YAPICI&YIKICI GÜÇLER - Gözde Sabırlı

25 Mart 2020 Çarşamba

Yapıcı ve Yıkıcı gezegenlerin; Jüpiter, Mars ve Plüton’un birbirine çok yakın kavuşum yaptığı zamanlardan geçiyoruz. Yapıcı iyicil güç Jüpiter, kötücüllerin arasında şaşkın şaşkın afallamış halde kuşatılmış olsa da, bu hafta Mars’ın baskısından kolaylıkla kurtularak, dönüşümün gücü Plüton’la usturuplu bir görüşme yapacak. Jüpiter bu görüşmede insan hayatına dair dönüşüm reseti tadında, yeniden dönüşmeye yönelik güçlü enerjiler gönderecek. Anlayış derinliğinizin arttığı bu enerji temelinde sevinç ve acının olumlu gücünü kullanıp dönüştürmeye çalışırsanız, küllerinizden yeniden doğacağınız mucizeler yaşarsınız.

Haftanın Güzel Haberi:)

Global ve küresel anlamda çok zorlandığımız, bitmek bilmeyen uzun günleri ve katran karası geceleri barındıran Mart ayı nihayet pozitif Koç Yeniayı ile bitiyor. Ay&Güneş ve Chiron Koç burcunda birleşiyor. İyileşme adına mücadelenizi daha da arttıracağınız, bu mücadele adına yeni başlangıçlar yapabileceğiniz enerjiler içinde olacaksınız. Cesaretinizi ve güdüsel mücadele ruhunuzu daha rahat ortaya çıkaracaksınız. Sosyal medyanın gücüne şahitlik edeceğiniz bugünlerde; iletişim çeşitliliği, internet, teknolojik aletlerin kullanımıyla ilgili önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Siber saldırılar artabilir, dikkat etmeniz faydanıza olacaktır.

Covid-19 pandemisiyle ilgili ise yeni tedbirler, sıra dışı önlemler ve alternatif yöntemler bu dönemde insanlığa ışık tutacak şekilde daha fazla gelişecektir. Önemli sonuçlar alınacaktır.

Covid-19 pandemisinin daha tepe noktasını görmemek ve küresel bir pandemi olmaması adına size naçizane tavsiyem; “EVDE KAL” çağrısı olacaktır. Lütfen güvenlik sığınağınız, huzur cephaneliğiniz evinizden dışarı çıkmayınız. Vaktinizi mümkün olduğu kadar evinizde geçirmeye çalışın. Herkese sağlıklı ve huzurlu haftalar!

BURÇ ASTROLOJİSİ

Koç ve Yükselen Koç

 Burcunuzda meydana gelen Yeniay, yorulmuş ruh halinize çok iyi gelecek. Kendinizi daha kararlı ve güçlü hissedeceksiniz. Evinizi, ailenizi ve güvenliğinizi ilgilendiren konularda önemli tedbirler alacaksınız. 28 Mart civarı maddi açıdan kazançlı durumlar yaşayacaksınız. Elinizdekileri daha avantajlı hale getirecek şekilde minör girişimler yapacaksınız.

Boğa ve Yükselen Boğa

Gelecekle ilgili beklentileriniz için var gücünüzle mücadele ettiğiniz bir süreçtesiniz. Kontrol edemediğiniz durumları beklemeye alabilirsiniz. Kardeşler, komşular, yakın çevre ziyaretleri, konuşmalar sizi bu dönemde çok meşgul edecektir. İnançlarınız konusunda katı tutum sergilemekten, çatışmalara girmekten kaçınmalısınız.

İkizler ve Yükselen İkizler

Aşk hayatınızda fevri tepkilerinizi kontrol etmeniz gereken bir haftadasınız. Kimi zaman gizli durumlar ya da anilikler ortaya çıkacaktır. 24 Mart yeniayı sizi gelecek hayatınıza yönelik hedeflerinize dair harekete geçirecektir. Sorumluluklarınızı üşenmeden, üstlenmeye çalışmalısınız. Bu dönemde uzaklar, eğitimle ilgili konularda ciddi düşüncelerde girişimlerde bulunacaksınız.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

İnandığınız konularda sonuna kadar cesaret ve direnç gösterdiğiniz günlerden geçmektesiniz. Yeniay ile birlikte kendinizi daha iyi şekilde anlatabileceksiniz. Bireysel konularda daha kararlı olacaksınız. Korku ve endişelerinizi geride bırakacak keyifli haberler alacaksınız. 28 Mart civarı arkadaş çevrenizden önemli destekler alacaksınız.

Aslan ve Yükselen Aslan

Kriz yaratan durumlara karşı dikkatli olmanız gereken bir haftadasınız. Ani tepkilerden ve usülsüz tavırlardan kaçınmalısınız. 24’ü ile birlikte hayatınıza yeni kişiler, uzaklarla ilgili mevzular ya da medyaya ait konular aniden giriş yapabilir. 28 Mart itibariyle iş hayatınıza yönelik sorumluluklarınızda daha disiplinli olmalısınız.

Başak ve Yükselen Başak

 İş hayatınızda mücadele etmeniz gereken konular bu hafta ön plana çıkacaktır. Daha cesur ve yenilikçi olmalısınız. 24 Mart itibariyle maddi konularda hızlı ve pratik düşünmeniz gereken koşullar ortaya çıkacaktır. Borsa, tahvil senedi gibi yatırımlardan bu dönemde uzak durmalısınız, gereksiz yere risk almamalısınız. Evinizi, ailenizi ilgilendiren mevzularda da hassas yaklaşımlarla hareket edeceksiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi

 Çalışma hayatınızda sorumluluklarınızın arttığı bir süreçten geçiyorsunuz. Çalışma ortamınızda mücadeleli durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sağlık, düzen ve fedakarlık getiren konularla ilgili meşguliyetleriniz artacaktır. 27 Mart sonrası yakın çevre, eş, dost vb. şahıslardan önemli destekler alacaksınız.

Akrep ve Yükselen Akrep

24’ünde Koç burcunda gerçekleşen yeniay iş&çalışma koşullarınıza yönelik yıkıcı ve yapıcı etkiler getirirken; hedeflerinize ciddi bir şekilde odaklanacaksınız. Çalışma ortamınızda ani yenilikler yaşayacaksınız. Sağlık, hijyen ve bedensel konulara bu dönemde daha fazla dikkat etmelisiniz. İlişkisi olan bir Akrep burcuysanız, sevgilinizin duygusal iniş çıkışlarında ona vereceğiniz destek, aranızdaki bağın güçlenmesini sağlayacaktır.

Yay ve Yükselen Yay

 İş hayatınızda ani gelişen olaylara karşı olgun tavrınız ve kendinize güvenen tutumunuzla bu hafta takdir edileceksiniz. Yeniay ile birlikte aşk hayatınız, sevdikleriniz ya da çocuklarınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Ailevi işler ya da ortaklı konularda bazı pürüzler çıksa da yapıcılığınızı konuşturacaksınız. Uzun zamandır ilişkisi olan bir Yay burcuysanız, ilişkinizi bir adım ileriye taşıma kararı alarak nişanlanabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Hareketli bir hafta yaşayacaksınız. Yazışmalar, konuşmalar, eğitimler vb.konularda hızlı bir tempoya aniden dahil olacaksınız. 24’ünden itibaren özellikle ev ve ailevi konular içinde daha hızlı kararlar almaya bakacaksınız. Karşıtlıklar içinde kalsanız da sakin bir şekilde anlayışlı tavırlar sergileyeceksiniz. 28 Mart civarı aşkta ve sevdiklerinizle ilgili konularda çok mutlu gelişmeler yaşayacaksınız.

Kova ve Yükselen Kova

Bu hafta yakın çevrenizde ani ve hızlı değişikliklere maruz kalacağınız olaylar yaşayacaksınız. Maddi konularda bir takım dalgalanmalar oluşabilir. 24’ünde Koç’ta gerçekleşen Yeniay yeni haberleri, ani konuşmaları, özel ziyaretleri yaşamınıza taşıyacaktır. Düzen, disiplin ve hizmet konularına bağlı olarak enerjinizi yapıcı yönde kullanmaya çalışmalısınız. Burcunuza giren Satürn sizi daha gerçekçi ve katı olmaya çağırıyor. Hayat yönünüzü belirlemekte olan yeni görevleri ve sorumlulukları korkusuzca üstlenmelisiniz.

Balık ve Yükselen Balık

Yeniay, kazançlarınıza ve harcamalarınıza yeni bir farkındalık kazandıracaktır. İş konularında ve maddi alanda yeni gelişmeler yaşayacaksınız. 24 Mart sonrası maddi kaynaklarınızı daha rahat kullanacağınız pozitif durumlar ortaya çıkacaktır. Bankalarla, kredilerle alakalı sorunlarınızı bu dönemde rahatlıkla çözümleyeceksiniz. Aşk ilişkilerinizde sıkıntılı durumlar ortaya çıkabilir. Küçük tartışmalara neden olan konulardan uzak durmanızda fayda var.

GÖKYÜZÜ DİLİNİN ÖNERİLERİ

1 Film: The Princess Bride/Rob Reiner

1 Albüm: Jazz For Lovers

1 Kitap: Matematiksel Bir Model Olarak Aşkı Anlama Kılavuzu/ Dr.Şeref Oğuz

Gökyüzü Dilini Anlamaya Çalışın!

Işık izinde ışık gibi parlayın!

Sevgiyle, farkındalıkla, umutla, yenilikle, müzikle, dansla, şiirle, anlayışla..

Gökyüzü Dilini Takip Edin ve Hayal Etmekten Hiç Vazgeçmeyin.

Yıldızlar yağsın üzerinize, yıldızlarca sevgiler!

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI