AYHAN SAGAY, MASA-SANDALYE DÜNYASI - Yalçın Öcal

15 Haziran 2019 Cumartesi

AYHAN SAGAY
MASA-SANDALYE DÜNYASI
                                                                   
Masa – SANDALYE DÜNYASI diyerek, yine kendisine yeni bir Dünya yarattı. Ve arkasına da ATATÜRK ümüzü aldı hem de değişik bir tablosuyla, astı işyerinin başköşesine yeni bir Dünya da yerini arıyor AYHAN SAGAY.

Aslında bu değişiklik ona ayrı bir yaşam muştusu. Kendisine böylece, yeni yeni meşgalelerle bir ortam yaratıyor. İşte onun bu “YAŞSIZLIĞI” bundandır.
Yaptığı her iş ona yeni bir yaşın başlangıcıdır. Ve yeni bir doğum muştusudur. Vallahi bravo Ayhan Sagay Ağabey bravo. Sana hayranım ve takipçisiyim senin yaptıklarının. Ama nereye kadar dayanabilirim senin peşinde koşmaktan.
Tenis oynama dersen; Yok bende
UT Çalma dersen yok bende. Ha… Güzel şarkı söylerim, senin çaldığın Uda eşlik ederim. 
Ama ağabey seninle yarış edemem ben. Hayır, böyle bir teşebbüsüm de olamaz. Böyle bir nefesimde yok, takatim de yok.
Biz ancak, yaptığın bu güzelliklerini yazmaya çalışarak seni yarınlara taşıyabilirsek ne mutlu bize diyenlerdeniz haberin ola!
Sen Adana’ya mal olmuş bir büyük ve erişilmez KİŞİLİK ve DUAYENSİN… Bir AYHAN SAGAY daha çok zor yetişir bu memlekette…
Zira sen ticarette de bir büyük insansın; Adana’ ya, tüccarlara ödemelerinle yüzünü ağartan, bu kente ruh ve güç veren bir büyük tüccarsın da. Neden? Sen yaptığın ticaretle ve iş birliği kurduğun Tüccarlara dürüstlüğünle kendini ve kentini kanıtlamış bir İVMESİN…
                                
                                                     EMİR TAN ÜZELGEÇİCİ

TANIR EMRE ÜZELGEÇİCİ ve GÖRKEM ÜZELGEÇİCİ nin oğulları. Benimde yeğenim. EMİR TAN’ ın Yaşı küçük ama enerjisi büyük,  100 000 kilovat saatlik müthiş bir uzay enerjisi var.  “Girdiği yer şen, çıktığı yer harap.” Diyeceğim ama öyle değil işte…
 Bakar mısınız;  Büyümüş de, takmış kravatını ve yarınlara hazır bir delikanlı olarak pozunu vermiş.. Bu fotoğrafı kim çekti bilmiyorum, nasıl, bir salise de olsa durdurabildi bu enerji küpünü ve çekti bu fotoğrafı. 
Birde neye şaşırdım biliyor musunuz? AYHAN SAGAY'IN orada tüm ofisi darmadağın etti. Babası TANIR EMRE ÜZELGEÇİCİ, “Hadi Emir gidiyoruz” deyince, Dağıttığı onca eşyanın hepsini, yerli yerine yerleştirip öyle ayrıldı oradan. Buyurun bakalım. Ne diyeceksiniz buna? Bu nasıl bir zekadır, nasıl bir hafizadır?
Neyse durmuş ve bu foto çekilebilmiş ya siz ona bakın. Demek ki geleceğin büyük bir insanı olarak aramıza katılacak bu pozuna göre…
                            
                                                  DOKTOR TEMEL KARAKUŞ

Hocam bir dakika! Nereye gidiyorsunuz böyle sırtlanmış çantayı ve yola çıkıyormuşçasına. Doktorum, valla sizi bir yere bırakmayız ve müsaade etmeyiz de.
Zira Adana’da, size ihtiyacı olan daha bir hayli OZON Tedavisi alacak hasta ve Akupunktura ihtiyacı olan insanlarımız var. Onlar iyileşmeden, şifa bulmadan bir yere gitmek yok.
DOKTOR TEMEL KARAKUŞ OZON Tedavi merkezinde bize yani Adanalılara ve insanlığa  daha çok lazımsınız. Başarılar…

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI