YILDIZ RUHU: ÇOK SESLİ ALARM MODU - Gözde Sabırlı

9 Ekim 2019 Çarşamba

Muhalif enerjilerde dilin neşteri yoktur dedirten gezegen transitlerinde yeni bir haftaya başladınız. Bu hafta ay ışığı büyüyor ve dolunay enerjisine yol alan ışık öyle bir hışımla gidiyor ki; “Allah, Allah, Allah, Allah, Allah” nidalarıyla zincirleri kırma, bariyerleri aşma enerjisi soldan soldan peşinize takılarak; Ben&Biz çatışmalarıyla ilgili konuları ilişkiler gündeminize taşıyacaktır. İlişkilerde alttan alma modunuz, bir an da çok sesli alarm modunu alabilir. “Ben bilirim, ben yaparım, ben güçlüyüm” vb.fonksiyonel enerjilere girebilirsiniz. Yıldızların ruhu çok sesli alarm modunda hayatınıza yansıyabilir. Çok sesli alarm modunuzu hiç susturamayabilirsiniz. Lakin unutmayın ki; Akıllı tutumlarla sakin kalıp uslu davranmakta fayda var. Sessizlikten yana olmaya çalışın. Vizyoner bir bakış açısıyla koşulları gözden geçirerek sabırlı davranışlar sergileyin!
Unutmayın ki; Sabreden derviş, muradına ermiş:)

Genel olarak haftanın enerjilerine göre; bugünlerde önemli bitişler yaşarken, özel başlangıçlar da yaşayacaksınız. Parlak fikirlerle duygusal yoğunluklarınız adeta birbiriyle yarışacaktır. Aklınıza gelen yoğun duygulu parlak fikirleri not defterinize yazmayı unutmayın. İletişimsel kilitlenmeler yaşayabilirsiniz. İnternet ya da haberleşmeler de ani kopukluklar, seyahatlerde (uçak, tren, araba, metro, otobüs vb.yolculuklarda) tuhaf olaylarla karşılaşabilirsiniz. Kurallar ve yükümlülükler arasında sıkışabilirsiniz. Ani soğukluklar, beklenmedik kopuşları getirecektir. Beklenmeyeni bekleyin! Yurt dışı işler, yabancıların da içinde olduğu faaliyetler, eğitim, yayıncılık, hukuksal konular ile ilgili yeni durumlar ortaya çıkacaktır. İdeallerinizi ön vitrine alan; grup çalışmalarına ve toplumsal olaylara duyarlı kılan enerjiler eşliğinde hümanist tutumlar sergilemelisiniz. İyi ya da kötü transitler her zaman insanlığı etkileyecektir. Önemli olan kendinizle ve çevrenizle barışık olmaktır. Kendinizle barışıksanız transitlerden olumlu etkiler alırsınız. Ancak kendinizle kavgalıysanız bu tarz enerjilerde tutuklu ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz.

İYİ HAFTALAR!
BURÇ ASTROLOJİSİ

Koç ve Yükselen Koç

Bu hafta iş yaşamınızda sanki basınç yaratan, zamanınızı ağırlaştıran bir kaos sizi işlerinizden uzaklaştırabilir. Mars ilişkilerinizde kısıtlamalar getirirken; dışsal etkilere açık enerjilerde duygusal hassasiyet dengeniz değişebilir. 9 Ekim sonrası maddi konular ya da ortak kazançlarınız ile ilgili olumlu olaylar yaşayacaksınız.

Boğa ve Yükselen Boğa

 Hedeflerinize ulaşmak adına mücadeleli bir hafta yaşayacaksınız. İş yaşamınızdaki ilişkiler ve sağlık konularına daha duyarlı tutumlar göstereceksiniz. Üst otoritelerinizle ilgili konularda fazla talepkar olmamalısınız. Ebeveynler ile ilgili konuları ihmal etmemelisiniz. 9 Ekim itibariyle gruplar ve arkadaşlıklar içinde daha keyifli hissedeceksiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler

Aşk hayatınızı harekete geçiren enerjilerde fevri kararlar alacağınız bir haftadasınız. İkili ilişkilerinizde daha sağduyulu olmaya çalışın. İş hayatınıza ve çalışma koşullarınıza dair daha dikkatli olmanız gereken durumlar ortaya çıkabilir. Beklenmeyen durumlar fikirlerinizi değiştirebilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Duygusal yönden bağlayıcı kriz yaratan konulara karşı bu hafta özellikle dikkat etmelisiniz. Ev hayatınıza daha fazla odaklandığınız konularda meşguliyetler yaşayabilirsiniz. Evde daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Sevdiklerinizle, çocuklarınızla ilgili durumları keyifle yöneteceğiniz organizasyonlar içinde mutlu olabilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan

İş hayatınızda özel aldığınız sorumluluklarla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sizi yoran konulara karşı ısrarcı olmamalısınız. İşlerinizde alternatif planlar oluşturmalısınız. Yakın çevrenizde, kardeşlerinizle ya da akrabalarınızla iletişimsel hareketlilikler yaşayabilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başak

Bu hafta özellikle maddi kaynaklarınıza dikkat etmeniz gereken enerjiler altındasınız. Harcamalarınızda abartıya kaçmamalısınız. 9 Ekim sonrası ikili görüşmeler, ikili anlaşmalar olumlu sonuçlar getirecektir.

Terazi ve Yükselen Terazi

İş hayatınızda risk almaya daha fazla yatkın olacağınız bir haftadasınız. Dağılmadan çalışmaya odaklanmalısınız. İsteklerinizi daha pratik ve girişim ruhuyla ortaya çıkarmalısınız. Uzaklar, yolculuklar açısından hızlı gelişmeler yaşayacaksınız.

Akrep ve Yükselen Akrep

 Hayatınızda gizli kalan konularla ilgili kontrolsüz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Agresif davranışlar sergileyebilirsiniz. Mantığınız devre dışı kalabilir, duygusal devreleriniz yanabilir. Otokontrollü olmazsanız karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınıza dair yoğun tutku ve derin duygusallık dolu bir ilişkiye yelken açabilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay

Hareketli ve yoğun bir hafta yaşayacaksınız. Gelecek yönündeki beklentilerinize merkezleneceksiniz. Gruplar, arkadaşlıklar içinde yeni bir canlılık hissedeceksiniz. İş düzeninize ve sağlığınıza daha fazla özen göstereceksiniz. Eşiniz ya da partneriniz ile ilgili konularda daha sahiplenici ve tutkulu olacaksınız.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Bu hafta maddi kaynaklarınız ile ilgili yenilenmeye giderek önemli yapılanmalar yaşayacaksınız. Parasal konularda başkalarından alacağınız önemli destekler alacaksınız. Bir Oğlak disiplinini bu hafta o kadar güzel göstereceksiniz ki üstlerinizden takdir alacaksınız. İkili ilişkilerinizle ilgili her türlü ani olaylara açık enerjilerdesiniz. Tepkilerinizi iyi koordine etmeye çalışmalısınız.

Kova ve Yükselen Kova

Sağlığınıza, beslenmenize azami dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız. Hoşgörüsüz ortamlarda hoşnutsuz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Yabancılarla ilgili uğraşlar, uzaklarla ilgili konular, eğitsel mevzular yönünde daha mücadeleci olacaksınız. Geçmişe özlem duyacağınız anıları yad edebilirsiniz. Geçmişte bıraktığınız şahıslar aniden aklınıza, kalbinize yer edinebilir. Ebeveynlerinizle iletişim ağınızı güçlendirmelisiniz. Sevdiklerinize zaman ayırmalısınız.

Balık ve Yükselen Balık

Bilmediğiniz konularla ilgili önemli içsel süreçler yaşayabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden kaynaklı kayıplar yaşayabilirsiniz. Sorumluluklarınız sizi sıkıştırabilir, ruhsal bir baskılanma hissedebilirsiniz. Ortaklı para konuları, miras, borç, alacak vb. gibi finansal işlerle meşgul olabilirsiniz.

GÖKYÜZÜ DİLİNİN ÖNERİLERİ

1 Film: Joker / Todd Phillips 
1 Kitap: Kimlik/ Milan Kundera
1 Albüm: Help/The Beatles
Gökyüzü Dilini Anlamaya Çalışın!
Işık izinde ışık gibi parlayın!
Sevgiyle, farkındalıkla, umutla, yenilikle, müzikle, dansla, şiirle, anlayışla..
Gökyüzü Dilini Takip Edin ve Hayal etmekten hiç vazgeçmeyin.
Hayal gücü adına esenlikler sizi bulsun.
Yıldızlar yağsın üzerinize, yıldızlarca sevgiler!

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI