, maddi konularda akl-ı selim kararlar almaya özen göstermelisiniz. Mars 9.ev pozisyonu sebebiyle yurt dışı, hukuksal ve akademik konularla ilgili hızlı bir döngüye dahil olacaksınız.6 Ay boyunca yeni hayat düzeninizin koşullarını yaşamınıza geçirmek adına inişli çıkışlı olaylar yaşamaya hazır olmalısınız.

Başak ve Yükselen Başak

Tutulma sonrası ailevi açıdan önemli istekler ve beklentiler açısından bereketli zamanlar yaşayacaksınız. Arkadaşlıklar ve sosyal açıdan canlandırıcı olaylar yaşayacaksınız. Çalışma hayatınızda ya da ilişkilerinizde yaşanan değişiklikler adına değer filitrenizi yeniden yapılandıracaksınız. Mars 8.ev etkileşimiyle başkalarıyla paylaşılan kaynaklarda, kendi imkanlarınız dışında gelişen ve başkalarından fayda sağladığınız konularda çok önemli hareketlenmeler yaşayacaksınız. Vergiler, harcamalar, ödemeler vb. konularda daha dikkatli olmalısınız.

Terazi ve Yükselen Terazi

Tutulma sonrası kendinizi sorumlu hissettiğiniz konular, ailevi işler ve statünüzü ilgilendiren konularda yenilikler ve başlangıçlar yaşayacaksınız. Gelecek beklentileriniz, umutlarınız ve hayalleriniz adına renkli kıpırtılar sizi heyecanlandıracaktır. Gruplar içinde daha aktif olup, liderliğinizi daha rahat konuşturacaksınız. Mars 7.ev etkileşimiyle ikili ilişkilerinizde aceleci ve düşüncesizce hareket etmemelisiniz. Direkt ve düşünmeden konuşmalar yapmamalısınız.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bu hafta yeni ufuklara açılma hevesiyle dolup taşacaksınız. Eğitsel işler, uzaklarla ilgili konularla hayatınıza katabileceğiniz yepyeni değişikliklere odaklanacaksınız. Mesleki açıdan ön plana çıkacağınız olaylar yaşayacaksınız. Ortaklı kazançlarınızda öngörmediğiniz ani kazançlar elde edeceksiniz. 25 Haziran sonrası aşk hayatınızda ve çocuklarla ilgili konularda daha sakin olmalı ve harcamalarınızda tutarlı olmaya çalışmalısınız. Mars’ın 6.ev lokasyonunda fiziksel ve ruhsal sağlığınız adına düzenli egzersizler geliştirmeye çalışmalısınız.

Yay ve Yükselen Yay

Bu dönemde miras, alacak&verecek konuları hayatınıza yeni açılımlar getirecektir. Ailenizi ilgilendiren değişiklikler yaşayacaksınız. Mesleki yaşamınızda önemli ilerlemeler yaşayarak ani parasal destekler alacaksınız. Haritanızda Mars’ın 5.evinize girişiyle aşk hayatınız, sanatsal&artistik yetenekleriniz, çocuklarla ilgili konular, spekülatif mevzular vb.durumlarla ilgili çok özel gelişmeler yaşayacaksınız. Mars’ın gücünü yapıcı kullanmak adına enerjinizi doğru şekilde dengelemek için egzersiz çalışmaları yapmalısınız. Yürüyüş ya da daha farklı sportif faaliyetlere yönelmelisiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak 

Bu hafta eşinizle ilgili konularda farklı olaylar yaşayabilirsiniz. Açık ve gizli düşmanlıklara karşı tedbirli olmanız durumlar ortaya çıkacaktır. 25 Haziran itibariyle çalışma ortamınızdaki ilişkilerinizde dengeli yaklaşımlar göstermelisiniz. Aşırı gurur yapmadan iletişim kurmaya çalışmalısınız. Transit Mars’ın 4.ev enerjisiyle ev hayatınızda ailevi ilişkilerinizde daha yapıcı ve sağduyulu davranmaya özen göstermelisiniz. Yuvanız ile ilgili güvenlik tedbirliklerinizi akıllı yöntemlerle geliştirmelisiniz.

Kova ve Yükselen Kova

Tutulma sonrası iş&çalışma hayatınıza daha farklı boyuttan bakarak, atılımlar yapmak adına yeni planlar geliştireceksiniz. Enerjinizi ve zamanınızı alsa da çalışma ortamınızı ilgilendiren alanlarda yenilikler yaşayacaksınız. 26 Haziran itibariyle aşkta ve keyif veren konularda mutlu olaylar kapınızı çalacaktır. Transit Mars’ın 3.evinize girişiyle iletişim ilişkileri ve bilgi paylaşım alanınızda  “Ya Herrü Ya Merrü” düsturuyla fikirlerinizi güçlü bir şekilde ortaya çıkaracaksınız. Çalışma ortamınızda tahammülsüzlükleriniz artabilir, eleştiri dozunu abartabilirsiniz. Beraber iş yaptığınız insanlarla ani tartışmalar yaşayabilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık

Tutulma sonrası üzerinizdeki uyuşukluktan kolaylıkla kurtulup, sezgilerinizin güçlendiği yepyeni bir haftaya başlayacaksınız. Ailevi işler, çocuklar ve hayatın zevk veren konularıyla meşguliyetleriniz bu dönemde artacaktır. İş ortamınızı ilgilendiren konularda karakterinizi ortaya koymaktan çekinmemelisiniz. Mars’ın emek vererek kazandığınız para alanına transiti nedeniyle maddi güvencenizi sağlamlaştırmak adına mücadele edeceksiniz. Düzenli gelirinizde ani dalgalanmalar yaşayabilirsiniz.6 aylık bu döngüde gereksiz harcamalar, yanlış yatırımlar yapmamalısınız.

GÖKYÜZÜ DİLİNİN ÖNERİLERİ 
1 Film: The Two Popes/Fernando Meirelles
1 Kitap: Aşkın Metafiziği/Arthur Schopenhauer
1 Albüm: Random Access Memories/Daft Punk 
Gökyüzü Dilini Anlamaya Çalışın!
Işık izinde ışık gibi parlayın!
Sevgiyle, farkındalıkla, umutla, yenilikle, şarkıyla, dansla, şiirle, anlayışla..
Gökyüzü Dilini Takip Edin ve Hayal Etmekten Hiç Vazgeçmeyin.
Yıldızlarla kalın, sağlıklı kalın!
                    

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI