TÜRK AMERİKAN İŞ ADAMLARI - Yalçın Öcal

24 Ocak 2020 Cuma

TABA ÜYELERİ AMERİKA’DA
Çukurova TABA Olarak her yıl belli zamanlarda yapılan bu seyahatlere,  Amerikalı firmalarla randevu yapılarak gidilmektedir.
 Bu seyahatlerin amacı, Türk iş insanlarıyla Amerika’ lı iş insanlarının kendi Sektörleri bazında iş birliği ve ortak çalışmalar yapabilmeleri öngörülmektedir…
 Bölgemizde ki TABA Üyesi iş insanlarının Amerika ile kendi sektörlerinde ortak firmalar ile randevular yapılarak, orada ki görüşmeleri sağlanan firma patronlarından oluşan bu seyahatler oldukça yararlı olmaktadır bölgemiz sanayicileri açısından. Bu yıl bu seyahate katılan TABA (TÜRK VE AMERİKAN İŞ ADAMLARI DERNEĞİ)  Üyesi iş insanlarının isimleri:
 ÇUKUROVA TABA’NIN BAŞKANI:
 SÜLEYMAN BAŞ-  TEKBAŞ ŞİRKETLER KURULU YÖNETİM KURULU BAŞKANI
 EMEL BAŞ- 
YEŞİM BAŞ
 AREN BAŞ- 
 MEHMET ÖZTOSUN-ÖZTOSUN ŞEKERLİ MAMULLER VYÖNETİM KURULU BAŞKANI
 SEZAİ BONCUK-
 GAMZE BONCUK-
 MEHMET ÇATALBAŞ (ÇATALBAŞ ENERJİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI)
 ÖZKAN KALO- SOİL TEKNİK YÖNETİM KURULU BAŞKANI
HATİCE KALO-
  BİLLUR ÖZDOĞMUŞ TABA İDARİ İŞLER VE FİNANS YÖNETİCİSİ
Bu değerli iş insanları, kendi sektörlerinde ki meslektaşları ile ortak iş yapabilirliğin olanaklarını görüşmüşler ve belli girişimlerde bulunmak üzere Ülkemize dönmüşlerdir.
Bu gezilerdeki organizasyonu Çukurova TABA idari işler ve finans yöneticisi BİLLUR ÖZDOĞMUŞ tarafından başarıyla organize edilmektedir. 
Bizde kendilerine bol şans diliyoruz.

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI