GÖKHAN ÜNEY SEYHAN BELEDİYESİ BASIN DANIŞMANI - Yalçın Öcal

30 Temmuz 2019 Salı

1988 Adana doğumlu, Çocukluğu ve okul yılları Adana Yüreğir- Kiremithanede geçti Liseden sonra, Dicle Üniversitesi Türk dili ve edebiyat bölümünden mezun oldu.
Eski Türk edebiyatı ve Osmanlı Türkçesi üzerine yüksek lisans yaptı ve Diyarbakır’da Türkiye insan hakları vakfı, Diyardadır Ticaret odası, Diyarbakır barosu olmak üzere çeşitli kurumlarda proje danışmanlığı yaptı.
Daha sonraki yıllarda, 2. Dönem Diyarbakır Kent konseyi Gençlik meclis başkanlığı ve yürütme kurulu üyeliğiyle geçen bir zaman dilimi… Ayrıca Diyarbakır Belediyesinde3 yıl stratejik planlama ve gençlik politikaları üzerine danışmanlıklarla geçen bol deneyimli çalışma dönemi ile geçen yıllar.
Beş yıldır Milli eğitim Bakanlığına bağlı bir okulda öğretmenlik yapmaktadır. Aynı zamanda, Seyhan Belediye Başkanı AKİF KEMAL AKAY’ ın danışmanlığına da devam etmektedir.
Seyhan Belediye Başkanımız AKİF KEMAL AKAY’ ın yıllardan beri zaten danışmanıydı GÖKHAN ÜNEY. Genç pırıl pırıl, ateş gibi bir Adanalımız. 
İnanın ben Akif Kemal Akay’ ın beraber çalıştığı veya çalıştıracağı adamları seçmesine hayranım. Hepsi de Vizyon sahibi, Memleket sevgisiyle yoğrulmuş insanlar ve her şeyden önce ekip çalışmasına inanmış bürokratlar bu seçkin insanlar.
Böyle bir kadronun da tabi ki başarılarla dolu bir geleceği olacaktır. GÖKHAN ÜNEY’ in çocukluk yılları Adananın tozlu topraklı semti, Kiremithanede, akranlarıyla oynaşarak ve o tozu, toprağı yutarak geçmiş. Şimdilerde ise aynı Kent’in daha büyük bir ilçesinde Belediye Başkanının BASIN DANIŞMANI. Bana göre bu çok değerli bir gelişim ve yaşamdaki yükselmedir…
Ben böylesine Değerlerle çalıştığı için Seyhan Belediye başkanımız AKİF KEMAL AKAY’ ı kutluyorum.
GÖKHAN ÜNEY’ e bu hizmet mücadelesinde, büyük ve uzun süreli başarılar diliyorum…

ZAFER HALAÇOĞLU
 ÇUKUROVA KOROSU YÖNETMENİ
Değerli dostlar Adana’mızın önemli bir müzik insanıdır ZAFER HALAÇOĞLU. Aynı zamanda Sebze halinde Reyon, yani Dükan sahibidir ve de ikinci başkanıdır Hal esnafının.
Ama her şeyden önce bir babadır tabi ki. İşte çevresine eşini, çocuklarını ve müzisyen arkadaşlarını toplamış, müzikten kopamadığının bir delilidir bu fotoğraf.
Öğrencilerinin güzel seslerini dinliyor ama kendiside tabi ki onlara Türk müziğinin en değerli, unutulmaz eserlerini seslendiriyor. Hocam sevgilerimizi sunuyoruz sizlere…
 ERHAN EKİN
 ÇUKUROVA BELEDİYESİ GÜVENLİK BAŞKANI
Bazı insanlar yaşantılarında, kendilerini ve görevlerini, bilgi ve bilgelikleriyle aşmışlardır. Bugörevli dostumuz, Çukurova Belediyesi Güvenlik Başkanı ERHAN EKİN’ de böylesine değerimizdir. 
Kendisini, Çukurova Belediye Başkanımız Sayın SONER ÇETİN’ i ziyaretim maksadıyla gittiğimiz Belediye binasının güvenlik bölümünde tanıdım. Biraz sohbetimiz esnasında duydum ki, Silahlı Kuvvetlerden emekli ve bir sistem, bir disiplin ile görmüşlükten gelmektedir.
Şimdiki görevinde bütün geçmişteki eğitimlerini uygulamak tabi ki elzemdir. Bundan daha normal bir şey olamaz. Ben SONER ÇETİN Başkanımızı da tebrik ediyorum ki,  hak edeni hak ettiği yere yerleştiriyor. Böylece Adama görev yaratmadan, Görevin gerektirdiği liyakatli insanları o yerlere getiriyor.
ERHAN EKİN’ e de görevinde başarılar diliyorum…

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI