YENİAY YAY: IŞIKLI ŞANS HÜZMESİ̇ - Gözde Sabırlı

27 Kasım 2019 Çarşamba

Yeni haftaya 4 derece Yay burcunda güzel açılar altında gerçekleşecek Yeniay etkisiyle merhaba diyoruz. Taze enerjiler fresh bir ruh hali verecektir. İyi hissedeceksiniz. Kompleksiz enerjiler sizi hayatınızın her alanında atağa çıkartacaktır. Bitmek tükenmek bilmeyen bir enerjiyle ışıklı şans hüzmesindeymiş gibi harekete geçeceksiniz. Genel düzlemde Yeniay Yay etkisi; seyahatler, eğitimler, medya, vizyon geliştirmek vb.konularda yeni başlangıçlar yapmak adına fırsatları değerlendirmeniz yönünde ayağınıza kadar getirecektir.

Bireysel düzlemde ise Yay burcunun 4.derecesi doğum haritanızda hangi evi etkiliyorsa o alanda yeni başlangıçlar yapma yönünde harekete geçmelisiniz. Ya da harekete geçecek olaylar içinde ışıklı şans hüzmesine enerjilerin itici gücüyle adeta ışınlanacaksınız. Fresh açılar altında hepinize harika bir hafta dilerim.

BURÇ ASTROLOJİSİ

Koç ve Yükselen Koç

Mars ve Uranüs kapışma hali hala devam ederken hayatınıza mali konularda istikrarsızlıklar getirecektir. Parasal konularda ani kayıplar ve sorunlar ortaya çıkabilir. Paranızı korumaya özen gösterin, risk almayın. Yeniay medya çalışmaları, seyahat fırsatları ve eğitim vermek yönünde önemli teklifler getirecektir.

Boğa ve Yükselen Boğa

Yöneticiniz Venüs Oğlak burcuna geçiş yaparken size de farklı kaynaklardan ekstra kazançlar sunacaktır. Bu hafta aklınız fikriniz paraya çalışacaktır. Paranızı doğru yatırımlar aracılığıyla değerlendirmelisiniz. Hayatınızın her alanında ani ve şok eden olaylara açık olan göksel kombinasyonlar diyor ki öfkenizi iyi yönetmeye çalışın, öfkenize hakim olun!

İkizler ve Yükselen İkizler
 
Merkür’den aldığınız güçle bu hafta genel olarak iyi hissedeceksiniz. İş hayatınıza ilişkin anlaşmalar, sözleşmeler ile ilgileneceksiniz. Yeniay evlilik ve ortaklık alanınızı etkileyen harika etkileşimler sunarken, sağlıklı ve neşeli hissedeceksiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Bu hafta iş yaşamınızda değişiklik yapmanız gereken meşguliyetler içinde olacaksınız. Ofisi yenileyebilir ya da yeni elemanlarla çalışmaya başlayabilirsiniz.
 Yeniay iş sahanızı değiştirme yönünde sinyaller gönderirken; ikilemde kalabilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan

Hayatınızın en iyimser enerjileri altında keyifli bir hafta yaşayacaksınız. Yaratıcı projeler, çocuklar ve aşk hayatınız ile ilgili heyecanlı gelişmeler sizi mutlu edecektir. İş ve sorumluluk alanınızda çaba ve gayret göstermeniz gereken koşullara odaklanmalısınız. Disiplinli olmalısınız.

Başak ve Yükselen Başak

Yakın çevreniz ile sıkı fıkı iletişime dahil olmanız gereken bir haftadasınız. Aşk hayatınız ile ilgili daha garantici olacağınız bu dönemde sadakatli hareket edeceksiniz. Ciddi olacaksınız karşı cinsten de aynı ciddiyeti talep edeceksiniz. Ani çıkılan seyahatlerde dikkatli olmalısınız.

Terazi ve Yükselen Terazi

Ev hayatınız ile ilgili değişim kararlarınız için bu hafta start vererek ev dekorasyonunuzu değiştireceksiniz. Çok farklı önerilerle evinizi istediğiniz görselliğe getireceksiniz. Ani para harcamaları bütçenize zarar verebilir, daha dikkatli harcamalar yapmalısınız. Yeniay “yeni çevre yeni insanlar” vaad ederken şanınız pozitif bir şekilde nam salacaktır.

Akrep ve Yükselen Akrep

Mars&Uranüs kapışması hayatınızın istikrar alanını alt üst ederken ilişkilerinizde ani dengesizlikler yaşayabilirsiniz. Yakın çevreniz ile olan diyaloglarınızda  olumlu gelişmeler keyfinizin dozajını artıracaktır. Özgüveniniz yükselecektir.
 Yeniay para alanınızda doğacağı için ani gelir artışları yüzünüzü güldürecektir.

Yay ve Yükselen Yay 

Bu hafta şansın merkezinde parıl parıl parlayacaksınız. İyimserliğiniz ve neşenizle çevrenize adeta pozitif enerji dalgaları yayacaksınız. Evlilik, aşk, yolculuklar, eğitim almak ya da eğitim vermek vb.konularda yıldız kümeleri peşinizi hiç bırakmayacaktır.
Sağlık&Spor alanında daha özenli ve dikkatli olmalısınız. Misal bol egzersiz yapmamalısınız. Dengeli ve istikrarlı bir algıda spor yapmalı, sağlığınıza özen göstermelisiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak 

Cazibenizin sükse yapacağı bir döneme giriyorsunuz. Hayranlarınızın artacağını işaret eden Venüs size yeni aşk teklifleri getirecektir. Bir ilişkiniz varsa eğer aşk tazeleyerek mutlu hissedeceksiniz. Garantici bir ruh halinde partnerinize sorumluluklar yükleyebilirsiniz. Yeniay bireysel gelişiminiz adına size farklı kapılardan yeni basamaklar çıkartacaktır. Maneviyat olarak iç dünyanızda aydınlanma yaşayacaksınız.

Kova ve Yükselen Kova

Daha kararlı ve huzurlu hissettiğiniz bu dönemde kendinizi yeniden doğmuş gibi iyi hissedeceksiniz. Ruh sağlığınızı yükselten meditatif çalışmalarla yaşama sevincinizi parlatacaksınız. Geleceği birlikte inşa edeceğiniz yeni insanlar yaşamınıza katılacak, arkadaş sayınız hızla artacaktır. Evinizle ilgili ani harcamalar yapabilirsiniz.

Yeniay dileklerinizi gerçekleştirmek adına size yeni anahtar koleksiyonu gibi yeni fırsatlar getirecektir.

Balık ve Yükselen Balık

Kariyer hayatınızı ilgilendiren konularda süpriz teklifler alacağınız bir haftadasınız. Her bir yeni teklifi şans olarak görmeli ve değerlendirmelisiniz. Yönetici gezegeniniz Neptün düz pozisyon alırken üzerinizdeki uyuşukluğu atacaksınız. Gereksiz bağımlılıklarınızdan kurtulacaksınız. Misal alkol,sigara vb.zararlı bağımlılıklardan kurtulma yönünde iradeli kararlar alacaksınız.
 
Yeniay size seyahatler, eğitimler ve eğlence etkinlikleri alanından fırsatlar sunacaktır, değerlendirmeye çalışın!

GÖKYÜZÜ DİLİNİN ÖNERİLERİ

1 Film: Cep Herkülü:Naim Süleymanoğlu
                 Özer Feyzioğlu

1 Kitap:Kokular/Philippe Claudel

1 Albüm:Coldplay/Everyday Life 

Gökyüzü Dilini Anlamaya Çalışın!
Işık izinde ışık gibi parlayın!
Sevgiyle, farkındalıkla,umutla,yenilikle,müzikle,dansla,şiirle,anlayışla..
Gökyüzü Dilini Takip Edin ve Hayal Etmekten hiç vazgeçmeyin.
Hayal gücü adına esenlikler sizi bulsun.
Yıldızlar yağsın üzerinize, yıldızlarca sevgiler!Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI