ÖZEL ALTINKOZA HASTANESİ - Yalçın Öcal

14 Şubat 2020 Cuma

TERCİH EDECEĞİNİZ ÇOK ÖZEL BİR HASTANE

Boğaziçi tıp merkezi olarak başlayan bu sağlık hizmeti,  2014 yılında ALTINKOZA TIP MERKEZİNE Dönüştü ve 2018 yılında da, ÖZEL ALTINKOZA HASTANESİ Olarak hizmete devam etti.
İşte o günden beri Adana’nın en seçkin sağlık merkezi olarak, YÜREĞİR de sağlık hizmetlerini vermektedirler. Kurucu DOKTOR CUMALİ TAKTAKOĞLU’NUN yönetiminde; 8 Kattan oluşan hastane toplamda 11 kat ve 150 yataklı, faal yatak sayısı 75. 

15.100 Mt2 kapalı alanı olan tertemiz, pırıl pırıl bir hastane. 3 Ameliyathanesi olan ve 2 doğum ünitesi bulunan bu hastanede, tüm odalarda tek yataklı olarak hizmet vermektedir. 
Ayrıca 32 yoğun bakım yatağı mevcuttur. Tüm Adana’dan ya da Türkiye’nin her ilinden SGK ve ÖZEL SİGORTA hasta kabulünü gerçekleştiren bu tertemiz pırıl pırıl hastanede, işinin ehli uzman doktorlar tarafından hastalara muayene ve teşhis konulmaktadır.

YÜREĞİR’ DE BAŞKENT Hastanesini geçince, kozan yoluna geliyorsunuz ve sağa döndüğünüz zaman orada görürsünüz ALTINKOZA HASTANESİNİ tüm ihtişamıyla… 
Hafta içinde ziyaretine gittiğim bu seçkin hastanemizin kurucu ortaklarından Doktor CUMALİ TAKTAKOĞLU ile uzun uzadıya sohbet ettik ve tüm hastaneyi gezdik, olağan üstü bir düzen ve intizam içinde, sıra beklemeden, direkt kaydınızı yaptırdıktan sonra, ilgili doktorlara muhatap oluyorsunuz.

Doktor CUMALİ TAKTAKOĞLU ve eşi NEVİN TAKTAKOĞLU, bu hastaneye gözleri gibi bakıyor ve adeta yaşamlarını bu hastaneye adamışlar ki; Her hastayı, kendi özel hastaları kabul edip, ilgileniyor ve ihtimam gösteriyorlar.

Diğer doktorlarımız ise, tüm gün hasta kabulünü yaparak, hastanede ki hasta izdihamın önüne geçiyorlar. 
Değerli okurlarımız, Adana da gördüğümüz nadir özel hastanelerden bir tanesi ALTINKOZA HASTANESİ. Kabul ücretleri olabilirlik içerisinde ve hastaları üzmeyecek miktarlarda. Temizlik ve hijyen deseniz olağanüstü.

Hastaların konforu mu? Her odaya bir yatak konulmuş. Daha ne olsun. Bundan iyisi olmaz. Hastaların rahatsızlığıyla ilgili bakım ve ilgi, fazlasıyla. Doktorlar ve sağlık personeli tarafından yerine getirilmektedir. 
Ben bu hastanenin yönetimini kutluyorum. Ankara ve İstanbul ayarında bir güzel lüks içinde ve olabilir fiyatlarla üstelik SGK ve tüm özel sigorta kuruluşlarının hastalarını düşük bir kabul ücretiyle muayene ve tedavilerini, yatırarak veya kontrollerle yerine getiriyorlar. 
Üstelik Adana’ mızın en deneyimli ve işin ehli doktorlarını bünyelerinde barındırarak bu sağlık hizmetlerini sunuyorlar. Başarılar diliyorum efendim…

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.