Dr. ONUR ÖZHAN - Yalçın Öcal

9 Aralık 2019 Pazartesi

 SEYHAN DEVLET HASTANESİ
 ENDOKRİN UZMANI


Efendim önce bu değerli doktorumuza ve yılların Hemşiresi HASİBE TATLI’ ya teşekkürü bir borç biliyorum. Zira kendimden çok, hastanedeki o yoğunluğa rağmen hiçbir şekilde hastaların, olumsuz-olumlu davranışlarına reaksiyon göstermeden işlerini severek yapıyorlar.
İnanın hayran oldum. Bu teşekkürüm yalnız o doktoruma ve hemşiremize değil, Tüm doktor ve sağlık hizmetlilerimizedir.
Genç yaşına rağmen işinin uzmanı olan bu değerli doktorumuz ONUR ÖZHAN Diyabet konusunda işinin büyük bir ustası olduğunu kabul ettirmiş tıp çevrelerine.
İnanın onlarla ve onların şahsında tüm tıp camiasıyla onur duydum.
                 
                                                              BAŞHEKİM HALİL NACAR
                                                            SEYHAN DEVLET HASTANESİ

Efendim Önce Hastanenin Baş hekimi; Dr. HALİL NACAR’ a çok teşekkür ediyorum. Eski ismiyle “AŞKIM TÜFEKÇİ HASTANESİ” şimdilerde çok genişledi ve büyüyerek; SEYHAN DEVLET HASTANESİ oldu. 

İşte bu hastanenin Baş hekimi Doktor HALİL NACAR benim yakın dostumdur. Tebrik ediyorum zira bir büyük dev olmuş bu hastane. Adana tabiriyle: ANNA-BABBA günü kalabalık. “İĞNE ATSAN YERE DÜŞMEZ HER DEPARTMANINDA.” Ama öyle güzel bir yönetim var ki, her şey tıkır tıkır işliyor. Tekrar tebrik ediyorum Doktor HALİL NACAR’ ı ve ekibini…
                                                       
HEMŞİRE HASİBE TATLI

Yıllardan beri SEYHAN DEVLET HASTANESİ Endokrin bölümünde DOKTOR ONUR ÖZHAN ile birlikte çalışan ve ona asiste eden, değerli hemşire HASİBE TATLI hanımı, geçenlerde muayene olmak için gittiğim Seyhan Devlet Hastanesi polikliniğinde tanıdım. Aman Allah'ım, nasıl bir güler yüz. Nasıl bir sevgi dolu ifadeleriyle insanlara, yani hastalara davranıyordu. Hayran olursunuz. Onların bir kızı, bir evladı ve yakını gibi gönüllerini yumuşatarak…

 O insan yoğunluğunda, adeta yandaki sinir doktorunda, sinirlerini aldırmış gelmiş gibi, yoğunlukta ki hastaların bazılarının sinir bozucu bir sürü olayına rağmen, Değerli Hemşiremiz, sabah ve akşam saatlerinde aynı güler yüz ve sevgi dolu ifadelerle hastaları ilgili servislere yönlendiriyor, sevgilerini ifade ediyordu…
Bravo vallahi. Alkış tuttum, hayran oldum bu değerli hemşiremize. Demek ki mesleğini sevmek, insanı sevmek böyle bir şey olsa gerek. Gençlere örnek olmak böyle bir şey olsa gerek.
SAĞOL HASİBE HEMŞİRE SENİN GİBİ İŞİNİ SEVENLER ÇOK OLUR İNŞALLAH TÜRKİYE’ MİZDE…

    

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI